18 березня 2018 ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ
Відомості про район
Влада і громадськість
Регуляторна політика
Підприємництво
Прес-центр
Доступ до публічної інформації
Каталог послуг
Реформи в Україні
 • Запобігання проявам корупції
 • Звернення громадян
  Центр надання адмін послуг
  Туризм
 • Децентралізація влади
 • Очищення влади
 • Перелік земельних ділянок
 • Підрозділи органів влади
 • Євроатлантична інтеграція
 • Доступність до об'єктів
 • Містобудування та архітектура
  Охорона здоров'я

  АРХІВ НОВИН

  « Березень 2018 »
  Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
        1 2 3 4
  5 6 7 8 9 10 11
  12 13 14 15 16 17 18
  19 20 21 22 23 24 25
  26 27 28 29 30 31  
  Вівторок, 28 січня 2014 16:03

  Запобігання проявам корупції

  Усвідомлюючи, що однією з найбільш гострих проблем сучасного суспільства як за глибиною проникнення в соціальний організм, так і масштабністю поширення, є корупція, а її негативний вплив на всі сторони суспільного життя стає все більш відчутним і створює реальну загрозу демократичним соціальним процесам і національній безпеці, Президент України, разом зі всіма гілками влади держави, вживає організаційних і практичних заходів щодо підвищення ефективності боротьби з цим злом.      Турійська районна державна адміністрація, як місцевий орган виконавчої влади, закликає до активної участі у цьому процесі населення району, у тому числі ділові кола, неурядові організації та громадськість, що сприятиме посиленню відомчого контролю за дотриманням принципів прозорості та відкритості діяльності органів державної виконавчої влади.

  До публічно-правових актів, що визначають державну політику і стратегію, які регулюють питання боротьби з організованою злочинністю та корупцією, входять засновані на конституційних засадах юридичні норми практично всіх трьох гілок державної влади (законодавчої, виконавчої та судової): Закони та постанови Верховної Ради України; Укази та розпорядження Президента України; постанови та розпорядження Кабінету Міністрів України, Постанови Пленуму Верховного суду України. Їх розвиток знайшов відображення в нормативних актах органів місцевого самоврядування, державних адміністрацій. Закон України «Про запобігання корупції» визначає правові та організаційні засади функціонування системи запобігання корупції в Україні, зміст та порядок застосування превентивних антикорупційних механізмів, правила щодо усунення наслідків корупційних правопорушень.

  Відповідно до Закону України «Про запобігання корупції», Типового положення про уповноважений підрозділ (особу) з питань запобігання та виявлення корупції затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 04.09.2013 року № 706 головою районної державної адміністрації 17.02.2016 року затверджено план роботи спеціаліста уповноваженого на виконання обов’язків по реалізації державної політики у сфері запобігання та виявлення корупції апарату Турійської районної державної адміністрації на 2016 рік яким визначено основні напрямки роботи спеціаліста.

  Для забезпечення виконання постанови  Кабінету Міністрів України від 29.04.2015 року № 265 «Про затвердження Державної програми щодо реалізації засад державної антикорупційної політики в Україні (Антикорупційної стратегії) на 2015-2017 роки» головою районної державної адміністрації 09.03.2016 року затверджено план заходів щодо запобігання та протидії корупції на 2016 рік, яким визначено основні організаційні, превентивні антикорупційні заходи та заходи щодо підвищення рівня правової освіти з питань попередження та профілактики корупційних проявів.

  Спеціаліст уповноважений на виконання обов’язків по реалізації державної політики у сфері запобігання та виявлення корупції апарату Турійської районної державної адміністрації взаємодії в межах своєї компетенції з правоохоронними органами.

  Тому, з метою запобігання проявам корупції в органах виконавчої влади та органах місцевого самоврядування, посилення відомчого контролю за дотриманням принципів прозорості та відкритості діяльності органів державної виконавчої влади просимо громадськість нашого краю надсилати повідомлення та іншу інформацію, що стосується виявлення вищезазначених діянь на офіційну електронну адресу Турійської райдержадміністрації Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. та за телефоном 102, з метою оперативного реагування на корупційні прояви в органах виконавчої влади, підприємствах, установах, організаціях Турійського району.

   

  ПЛАН заходів щодо запобігання та протидії корупції на 2017 рік

  Довідка  Про стан дотримання вимог законів України «Про запобігання корупції» та «Про засади запобігання та протидії корупції» в структурних підрозділах райдержадміністрації

   

  ПЛАН заходів щодо запобігання та протидії корупції на 2016 рік трації

   

  ПЛАН роботи спеціаліста уповноваженого на виконання обов’язків по реалізації державної політики у сфері запобігання та виявлення корупції апарату Турійської районної державної адміністрації на  2016 рік

   

   

   

  Переглядів 2683 Останнє редагування Середа, 01 лютого 2017 12:37
  Розробка: Відділ інформаційних технологій
  апарату Волинської облдержадміністрації
  Інформаційне наповнення:
  Турійська районна державна адміністрація
  Усі права на матеріали, розміщені на цьому сайті, належать Турійській райдержадміністрації.
  Адреса: 44800, Україна, Волинська область, смт Турійськ, майдан Центральний, 5 тел. (03363) 2-13-78, e-mail: info@turadm.gov.ua
  © 2014 turadm.gov.ua