19 березня 2019 ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ
Відомості про район
Влада і громадськість
Регуляторна політика
Підприємництво
Прес-центр
Доступ до публічної інформації
Каталог послуг
Реформи в Україні
 • Запобігання проявам корупції
 • Звернення громадян
  Центр надання адмін послуг
  Туризм
 • Децентралізація влади
 • Очищення влади
 • Перелік земельних ділянок
 • Підрозділи органів влади
 • Євроатлантична інтеграція
 • Доступність до об'єктів
 • Містобудування та архітектура
  Охорона здоров'я
 • Я МАЮ ПРАВО
 • Збройні Сили України

  АРХІВ НОВИН

  « Березень 2019 »
  Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
          1 2 3
  4 5 6 7 8 9 10
  11 12 13 14 15 16 17
  18 19 20 21 22 23 24
  25 26 27 28 29 30 31
  Головна>Прес-центр>«Куди можна звернутися по пенсійну допомогу?
  Четвер, 12 липня 2018 16:25

  «Куди можна звернутися по пенсійну допомогу?

  Кожен з пенсіонерів знає - щоб вирішити свої пенсійні питання потрібно йти до управлінь Пенсійного фонду. Але у відомстві можуть допомогти не лише пенсіонерам.

  Перелік послуг, які надають управління Пенсійного фонди України, доволі значний. Навіть більше, він постійно розширюється. І отримати консультацію тут можуть не тільки одержувачі пенсії, а й люди передпенсійного віку, та й узагалі всі громадяни, що цікавляться тим, як за них сплачують внески роботодавці, скільки років стажу вони мають.

  Водночас, звертаючись до Фонду, варто пам’ятати, що є сервіси, які надають лише на місцях, а є питання, вирішити які допоможуть і в головних управліннях, і безпосередньо в Пенсійному фонді України. На «вищому рівні» надають переважно консультаційні послуги, роз’язують проблеми правильності дій фахівців, розглядають заяви і скарги.

  А вирішити будь-які пенсійні питання допоможуть у місцевих управліннях. Чого б не стосувалася справа: призначення або перерахунку пенсії, отримання довідок чи навіть надання допомоги в користуванні електронними ресурсами Фонду. Одне слово, спектр послуг тут найширший і найуніверсальніший.

  У місцях обслуговування громадян, облаштованих поза межами Фонду (віддалені робочі місця в об’єднаних територіальних громадах), перелік послуг дещо менший. Тут здійснять правову оцінку документів, сюди можна звернутися щодо видачі пенсійних посвідчень, записатись на прийом, замовити та одержати необхідну довідку про розмір пенсії, виписку з облікової картки застрахованої особи, отримати виготовлене пенсійне посвідчення або надану раніше трудову книжку, подати заяву про переведення виплати пенсії за новим місцем проживання, зміну способу виплати пенсії, подати заяву на отримання допомоги у витребуванні документів.

  Варто зазначити, що в таких пунктах асортимент пенсійних послуг постійно збільшується, і в перспективі тут допомагатимуть пенсіонерам за всіма пенсійними напрямами.

  Останнім часом популярністю серед громадян користуються також електронні ресурси, зокрема веб-портал Пенсійного фонду України. Показово, що веб-портал надає послуги кожній особі індивідуально та працює з дотриманням вимог до захисту інформації. Тут також можна отримати різнопланову інформацію: від даних Реєстру загальнообов’язкового державного соціального страхування та власної пенсійної справи до замовлення довідок, так би мовити, не виходячи з дому.

  Ще однією послугою веб-порталу є новий онлайн-сервіс для громадян – СМС-інформування. За допомогою якого Пенсійний фонд інформує пенсіонерів про призначення та перерахунок пенсій. Працівників – про сплату за них єдиного соціального внеску та розмір їхнього страхового стажу.

  У разі, якщо Ви зацікавилися у наданні послуг за допомогою електронних ресурсів, або ж у СМС-інформуванні, Вам необхідно завітати до місцевого управління Пенсійного фонду та оформити відповідну заяву щодо реєстрації або ж згоду на інформування та в подальшому повноцінно отримувати певні послуги дистанційно.

  В.о. начальника об’єднаного управління С.Киричук

  Переглядів 149
  Розробка: Відділ інформаційних технологій
  апарату Волинської облдержадміністрації
  Інформаційне наповнення:
  Турійська районна державна адміністрація
  Усі права на матеріали, розміщені на цьому сайті, належать Турійській райдержадміністрації.
  Адреса: 44800, Україна, Волинська область, смт Турійськ, майдан Центральний, 5 тел. (03363) 2-13-78, e-mail: info@turadm.gov.ua
  © 2014 turadm.gov.ua