05 березня 2021 ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ
Відомості про район
Влада і громадськість
Регуляторна політика
Підприємництво
Прес-центр
Доступ до публічної інформації
Каталог послуг
Реформи в Україні
 • Запобігання проявам корупції
 • Звернення громадян
  Центр надання адмін послуг
  Туризм
 • Децентралізація влади
 • Очищення влади
 • Перелік земельних ділянок
 • Підрозділи органів влади
 • Євроатлантична інтеграція
 • Доступність до об'єктів
 • Містобудування та архітектура
  Охорона здоров'я
 • Я МАЮ ПРАВО
 • Збройні Сили України
 • Протидія домашньому насильству
 • Реєстр колективних договорів
 • Рішення комісії ТЕБ і НС
 • ВСЕ ПРО COVID-19
 • АРХІВ НОВИН

  « Березень 2021 »
  Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
  1 2 3 4 5 6 7
  8 9 10 11 12 13 14
  15 16 17 18 19 20 21
  22 23 24 25 26 27 28
  29 30 31        
  Вівторок, 28 січня 2014 16:03

  Запобігання проявам корупції

  Усвідомлюючи, що однією з найбільш гострих проблем сучасного суспільства як за глибиною проникнення в соціальний організм, так і масштабністю поширення, є корупція, а її негативний вплив на всі сторони суспільного життя стає все більш відчутним і створює реальну загрозу демократичним соціальним процесам і національній безпеці, Президент України, разом зі всіма гілками влади держави, вживає організаційних і практичних заходів щодо підвищення ефективності боротьби з цим злом.   

  Турійська районна державна адміністрація, як місцевий орган виконавчої влади, закликає до активної участі у цьому процесі населення району, у тому числі ділові кола, неурядові організації та громадськість, що сприятиме посиленню відомчого контролю за дотриманням принципів прозорості та відкритості діяльності органів державної виконавчої влади.

  Спеціаліст уповноважений на виконання обов’язків по реалізації державної політики у сфері запобігання та виявлення корупції апарату Турійської районної державної адміністрації взаємодіє в межах своєї компетенції з правоохоронними органами.

  Тому, з метою запобігання проявам корупції в органах виконавчої влади та органах місцевого самоврядування, посилення відомчого контролю за дотриманням принципів прозорості та відкритості діяльності органів державної виконавчої влади просимо громадськість нашого краю надсилати повідомлення та іншу інформацію, що стосується виявлення вищезазначених діянь на офіційну електронну адресу Турійської райдержадміністрації Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. та за телефоном 102, з метою оперативного реагування на корупційні прояви в органах виконавчої влади, підприємствах, установах, організаціях Турійського району.

   

  ПРОТИДІЯ КОРУПЦІЇ

  Корупція – використання особою своїх службових повноважень та владних можливостей з метою отримання неправомірної вигоди, а також відповідно пропозиція чи обіцянка надати таку вигоду за неправомірні дії. 

  Головним законом, що регулює питання протидії корупції, є Закон України «Про запобігання корупції». Пояснення щодо термінів та умов реалізації боротьби з корупцією, а також перелік спеціально уповноважених установ можна знайти на Урядовому порталі

  Умови успішної протидії корупції: антикорупційне законодавство та ефективне його застосування державними органами; політична воля керівництва держави; підтримка антикорупційних заходів держави громадянським суспільством. Кожна із цих складових відіграє у справі протидії корупції свою особливу роль. Вихід за межі правових рамок в антикорупційній діяльності — це шлях до службових зловживань, свавілля, за яких протидія корупції здійснюватиметься тими ж корупційними засобами.
   

  ПОВІДОМИТИ ПРО КОРУПЦІЮ:

  Додаткову інформацію у сфері боротьби з корупцією можна отримати також на порталі Стоп Корупція, а анонімне повідомлення про хабар залишити через сервіс Хабардокс.

  У разі коли Вам стали відомі факти порушення антикорупційного законодавства працівниками районної державної адмінітрації чи її структурних підрозділів Ви можете надіслати відповідне повідомлення, інформація в якому стосується конкретної особи та містить фактичні дані, які можуть бути перевірені, а також підкріплене доказами, на адресу районної державної адміністрації:

  електронною поштою на адресу: vvdrvЦя електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.;

  телефоном уповноваженій особі з питань запобігання та виявлення корупції в райдержадміністрації (03363) 2-13-98 за графіком: понеділок – четвер з 08.00 год. до 17.15 год., п’ятниця з 08.00 год. до 16.00 год. обідня перерва з 13.00 год до 14.00 год.

    

  Повідомити про корупцію

  vvdrvЦя електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

  адреса для листування: майдан Центральний, 5, смт Турійськ, Волинська область, 44801

  https://docs.google.com/forms/d/19W1gTWbN0k8hFYvd_Yr9VdXKboRMghafID5_kFPLnRU/edit

  https://docs.google.com/forms/d/19W1gTWbN0k8hFYvd_Yr9VdXKboRMghafID5_kFPLnRU/edit?usp=sharing

  План заходів на 2020рік

   

   

   

   

   

   

  Переглядів 5775 Останнє редагування Вівторок, 31 березня 2020 12:49
  Розробка: Відділ інформаційних технологій
  апарату Волинської облдержадміністрації
  Інформаційне наповнення:
  Турійська районна державна адміністрація
  Усі права на матеріали, розміщені на цьому сайті, належать Турійській райдержадміністрації.
  Адреса: 44800, Україна, Волинська область, смт Турійськ, майдан Центральний, 5 тел. (03363) 2-13-78, e-mail: info@turadm.gov.ua
  © 2014 turadm.gov.ua