17 січня 2018 ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ
Відомості про район
Влада і громадськість
Регуляторна політика
Підприємництво
Прес-центр
Доступ до публічної інформації
Каталог послуг
Реформи в Україні
 • Запобігання проявам корупції
 • Центр надання адмін послуг
  Туризм
 • Децентралізація влади
 • Очищення влади
 • Перелік земельних ділянок
 • Підрозділи органів влади
 • Євроатлантична інтеграція
 • Містобудування та архітектура

  АРХІВ НОВИН

  « Січень 2018 »
  Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
  1 2 3 4 5 6 7
  8 9 10 11 12 13 14
  15 16 17 18 19 20 21
  22 23 24 25 26 27 28
  29 30 31        
  Середа, 30 травня 2012 08:31

  Проекти документів

  ПРОЕКТИ ДОКУМЕНТІВ

   

   

   

   

  ТУРІЙСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

  ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

   

  РОЗПОРЯДЖЕННЯ

   

  __  грудня 2017 року                    смт Турійськ                                            №

  Про організацію громадських

  робіт у 2018 році

   

  Відповідно до статей 6, 13, 24, 41 Закону України "Про місцеві державні адміністрації", статті 31 Закону України "Про зайнятість населення", Указу Президента України від 16 січня 2013 року № 19/2013 "Про Державну службу зайнятості України", постанови Кабінету Міністрів України від 20 березня 2013 року № 175 "Про затвердження Порядку  організації  громадських та інших робіт тимчасового характеру", з метою додаткового стимулювання мотивації до праці, матеріальної підтримки безробітних та інших категорій осіб населення району і виконання ними на добровільних засадах громадських робіт:                                                                          

  1. Проводити у 2018 році організацію громадських робіт в інтересах територіальних громад сільськими і селищними радами району за участю Турійського районного центру зайнятості.
  2. Затвердити Перелік видів громадських робіт, що відповідають потребам територіальної громади і задовольняють суспільні потреби територіальної громади, та організовуються сільськими та селищними радами за участю Турійського районного центру зайнятості, на договірних засадах у 2018 році, що додається за такими критеріями:

  2

  1) мають тимчасовий характер і для їх організації не можуть бути використані постійні робочі місця та вакансії;

  2) можуть виконуватися на умовах неповного робочого дня;

  3) мають економічну, соціальну та екологічну користь для району;

  4) надають можливість тимчасового працевлаштування безробітних на роботи, що не потребують додаткової спеціальної, освітньої та кваліфікаційної підготовки.

  1. Затвердити Перелік сільських та селищних рад, де організовуватиметься проведення громадських робіт у 2018 році, що додається.
  2. Фінансування організації громадських робіт, до яких залучаються зареєстровані безробітні та/або працівники, які втратили частину заробітної плати, здійснюється за рахунок коштів місцевих бюджетів та/або коштів Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування на випадок безробіття. За рахунок коштів Фонду здійснюється насамперед фінансування організації громадських робіт, кошти для фінансування яких виділено з місцевих бюджетів.
  3. РЕКОМЕНДУЮ:                       1)  Турійському районному центру зайнятості (О.Швець), за погодженням з роботодавцями, укласти угоди про організацію громадських робіт;                                                                           2) сільським та селищним головам при плануванні бюджетів сільських та селищних рад передбачати кошти для організації громадських робіт з місцевого бюджету у 2018 році.                                                                                               6.  ЗОБОВ'ЯЗУЮ:                                                                                                          1) відділ правового забезпечення, запобігання та виявлення корупції апарату районної державної адміністрації (О.Перейма) зареєструвати це розпорядження в Головному територіальному управлінні юстиції у Волинській області;

  2) сектор з питань внутрішньої та інформаційної політики апарату районної державної адміністрації (Т.Яцюра) оприлюднити це розпорядження у районній газеті "Народне слово".

  3

  1. Це розпорядження набирає чинності після його державної реєстрації з дня оприлюднення.                                                                                                          8. Контроль за виконання цього розпорядження залишаю за собою.

  Голова                                                                                                                                                                                                                                                                              О. ВАСИЛИШИН

  Полячук 21670     

                                                                                ЗАТВЕРДЖЕНО

                                                                                 Розпорядження голови

                                                                                 районної державної адміністрації

                                                                                 __ грудня 2017 року  № __

  Перелік

  видів громадських робіт, що відповідають потребам територіальної громади і задовольняють суспільні потреби територіальної громади, та організовуються сільськими та селищними радами за участю Турійського районного центру зайнятості, на договірних засадах у 2018 році

   

  1. Роботи з упорядкування меморіалів, пам'ятників, братських могил та інших місць поховання загиблих захисників Вітчизни і утримання у належному стані кладовищ.
  2. Роботи по благоустрою та озелененню території населених пунктів, об’єктів соціальної сфери, кладовищ, зон відпочинку і туризму, культових споруд, пам'яток архітектури, історії та культури, по приведенню придорожньої інфраструктури населених пунктів (парканів, огорож, вуличного освітлення, пам'ятників, обелісків та інше) у належний стан.
  3. 3. Роботи з благоустрою території після закінчення будівництва, прибирання будівельного сміття.

  2

  1. Роботи з благоустрою території населених пунктів з метою ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій.
  2. Роботи з благоустрою та впорядкування територій щодо збереження властивостей природно-територіальних комплексів, для оптимального використання природного потенціалу земель, вод, рельєфу та рослинності з метою зменшення негативних наслідків можливих паводків, запобігання затопленню і підтопленню територій населених пунктів, сільськогосподарських угідь, загибелі на них врожаю, які пов'язані з укріпленням дамб, водогінних споруд, проведення меліорації, що проводяться на території сільських та селищних рад.
  3. Роботи в музеях та в бібліотеках з відновлення бібліотечного фонду.
  4. Роботи в архівах з документацією.
  5. Виконання робіт з ремонту або реконструкції об’єктів соціальної сфери (дитячих дошкільних закладів, спортивних майданчиків, закладів культури та охорони здоров'я, інших об'єктів соціальної сфери).
  6. Роботи, пов'язані з ремонтом тепло та водопостачання, вулично-дорожньої мережі на території сільських та селищних рад.
  7. Роботи з вирубки чагарників вздовж доріг, водоймищ, річок та меліоративних каналів.
  8. Роботи по супроводу інвалідів з дитинства з вадами зору в місця, відвідування яких необхідні їм для повноцінного життя.
  9. Роботи по заготівлі дров для одиноких громадян.
  10. Роботи, пов'язані з ремонтом приватних житлових будинків одиноких осіб похилого віку, ветеранів війни, інвалідів, що проводяться за рішенням органів місцевого самоврядування.
  11. Роботи з догляду та надання допомоги особам похилого віку, ветеранам війни, інвалідам, дітям сиротам, а також догляд за хворими в закладах охорони здоров'я та допоміжні роботи в домах для людей похилого віку, у тому числі, що здійснюється благодійними фондами та громадськими організаціями.

  3

  1. Роботи, які пов'язані із наданням необхідної соціальної допомоги учасникам АТО та членам їхніх сімей.
  2. Роботи з інформування населення про порядок отримання житлових субсидій.
  3. Роботи з інформування населення щодо запобігання порушень громадського порядку та безпеки життєдіяльності населення.
  4. Роботи з посадки насаджень лісових масивів, насаджень вздовж шляхів, у місцях відпочинку та догляд за ними.
  5. Роботи по облаштуванню громадських вбиралень у місцях зупинок міжміського громадського транспорту вздовж автомобільних доріг державного значення та на території рекреаційних зон.
  6. Роботи по проведенню знесення аварійних, сухостійних і фаутних дерев у смугах відводу автошляхів, а також забезпечення видалення самосійних і порослевих дерев, а також прибирання після проведення даних робіт.
  7. Роботи пов'язані з підготовкою заходів по екологічному оздоровленню територій населених пунктів (день довкілля, озеленення територій та інше);
  8. Роботи пов'язані з підготовкою проведення заходів суспільно-культурного значення (день села, день урожаю та інше);
  9. Інформаційно-роз’яснювальні роботи щодо забезпечення життєдіяльності населення та інше.
  10. Інші некваліфіковані роботи.

  Керівник апарату                                                                                                                                                                                                                                                                                                                  І. БАЩУК

                                                                         

                                                                                ЗАТВЕРДЖЕНО

                                                                                 Розпорядження голови

                                                                                 районної державної адміністрації

                                                                                 __ грудня 2017 року  № ___

  ПЕРЕЛІК

   сільських та селищних рад, де організовуватиметься

  проведення громадських робіт у 2018 році

  № п/п

  Назва підприємства, організації, установи

  1

  2

  1

  Турійська селищна рада

  2

  Луківська селищна рада

  3

  Боблівська сільська рада

  4

  Дулібівська сільська рада

  5

  Клюська сільська рада

  6

  Купичівська сільська рада

  7

  Маковичівська сільська рада

  8

  Мокрецька сільська рада

  9

  Новосілківська  сільська рада

  10

  Новодвірська сільська рада

  11

  Овлочинська сільська рада

  12

  Озерянська сільська рада

  13

  Ружинська сільська рада

  14

  Селецька сільська рада

  15

  Соловичівська сільська рада

  16

  Туличівська сільська рада

  Орієнтована кількість безробітних, які будуть залучені до громадських робіт в 2018 році

  115

       

  Керівник апарату                                                                                       І. БАЩУК

  Переглядів 2352 Останнє редагування Вівторок, 05 грудня 2017 15:04
  Розробка: Відділ інформаційних технологій
  апарату Волинської облдержадміністрації
  Інформаційне наповнення:
  Турійська районна державна адміністрація
  Усі права на матеріали, розміщені на цьому сайті, належать Турійській райдержадміністрації.
  Адреса: 44800, Україна, Волинська область, смт Турійськ, майдан Центральний, 5 тел. (03363) 2-13-78, e-mail: info@turadm.gov.ua
  © 2014 turadm.gov.ua