06 грудня 2019 ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ
Відомості про район
Влада і громадськість
Регуляторна політика
Підприємництво
Прес-центр
Доступ до публічної інформації
Каталог послуг
Реформи в Україні
 • Запобігання проявам корупції
 • Звернення громадян
  Центр надання адмін послуг
  Туризм
 • Децентралізація влади
 • Очищення влади
 • Перелік земельних ділянок
 • Підрозділи органів влади
 • Євроатлантична інтеграція
 • Доступність до об'єктів
 • Містобудування та архітектура
  Охорона здоров'я
 • Я МАЮ ПРАВО
 • Збройні Сили України
 • Протидія домашньому насильству
 • АРХІВ НОВИН

  « Грудень 2019 »
  Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
              1
  2 3 4 5 6 7 8
  9 10 11 12 13 14 15
  16 17 18 19 20 21 22
  23 24 25 26 27 28 29
  30 31          
  Головна>Прес-центр>З чим зверталися мешканці Турійщини до влади
  П'ятниця, 15 лютого 2019 15:13

  З чим зверталися мешканці Турійщини до влади

  У 2018 році до райдержадміністрації надійшло 235 звернень, з них 177 поштою, 58 на особистому прийомі голови та першого заступника голови райдержадміністрації. У порівнянні з відповідним періодом 2017 року, кількість звернень зменшилася на 457.

  Всього до райдержадміністрації звернулося 503 громадянина (2017 рік – 1331), які порушили у своїх зверненнях 247 питань (2017 рік – 704).

  Протягом звітного періоду через органи влади вищого рівня надійшло 73 звернення (в т.ч. 64 на Урядову гарячу лінію, 8 з облдержадміністрації, 1 з Адміністрації Президента України), що на 20 звернень менше, ніж за аналогічний період 2017 року.

  Зменшилась кількість звернень на Урядову гарячу лінію. Так, протягом 2018 року на Урядову гарячу надійшло 64 звернення, що на 4 менше, ніж у 2017 році.

  Разом з тим, також зафіксовано зменшення надходження колективних звернень – 9 (2017 – 20) та повторних – 4 (2017 – 6).

  Від пільгової категорії населення до керівництва райдержадміністрації надійшло 85 звернень (2017 – 82), або 35,3 % від загальної кількості звернень. Розглянуто 2 звернення від інваліда Великої Вітчизняної війни, 1 – від учасника війни, 1 – від ветерана праці, 3 – від дітей війни, 25 – від інвалідів І-ІІІ групи, 8 – від одиноких матерів, 9 – від багатодітних сімей, 3 – від учасників бойових дій,     27 – від учасників АТО, 3 – від члена сім’ї учасника АТО, 2 – від члена сім’ї загиблого учасника АТО та 1 – від учасника ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС.

  Актуальними у звітному періоді для мешканців району залишилися питання соціального захисту – 156, що становить 63,2 % від загальної кількості порушених питань (зокрема, надання матеріальної допомоги на лікування та зубопротезування, призначення та виплата субсидій та соціальних допомог); аграрної політики і земельних відносин – 29, що становить 11,7 % (затвердження технічної документації, земельні конфлікти); комунального господарства – 14, що становить 5,7 % (ремонт місцевих доріг, благоустрій територій); транспорту і зв’язку – 9, що становить 3,6 % (забезпечення автобусного сполучення); охорони здоров’я – 5, що становить 2,0 % (забезпечення медичними препаратами) та ін.

  З усіх 247 питань: 124 - вирішено позитивно, 8 – відмовлено у задоволенні, 99 – дано роз’яснення, 16 – надіслано за належністю відповідно до ст. 7 Закону України «Про звернення громадян».

  Відповідно до розпорядженням голови райдержадміністрації від 25 квітня 2017 року № 95 та графіка проведення виїзних прийомів громадян за місцем їх проживання, головою та першим заступником голови райдержадміністрації протягом року проведено 38 прийомів громадян у приміщенні райдержадміністрації та 43 - за місцем їх проживання у населених пунктах району.

  У райдержадміністрації постійно здійснює консультації з надання безоплатної первинної правової допомоги громадська приймальня, що діє у відділі правового забезпечення, запобігання та виявлення корупції апарату (розпорядження голови райдержадміністрації від 23 грудня 2011 року № 446 зі змінами). У 2018 році до громадської приймальні звернулося 155 громадян, яким надано юридичні консультації з питань трудового та цивільного законодавства, зокрема  оформлення спадщини, опіки і піклування, виділення в натурі земельних ділянок в розмірі паїв, передачі в оренду землі, укладення договорів, заповнення декларацій тощо.

  Всі звернення, які надходять до райдержадміністрації, уважно розглядаються, викладені в них факти ретельно перевіряються, докладаються всі зусилля до вирішення проблем заявника в рамках чинного законодавства.

  Тематика звернень постійно аналізується, виділяються найбільш гострі питання, які потребують негайного вирішення, узагальнюються проблеми, які стоять перед жителями району, їх вирішення враховується в діяльності райдержадміністрації.

  Для поліпшення роботи із зверненнями громадян проведено перевірки в 2 селищних та 14 сільських радах, управліннях та відділах райдержадміністрації, а також Турійському районному центрі зайнятості, центральній районній лікарні, КЗ «Турійський центр первинної медико-санітарної допомоги» та                     ДП «Турійське лісове господарство». В ході проведення перевірок секретарям сільських, селищних рад, спеціалістам структурних підрозділів райдержадміністрації та відповідальним за роботу із зверненнями громадян надано методичну та практичну допомогу у веденні відповідної роботи.

  У 2018 році «Мобільним соціальним офісом» здійснено 19 виїздів у сільські ради, надано 274 консультації, прийнято документи за якими оформлено 61 справу для призначення державних соціальних допомог та субсидій.

  Протягом 2018 року проведено 15 «прямих» телефонних ліній під час яких громадяни мали змогу поспілкуватись головою, заступником голови, керівниками апарату, структурних підрозділів райдержадміністрації, територіальних підрозділів центральних органів виконавчої влади, окремих бюджетних установ району.         

  Керівництво райдержадміністрації приділяє значну увагу посиленню контролю і підвищенню персональної відповідальності кожного виконавця за своєчасне і безумовне виконання завдань, передбачених указами і дорученнями Президента України.

  З метою ефективного та якісного розгляду звернень громадян в райдержадміністрації відпрацьований механізм, який дає можливість співпрацювати з усіма гілками влади, що причетні до вирішення конкретних питань. Таким чином, одним з основних завдань райдержадміністрації залишається своєчасне реагування на проблемні питання, порушені у зверненнях громадян, виявлення причин, що породжують їх надходження, усунення наявних порушень і недоліків із заявлених питань та вжиття заходів щодо подальшого попередження скарг, а також реалізацію конституційних прав, свобод людини й громадянина, які є головними основами демократичної, соціальної, правової держави.

  Головний спеціаліст по роботі із зверненнями

  громадян апарату райдержадміністраці О. Шустваль

                             

   

  Переглядів 258
  Розробка: Відділ інформаційних технологій
  апарату Волинської облдержадміністрації
  Інформаційне наповнення:
  Турійська районна державна адміністрація
  Усі права на матеріали, розміщені на цьому сайті, належать Турійській райдержадміністрації.
  Адреса: 44800, Україна, Волинська область, смт Турійськ, майдан Центральний, 5 тел. (03363) 2-13-78, e-mail: info@turadm.gov.ua
  © 2014 turadm.gov.ua