18 березня 2019 ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ
Відомості про район
Влада і громадськість
Регуляторна політика
Підприємництво
Прес-центр
Доступ до публічної інформації
Каталог послуг
Реформи в Україні
 • Запобігання проявам корупції
 • Звернення громадян
  Центр надання адмін послуг
  Туризм
 • Децентралізація влади
 • Очищення влади
 • Перелік земельних ділянок
 • Підрозділи органів влади
 • Євроатлантична інтеграція
 • Доступність до об'єктів
 • Містобудування та архітектура
  Охорона здоров'я
 • Я МАЮ ПРАВО
 • Збройні Сили України

  АРХІВ НОВИН

  « Березень 2019 »
  Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
          1 2 3
  4 5 6 7 8 9 10
  11 12 13 14 15 16 17
  18 19 20 21 22 23 24
  25 26 27 28 29 30 31
  Головна>Прес-центр>Шановні підприємці!
  Понеділок, 09 липня 2018 14:08

  Шановні підприємці!

   Шановні  підприємці!

   Відповідно до пунктів 4 та 5 статті 4 Закону України «Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування» (ЗУ «Про ЄСВ»)  фізичні особи-підприємці, в тому числі ті, що обрали спрощену систему оподаткування, та особи, які провадять незалежну професійну діяльність та отримують дохід від цієї діяльності, є платниками єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування, крім тих, що є пенсіонерами за віком або особами з інвалідністю (ч. 4 ст. 4 ЗУ «Про ЄСВ»).

    Для фізичних осіб – підприємців, які перебувають на загальній системі оподаткування, а також для осіб, які провадять незалежну професійну діяльність, єдиний внесок нараховується  на суму доходу (прибутку), отриманого від їх діяльності, що підлягає обкладенню податком на доходи фізичних осіб.  При цьому сума єдиного внеску не може бути меншою за розмір мінімального страхового внеску на місяць. У разі, якщо такими платниками не отримано дохід (прибуток) у звітному кварталі або окремому місяці звітного кварталу, такі платники зобов’язані сплатити щомісячно єдиний внесок не менший за розмір мінімального страхового внеску.

   Для фізичних осіб-підприємців, які обрали спрощену систему оподаткування, суми сплати єдиного внеску визначаються самостійно, але не менше мінімального страхового внеску на місяць, та не більше суми єдиного внеску, визначеної з максимальної величини бази нарахування єдиного внеску (15 розмірів мінімальної заробітної плати).

   Сума мінімального страхового внеску у  2017 році - 704 грн. на місяць, з 1 січня 2018 року -  819,06 грн. на місяць.

  Відповідно до законодавства страховий стаж - це період, коли особа підлягала обов’язковому державному пенсійному страхуванню,  та за який щомісяця сплачені страхові внески в сумі не меншій, ніж мінімальний страховий внесок. Якщо сума сплачених внесків менша за мінімальний рівень, то  страховий стаж буде зараховано пропорційно сплаченим внескам.

  У разі наявності заборгованості по єдиному внеску, неподання звітності  до органів Державної фіскальної служби, щодо нарахування та сплати єдиного соціального внеску, в Вашій індивідуальній відомості про застраховану особу буде відсутня інформація про страховий стаж. Це в подальшому може вплинути на можливість отримання усіх видів соціальних виплат, визначення права на пенсію за віком та розмір майбутньої виплати.

  Кожна особа має бути зацікавленою у своєму майбутньому, а відповідно тримати руку на пульсі подій та володіти інформацією щодо себе особисто. Для отримання інформації щодо своїх персональних даних  кожен бажаючий має можливість  звернутись до Ковельського об’єднаного управління або на Веб-портал Пенсійного фонду України.

  Окрім того, Пенсійним фондом України запроваджено новий онлайн-сервіс для громадян — смс-інформування, за  допомогою  якого застраховані особи ( в тому числі і підприємці) володітимуть інформацією щодо  сплати за них єдиного соціального внеску та розмір їхнього страхового стажу. Для цього необхідно лише завітати до  Ковельського або ж Турійського відділів обслуговування громадян Ковельського об’єднаного управління Пенсійного фонду України і надати відповідні контактні дані мобільного зв’язку та згоду на отримання смс-повідомлень від пенсійної служби.

   

  Начальникт об’єднаного

  управління І.Самолюк

  Переглядів 177
  Розробка: Відділ інформаційних технологій
  апарату Волинської облдержадміністрації
  Інформаційне наповнення:
  Турійська районна державна адміністрація
  Усі права на матеріали, розміщені на цьому сайті, належать Турійській райдержадміністрації.
  Адреса: 44800, Україна, Волинська область, смт Турійськ, майдан Центральний, 5 тел. (03363) 2-13-78, e-mail: info@turadm.gov.ua
  © 2014 turadm.gov.ua