21 вересня 2017 ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ
Відомості про район
Влада і громадськість
Регуляторна політика
Підприємництво
Прес-центр
Доступ до публічної інформації
Каталог послуг
Реформи в Україні
 • Запобігання проявам корупції
 • Центр надання адмін послуг
  Туризм
 • Генеральні плани населених
 • Децентралізація влади
 • Очищення влади
 • Перелік земельних ділянок
 • Підрозділи органів влади
 • Євроатлантична інтеграція
 • АРХІВ НОВИН

  « Вересень 2017 »
  Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
          1 2 3
  4 5 6 7 8 9 10
  11 12 13 14 15 16 17
  18 19 20 21 22 23 24
  25 26 27 28 29 30  
  Понеділок, 18 вересня 2017 10:25

  Те, що запам’яталося в дитинстві

  Те, що запам’яталося в дитинстві, людина часто проносить через усе життя. Саме тому формувати світогляд громадянина, який буде чесно і добросовісно працювати для своєї держави, потрібно змалечку.
  «Люблю працювати, спілкуватись з людьми та бути потрібна людям» – таке життєве кредо Дорошук Ніна Іванівна, яка звернулась за допомогою у пошуку роботи до Турійського районного центру зайнятості.
  Такі інформаційні буклети отримали учасники ярмарки вакансій щодо набору персоналу на службу в патрульну поліцію, що відбулась 6 вересня у Турійському районному центрі зайнятості.
  Понеділок, 18 вересня 2017 10:13

  «Хто шукає, той знайде»

  «Хто шукає, той знайде» – таке життєве кредо помітив фахівець у Войцеховської Катерини, коли та звернулась за допомогою у пошуку роботи до Турійського районного центру зайнятості. Маючи за плечима немалий досвід роботи у різних сферах, все ж відчувала покликання працювати з людьми і для людей,
  А, якщо ти не можеш наважитись зробити перший крок, то є люди, які можуть і вміють допомогти в досягненні мети та спрямуванні на правильний шлях до успіху. В нашому випадку  - це фахівці ВОМГО «Регіональний Інститут Європейського розвитку», тренер якого,  Наталія Казьмірук, під час двох тренінгів, що відбулися у Турійському районному центрі зайнятості, намагалася заставити безробітних на сьогодні людей, повірити в себе і в свої власні сили, щоб змінити своє життя на краще.
    В  наш  час  і  молодим  людям  зі  спеціальністю  та  досвідом  роботи  нелегко  знайти  Історія  працевлаштування  на громадські  роботи безробітного  Каракуця Олександра Івановича
  Колбасюк Ірина працює підприємцем у Турійську з 2006 року. У власності має два магазини «Бум» та «Все для дому»,
  Четвер, 07 вересня 2017 08:34

  Ярмарок вакансій

       З метою підвищення мотивації та зацікавленості  до працевлаштування, підтримки ініціативи серед незайнятого населення у Турійському районному центрі зайнятості за участю соціальних партнерів ТзОВ «АйКю Холдинг» відбувся тренінг для учасників АТО та членів їх сімей безробітних «Пошук нових сенсів та стимулів до успішної реалізації в мирному житті».
        Цілком закономірно, що на початку навчального року  директор Турійського районного центру зайнятості О. Швець провів робочу зустріч  із завідуючою відділу освіти молоді та спорту Турійської РДА  Н. Матвіюк. Під час робочої зустрічі,
  Забезпечення зайнятості громадян з особливими потребами залишається однією з найгостріших і найактуальніших проблем сьогодення. Державна служба зайнятості не стоїть осторонь від цієї проблеми, адже до центрів зайнятості постійно звертаються особи такої категорії. Інваліди складають певну соціальну групу, яка потребує особливої допомоги у вирішенні проблем реабілітації та працевлаштування й розуміння у своєму розв’язанні з боку спеціалістів центру зайнятості та роботодавців.
      Втрата  роботи   завжди  неприємна  подія  у  житті  людини.  Постає  питання – що  робити  далі,  де  брати  кошти  на  життя.  Але  є  в  цьому  і  позитивний  момент.  Людина  починає  аналізувати  свій  професійний  досвід,    можливості,  фінансовий  та  інтелектуальний  потенціал, майбутні  перспективи  та  шукає  шляхи  можливого  заробітку, проявляє  креативне  мислення,  активізує  свої  зусилля  для  пошуку  засобів  для  життя.     Одні  знаходять  себе  у  самозайнятості, інші  шувають  роботу  самостійно   різними  способами  у  своїй  країні,  або  за  її  межами,   частина   вирішує  не  гаяти  часу  та  звертається  безпосередньо  за  послугами  до  служби  зайнятості.
  Основним клієнтом служби зайнятості є роботодавець. Широкий спектр переваг для роботодавця у підборі кадрів центрами зайнятості включає компенсацію витрат у розмірі єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування.
  П'ятниця, 18 серпня 2017 07:57

  Результативна ярмарка.

  16 серпня  2017 року в Турійському районному центрі зайнятості  відбулась міні – ярмарка вакансій з ТзОВ «Волинська аграрна компанія». Проведення ярмарки було зумовлено необхідністю
  П'ятниця, 18 серпня 2017 07:56

  Поєднали корисне з приємним

  Проект «Школа підтримки культури і туризму» черговий раз підтвердив своє право на життя і свою дієвість. 15 серпня у Турійському районному центрі зайнятості  успішно пройшов майстер-клас з виготовлення топіарію (дерева щастя)
  Розробка: Відділ інформаційних технологій
  апарату Волинської облдержадміністрації
  Інформаційне наповнення:
  Турійська районна державна адміністрація
  Усі права на матеріали, розміщені на цьому сайті, належать Турійській райдержадміністрації.
  Адреса: 44800, Україна, Волинська область, смт Турійськ, майдан Центральний, 5 тел. (03363) 2-13-78, e-mail: info@turadm.gov.ua
  © 2014 turadm.gov.ua