05 березня 2021 ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ
Відомості про район
Влада і громадськість
Регуляторна політика
Підприємництво
Прес-центр
Доступ до публічної інформації
Каталог послуг
Реформи в Україні
 • Запобігання проявам корупції
 • Звернення громадян
  Центр надання адмін послуг
  Туризм
 • Децентралізація влади
 • Очищення влади
 • Перелік земельних ділянок
 • Підрозділи органів влади
 • Євроатлантична інтеграція
 • Доступність до об'єктів
 • Містобудування та архітектура
  Охорона здоров'я
 • Я МАЮ ПРАВО
 • Збройні Сили України
 • Протидія домашньому насильству
 • Реєстр колективних договорів
 • Рішення комісії ТЕБ і НС
 • ВСЕ ПРО COVID-19
 • АРХІВ НОВИН

  « Березень 2021 »
  Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
  1 2 3 4 5 6 7
  8 9 10 11 12 13 14
  15 16 17 18 19 20 21
  22 23 24 25 26 27 28
  29 30 31        
                           25 листопада в світі відзначають Міжнародний день боротьби за ліквідацію насильства щодо жінок. У цей же день розпочинається Міжнародна акція „16 днів проти насильства”.
  Щороку 2 жовтня у всьому цивілізованому світі відзначається Міжнародний день ненасильства. Цей день - ще одна можливість привернути увагу до цієї найбільш розповсюдженої форми порушення прав людини. В Україні найбільш поширеними є насильство в сім’ї та в умовах конфлікту.
  Вівторок, 30 липня 2019 15:13

  Зупинимо дитяче жебракування

  Однією мабуть найцинічніших з форм  торгівлі людьми є жебракування дітей –спосіб отримання вигоди з традиції давати милостиню. Деякі діти добровільно жебракують, оскільки їхні родини малозабезпечені. Проте в багатьох випадках діти вербуються та продаються з метою отримання прибутку для інших осіб, які потім часто є «наглядачами» цих дітей під час жебракування.
  У 2013 році Генеральна Асамблея Організації Об’єднаних Націй проголосила 30 липня Всесвітнім днем протидії торгівлі людьми, зазначивши, що в цей день необхідно підвищувати рівень поінформованості громадян стосовно глобальної проблеми торгівлі людьми і привертати увагу до важкого становища жінок, чоловіків і дітей, які стали жертвами цього злочину, а також заохочувати людей активно допомагати постраждалим і протидіяти торгівлі людьми.
  Друзі! До вашої уваги спільне роз’яснення сімейного радника Віктора Вальчука та юстиції Волині щодо того, як протидіяти домашньому насильству. На жаль, дана тема як була, так і залишається в Україні актуальною. Більше 50% населення країни потерпали від домашнього насильства впродовж свого життя. Причому 30% зазнавали насильства у дитячому віці.  На жаль, у більшості випадків про домашнє насильство у правоохоронні органи не повідомляють.
  INSPIRE * являє собою збірник інформаційних матеріалів, заснованих на фактичних даних і призначених для всіх, хто зацікавлений в профілактиці насильства по відношенню до дітей і підлітків і прийнятті заходів у відповідь - від державних діячів до звичайних громадян і від організацій громадянського суспільства до представників приватного сектора.
  Вівторок, 09 липня 2019 11:34

  БРОШУРА «Я МОЖУ СЕБЕ ЗАХИСТИТИ»

  Інформація для дорослих про сексуальне насильство над дітьми та правила безпечної поведінки, яких варто навчити дітей задля їхнього захисту. Видання, в першу чергу, містить інформацію для дорослих про сексуальне насильство над дітьми. А ілюстрації та інтерактивні елементи в брошурі покликані допомогти навчити дітей поважати своє тіло, розрізняти хороші та погані секрети, визначати непристойні дотики та розповідати довіреним дорослим про неприпустиму поведінку з боку інших. Інформація та заняття, описані у брошурі, є доповненням до посібника «Навчіть дитину захищатися», що був розроблений Українським фондом «Благополуччя дітей» та схвалений Міністерством освіти і науки України для навчання дітей правилам безпечної поведінки.
  День Х настав. 11 cічня вступив в силу Закон, який вносить зміни в законодавство по запобіганню насильству стосовно жінок і домашньому насильству. І саме через його положення останнім часом в нашому медіа-просторі було стільки розмов про «нотаріальну згоду на секс» (ага, насправді вона непотрібна). Отже, розповідаємо детальніше, у чому суть змін:
  Про це заявила заступник Міністра соціальної політики України Наталія Федорович під час зустрічі з обговорення шляхів спільного запровадження Паспорту реформ у сфері запобігання та протидії домашньому насильству і насильству за ознакою статі з міжнародними партнерами. «Ключовим нашим завданням є формування в українському суспільстві нульової толерантностві до насильства та посилення готовності протидіяти його проявам», – зазначила Наталія Федорович та звернула увагу на важливості активної співпраці на регіональному та місцевому рівнях.
  Плануєте виїхати на роботу за кордон ? Подбайте про свої права та безпеку! До від’їзду Ознайомтесь із наступною інформацією про країну в’їзду: її чинним законодавством; умовами перебування на її території; медичним обслуговуванням (особливо питанням страхування життя і здоров’я від нещасних випадків, що можуть статися під час подорожі); особливостями дорожнього руху (для водіїв); календарем святкових та вихідних днів тощо.
  Середа, 26 червня 2019 08:55

  Плануєте працювати за кордоном ?

  Національна гаряча лінія з протидії  торгівлі людьми та консультування мігрантів Подбайте про власну безпеку заздалегідь Дізнайтеся про свої права під час навчання, роботи, подорожі чи життя за кордоном Зателефонуйте до Національної гарячої лінії з протидії торгівлі людьми та консультування мігрантів:
  Вівторок, 18 червня 2019 19:40

  Я свідок - що робити?

  Чуєте як через стінку квартири доносяться грюкіт, образи, нецензурна лайку й крики про допомогу? Гуляєте на вулиці та бачите, як мати з усієї сили б’є свою дитину? Помічаєте, що старенька з сусіднього під’їзду просить у людей їжу, бо син забирає та пропиває пенсію. Що це – внутрішні сімейні справи? Чи це ситуація, яка потребує вашого втручання? Ви – свідок домашнього насильства. Звичайно, кожна людина сама обирає, як їй поводитись у тій чи іншій ситуації. Вона може вирішити, що нічого серйозного не відбудеться. Може зробити вигляд, що нічого не бачить і не чує. Може пройти повз, сподіваючись, що хтось інший допоможе. Або може спробувати припинити коло насильства та допомогти постраждалим.  
  Вівторок, 18 червня 2019 19:34

  Куди звернутися?

  Ви можете викликати поліцію за телефоном 102 або звернутися особисто до райвідділу та написати заяву. Якщо ви зазнали фізичного чи сексуального насильства, зверніться до лікаря для отримання медичної допомоги та документування у медичній картці ознак того, що з вами сталося. Надалі це допоможе притягнути кривдника до відповідальності, якщо ви звернетеся до правоохоронних органів. У центрі соціальних служб ви зможете отримати необхідні юридичні, психологічні, соціальні послуги та консультації. Якщо через загрозу насильства вам немає де жити, то можуть допомогти вирішити питання з місцем перебування (наприклад, скерують до притулку для постраждалих від домашнього насильства).
  Вівторок, 18 червня 2019 19:22

  Міфи про домашнє насильство

  МІФИ – це поширені хибні уявлення, які заважають попередженню і подоланню домашнього насильства.  
  Фізичне насильство – умисне нанесення побоїв, тілесних ушкоджень, що може призвести або призвело до травмування, порушення фізично чи психічного здоров’я, нанесення шкоди честі та гідності, в окремих випадках, до смерті постраждалої. Психологічне насильство – насильство, пов'язане з дією однієї особи або групи осіб на психіку іншої особи шляхом словесних образ або погроз, переслідування, залякування, якими навмисно спричиняється емоційна невпевненість, нездатність захистити себе та може завдаватися або завдається шкода психічному здоров'ю. Економічне насильство – умисне позбавлення однією особою або групою осіб іншої людини або групи людей житла, їжі, одягу та іншого майна чи коштів, на які постраждалі мають передбачене законом право. Сексуальне насильство – протиправне посягання однієї особи або групи осіб на статеву недоторканість іншої людини, а також дії сексуального характеру щодо неповнолітнього (-ої).
  Про затвердження Порядку взаємодії суб’єктів, що здійснюють заходи у сфері запобігання та протидії домашньому насильству і насильству за ознакою статі
  Вівторок, 18 червня 2019 18:51

  Закону України

  Про запобігання та протидію домашньому насильству (Відомості Верховної Ради (ВВР), 2018, № 5, ст.35) Цей Закон визначає організаційно-правові засади запобігання та протидії домашньому насильству, основні напрями реалізації державної політики у сфері запобігання та протидії домашньому насильству, спрямовані на захист прав та інтересів осіб, які постраждали від такого насильства.
  Робота "гарячої лінії" організація роботи Національних „гарячих ліній” з питань запобігання торгівлі людьми, запобігання насильству та захисту прав дітей надання консультацій з питань виїзду за кордон з метою працевлаштування, навчання, одруження тощо та з питань насильства й захисту прав дітей надання психологічної допомоги потерпілим від торгівлі людьми та насильства постійне ведення та оновлення бази даних для надання консультацій по проблемі торгівлі людьми розробка та видання інформаційних та методичних матеріалів для консультантів телефонів довіри та „гарячих ліній”
  Розробка: Відділ інформаційних технологій
  апарату Волинської облдержадміністрації
  Інформаційне наповнення:
  Турійська районна державна адміністрація
  Усі права на матеріали, розміщені на цьому сайті, належать Турійській райдержадміністрації.
  Адреса: 44800, Україна, Волинська область, смт Турійськ, майдан Центральний, 5 тел. (03363) 2-13-78, e-mail: info@turadm.gov.ua
  © 2014 turadm.gov.ua