05 березня 2021 ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ
Відомості про район
Влада і громадськість
Регуляторна політика
Підприємництво
Прес-центр
Доступ до публічної інформації
Каталог послуг
Реформи в Україні
 • Запобігання проявам корупції
 • Звернення громадян
  Центр надання адмін послуг
  Туризм
 • Децентралізація влади
 • Очищення влади
 • Перелік земельних ділянок
 • Підрозділи органів влади
 • Євроатлантична інтеграція
 • Доступність до об'єктів
 • Містобудування та архітектура
  Охорона здоров'я
 • Я МАЮ ПРАВО
 • Збройні Сили України
 • Протидія домашньому насильству
 • Реєстр колективних договорів
 • Рішення комісії ТЕБ і НС
 • ВСЕ ПРО COVID-19
 • АРХІВ НОВИН

  « Березень 2021 »
  Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
  1 2 3 4 5 6 7
  8 9 10 11 12 13 14
  15 16 17 18 19 20 21
  22 23 24 25 26 27 28
  29 30 31        
  В рамках інформаційної декади протидії торгівлі людьми в Турійській районній філії Волинського обласного центру зайнятості 28 та 30 липня 2020 року фахівці провели ряд інформаційних заходів для громадян, які зареєстровані в службі зайнятості. Адже найефективнішим захистом інтересів людини у сфері зайнятості та відносинах з роботодавцями є правова поінформованість.
  Середа, 15 квітня 2020 14:55

  До уваги громадян!

  З 13 квітня 2020 року для реєстрації в центрі зайнятості та отримання допомоги по безробіттю достатньо лише дві Ваші заяви. Бланк заяви для надання/поновлення статусу безробітного доступний за посиланням: https://www.dcz.gov.ua/sites/default/files/imce/zayava_sb_covid-19_10-04_sayt.pdf
  Четвер, 26 березня 2020 14:33

  Увага !!!

  Четвер, 26 березня 2020 14:30

  Гаяряча лінія

  П'ятниця, 31 січня 2020 15:22

  Семінар про легальну зайнятість

  30 січня 2020 року у Турійської районної філії Волинського обласного центру зайнятості провели семінар з роботодавцями на тему «Трудові відносини, детінізація зайнятості".
  17 грудня 2019 року на черговій колегії Турійської районної державної адміністрації  розглядалось питання стану виконання громадських робіт в сільських (селищних) радах району у 2019 році. Провідний фахівець Турійської районної філії Волинського обласного центру зайнятості Юрій Квачук доповідав учасникам колегії про стан виконання  розпорядження № 337 від 05.12.2018 року «Про організацію  громадських робіт у 2019 році». 
  Днями фахівці Турійської районної філії Волинського обласного центру зайнятості провели профорієнтаційні уроки «Твоє професійне рішення» в рамках профінформаційного квесту «Твій вибір» з учнями  ЗОШ І-ІІІ ступенів с. Кульчин, ЗОШ І-ІІ ступенів сіл Дольськ та Перевали. Метою заходу було виявлення і формування правильної мотивації до вибору професії, сприяння розвитку їх пізнавальної активності, самостійності, стимулювання до самопізнання, надання молоді всебічної та актуальної інформації про професії, що користуються попитом на ринку праці.
  Лариса Тимошук, колишня голова Луківської селищної ради започаткувала, за сприяння служби зайнятості, власну справу у 2017 році. Вона  займається торгівлею вживаними речами на ринку смт. Луків. Нині такий бізнес досить популярний. 13 вересня 2019 року в.о. директора Турійської районної філії Волинського ОЦЗ Наталії Лучук, зустрічалась з пані Ларисою. Обговорювали супровід підприємців, які започаткували власну справу за сприяння служби зайнятості, новини у законодавстві про зайнятість, дію програми USAID  «Конкурентноспроможна економіка України», що надає грантову підтримку малим та середнім підприємствам. Також розглядали можливість надання компенсації єдиного внеску, організації робіт тимчасового характеру, інші робочі питання.
  13 вересня 20109 року фахівців Турійської районної філії Волинського ОЦЗ зустрілись з директором комунального закладу «Луківська ЗОШ І-ІІІ ступенів-ліцей» Романом Максимуком. Обговорили плани роботи на 2019-2020 навчальні роки, графіки виїзних акцій, дні відкритих дверей філії, професіографічні екскурсії для учнів інші робочі питання. Також узгодили питання навчання та працевлаштування кочегарів.
  Вівторок, 17 вересня 2019 15:22

  Перспективи співпраці

  Розпочато новий етап співпраці Турійської районної філії Волинського обласного центру зайнятості з центром професійної кар’єри, що у Луківському ПТУ №22. 13 вересня 2019 р. фахівці філії обговорили з керівництвом училища перспективи співпраці та плани роботи на 2019-2020 навчальний рік, ознайомили учнів з переліком послуг та електронних сервісів, які надає центр зайнятості, проінформували про переваги легальної зайнятості та шляхи уникнення торгівлі людьми,  надали інформацію про міжнародні організації, що займаються протидією та попередженням торгівлі людьми.
  Вівторок, 10 вересня 2019 15:50

  Як мешканцям громад заробити гроші?

  Процес децентралізації влади в Україні уже незворотній та поступово наближається до свого завершення. Зміни обов’язково торкнуться як загальнодержавних інституцій так і місцевих органів самоврядування. Звісно це вплине й на зайнятість населення. Чимало мешканців ОТГ досить песимістично відносяться до можливості працевлаштування на території громади
  Кашуба Лариса працює підприємцем у селі Соловичі неподалік від Турійська. Сьогодні вона володіє магазином в центрі села та будинком для відпочинку на березі місцевого озера та є керівником ВКФ «Агат ЛТД». Місце для ведення власної справи вигідне, адже магазин знаходиться поруч траси Львів – Ковель, а на озері щоліта не бракує відпочиваючих. Варто зауважити, що Лариса Євгенівна для започаткування власної справи скористалась послугами служби зайнятості та отримала одноразову допомогу у далекому 2010 році.
  Субота, 31 серпня 2019 11:03

  Навчаються роботодавці

  30 серпня 2019 року в Турійській районній філії Волинського обласного центру занятості проведено бліц-навчання на тему «Підтримка розвитку малого бізнесу». У навчанні взяли участь роботодавці початківці - фізичні особи-підприємці, які працюють на території нашого району, оскільки, «повторення – мати навчання». Навчання проведено з метою уникнення проблем між роботодавцями та найманими працівниками, зокрема щодо дотримання норм законодавства про працю, які є завжди актуальними. Як правило, наслідками недотримання норм існуючого законодавства є конфлікти на підприємствах, пов’язані з порушенням прав тієї чи іншої сторони, адміністративні та кримінальні справи, стреси і психологічні травми.
  Протягом тижня відбулись дві зустрічі: фахівців філії з Галиною Сурабко - начальником Турійського районного відділу ДРАЦС ГТУЮ у Волинській області, яка ознайомила з тимчасовими обмеженнями деяких прав боржника, змінами до правил тимчасового виїзду дитини за кордон, правом на отримання податкової знижки на навчання у закладах дошкільної освіти, позашкільної та середньої освіти, іншим. В свою чергу провідним юрисконсультом філії Тетяною Бортнічук проведена зустріч з начальником Турійського районного відділу ДВС ГТУЮ у Волинській області Олександром Крашенінніковим, обговорено питання щодо організації роботи  державної служби зайнятості на виконання Меморандуму про співробітництво між Державною службою зайнятості (Центральним апаратом)  та Міністерством юстиції України від 21.01.2019 року, з особами які звернулися за сприянням у працевлаштуванні, та стосовно до яких, згідно з даними виконавчої служби відкрито виконавче провадження. Поінформовано про актуальні вакансії на ринку праці.
  Днями в рамках проєкту «Територія майстерності» та за сприяння Турійської районної філії Волинського обласного центру зайнятості відбулась презентація ТОВ «Укрмілкінвест». Наталія Дудас, менеджер із регіонального розвитку у Волинській області, ознайомила жителів Луківської об’єднаної територіальної грпомади  з реалізацією програми, завдяки якій господарі, які мріють відкрити сімейну ферму, можуть подати заявку на її фінансування.
  З метою всестороннього інформування учасників АТО про можливості і види працевлаштування та в рамках проекту «Територія майстерності» 19 серпня Турійською районною філією Волинського обласного центру зайнятості проведено професіографічну екскурсію для учасників АТО  до місцевого підприємця Миколи Новосада.
   19 серпня в рамках клубу учасників АТО у Турійській районній філії Волинського обласного центру зайнятості відбувся семінар для безробітних, які брали участь в антитерористичній операції.
  13 серпня, в рамках проекту «Територія майстерності», проведено професіографічну екскурсію для безробітних Турійської районної філії до місцевого підприємця.  Хвалько Ростислав Михайлович у 2007 році закінчив  Київський національний лінгвістичний університет, працював у Києві в  Філії  «Автоцентр на Столичному» публічного акціонерного товариства «Українська автомобільна  корпорація» та життя повернуло до рідного селища.  У 2012 році започаткував підприємницьку діяльність за сприяння Турійського районного центру зайнятості. Напрямок діяльності - роздрібна торгівля садово-городньою технікою  та запчастинами до неї, електроприборами, будівельною технікою та ін.
  Розробка: Відділ інформаційних технологій
  апарату Волинської облдержадміністрації
  Інформаційне наповнення:
  Турійська районна державна адміністрація
  Усі права на матеріали, розміщені на цьому сайті, належать Турійській райдержадміністрації.
  Адреса: 44800, Україна, Волинська область, смт Турійськ, майдан Центральний, 5 тел. (03363) 2-13-78, e-mail: info@turadm.gov.ua
  © 2014 turadm.gov.ua