02 березня 2021 ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ
Відомості про район
Влада і громадськість
Регуляторна політика
Підприємництво
Прес-центр
Доступ до публічної інформації
Каталог послуг
Реформи в Україні
 • Запобігання проявам корупції
 • Звернення громадян
  Центр надання адмін послуг
  Туризм
 • Децентралізація влади
 • Очищення влади
 • Перелік земельних ділянок
 • Підрозділи органів влади
 • Євроатлантична інтеграція
 • Доступність до об'єктів
 • Містобудування та архітектура
  Охорона здоров'я
 • Я МАЮ ПРАВО
 • Збройні Сили України
 • Протидія домашньому насильству
 • Реєстр колективних договорів
 • Рішення комісії ТЕБ і НС
 • ВСЕ ПРО COVID-19
 • АРХІВ НОВИН

  « Березень 2021 »
  Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
  1 2 3 4 5 6 7
  8 9 10 11 12 13 14
  15 16 17 18 19 20 21
  22 23 24 25 26 27 28
  29 30 31        
  Четвер, 01 листопада 2018 09:14

  Державний реєстр виборців

   ДО УВАГИ ВИБОРЦІВ РАЙОНУ!

                                   Начальник відділу: БЕШТА Ірина Петрівна 

                                   Головний спеціаліст відділу: КОВАЛЬЧУК Алла Олександрівна       

                       

                                   Адреса відділу: 44800, смт. Турійськ, майдан. Центральний, 5 тел. (03363) 21398 факс (03363) 21866

                                   email: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.">

  До уваги жителів району, які не мають зареєстрованого місця проживання

   

  18 травня Центральна виборча комісія постановою № 88 спростила процедуру зміни виборчої адреси відповідно до частини третьої статті 8 Закону України “Про Державний реєстр виборців”.

  Постанова набирає чинності з 1 липня 2020 року.

  Ухваленим Порядком передбачено, що виборець,  який не має зареєстрованого місця проживання, може подати заяву щодо зміни виборчої адреси до органу ведення Державного реєстру виборців як у паперовій, так і в електронній формі з використанням мережі Інтернет. Заява в паперовій формі може бути подана виборцем особисто або через уповноважену особу, повноваження якої оформлено відповідно до законодавства, за адресою: каб. №2, майдан Центральний, 5, смт Турійськ. Заява в електронній формі може бути надіслана виборцем за підписом, прирівняним до власноручного підпису згідно із Законом України "Про електронні довірчі послуги" (кваліфікований електронний підпис), з використанням мережі Інтернет на електронну адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..">Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.. Така заява повинна містити адресу електронної пошти, на яку виборцю може бути надіслано повідомлення про результати розгляду заяви. До заяви виборець додає копію документа, що підтверджує його фактичне проживання за вказаною ним адресою.

  Заява виборця, виборчу адресу якого не визначено відповідно до частини третьої статті 8 Закону України "Про Державний реєстр виборців", подається не пізніше ніж на п’ятий день з дня початку виборчого процесу виборів або процесу референдуму, що проводяться на території, в межах якої виборець просить визначити його виборчу адресу.

  Завдяки зазначеній процедурі у найближчих місцевих виборах зможуть взяти участь внутрішньо переміщені особи. У свою чергу для інших громадян України вона створить можливість голосувати у тих територіальних громадах, де вони фактично проживають.

  Відділ ведення Державного реєстру виборців апарату райдержадміністрації

  Положення про відділ ведення Державного реєстру виборців Турійської районної державної адміністрації

  Відділ ведення Державного реєстру виборців апарату Турійської районної державної адміністрації створений відповідно до Закону України „Про Державний реєстр виборців” розпорядженням голови райдержадміністрації від 28.09.2007р. №296. Згідно із штатним розписом чисельність працівників відділу визначена у кількості 3 штатних одиниці.

  Основним завданням відділу ведення Державного реєстру виборців апарату Турійської райдержадміністрації є:

  - ведення персоніфікованого обліку виборців, що проживають або перебувають на території району;

  - складання та уточнення списків виборців для виборів Президента України, народних депутатів України, депутатів місцевих рад, селищних, сільських голів, для всеукраїнських та місцевих референдумів.

  Форма ведення Державного реєстру виборців.

  Ведення Реєстру буде здійснюватись в електронній формі як банк даних з єдиною базою даних, яка містить персональні дані всіх виборців України.

  В базі даних Реєстру буде зберігатися наступна інформація про виборця:

  1. Ідентифікаційні персональні дані;

  2. Персональні дані, що визначають місце та умови голосування виборця;

  3. Службові персональні дані.

  Відповідно до ст. 10 Закону "Про Державний реєстр виборців", кожен виборець має право:

  - подавати свої персональні дані до відповідного відділу ведення Державного реєстру виборців;

  - знати про своє включення (невключення) чи включення (невключення) інших осіб до Державного реєстру виборців;

  - знати про використання своїх персональних даних, зокрема, кому і на яких підставах була надана інформація про нього;

  - одержувати на безоплатній основі у будь-який час від відділу ведення Державного реєстру виборців повну інформацію в доступній формі про свої персональні дані, внесені до Державного реєстру виборців;

  - звертатися у порядку, встановленому законом, до відділу ведення Державного реєстру виборців з мотивованою заявою щодо неправомірного включення (не включення) до Державного реєстру виборців себе чи інших осіб, запис, про себе чи про інших осіб, виправлення недостовірних відомостей Державного реєстру виборців щодо себе або інших осіб;

  - оскаржувати у порядку, встановленому законом, рішення, дії чи бездіяльність відділу ведення Державного реєстру виборців;

  - захищати будь-якими не забороненими законом засобами свої права та законні інтереси у разі їх порушення при веденні Державного реєстру виборців.

  Виборець надає відділу ведення Державного реєстру виборців достовірну інформацію щодо своїх персональних даних, які вносяться до Реєстру.

  Періодичність поновлення персональних даних Державного реєстру виборців.

  Відділ здійснює щомісячне поновлення бази даних Реєстру на підставі відомостей, що надаються органами, закладами, установами, організаціями, визначеними ст.22 Закону України "Про Державний реєстр виборців":

  -  до 5 числа кожного місяця.

  Порядок уточнення персональних даних Державного реєстру виборців.

  До уваги виборців Турійського району!   

        

          На сьогодні ефективно працює веб-ресурс „Особистий кабінет виборця”, розміщений на офіційному сайті Державного реєстру виборців. Завдяки цьому ресурсу в Інтернеті можна перевірити своє включення до Державного реєстру виборців та виборчу адресу.

  Завчасно перевірте себе у списках виборців, щоб реалізувати своє право голосу!

   

  ДО УВАГИ ГРОМАДЯН,  ЯКІ ГОЛОСУВАТИМУТЬ ВПЕРШЕ!

  22 грудня 2019 року повторні місцеві вибори по Соловичівській сільській до Турійської ОТГ. З метою забезпечення права голосу громадян, що проживають на території району і  голосуватимуть вперше, звертаємо вашу увагу на молодь, 1997-2001 років народження,  та яким станом на день проведення виборів  22 грудня 2019 року виповниться 18 років, для вчасного внесення даних до списків виборців, щодо забезпечення права голосу потрібно звернутися до відділу ведення Державного реєстру виборців апарату райдержадміністрації  з документом, що посвідчує особу та підтверджує громадянство України,- паспорт  громадянина України, або тимчасове посвідчення громадянина України  (якщо особа нещодавно набула громадянство України) з вказаним місцем реєстрації особи не пізніше 16 грудня 2019 року, за адресою: смт.Турійськ, пл.Майдан Центральний,5 каб.№2.

  Одночасно зазначаємо, що перевірити дані щодо себе чи членів родини можна не виходячи з дому, на сайті www.drv.gov.ua в розділі «Кабінет виборця».

   

  Про тимчасову зміну місця голосування

   

  Виборці, виборча адреса яких знаходиться на тимчасово окупованих територіях районів, міст, селищ і сіл, їх частин у Донецькій та Луганській областях, межі та перелік яких визначаються Президентом України у порядку, передбаченому Законом України "Про особливості державної політики із забезпечення державного суверенітету України на тимчасово окупованих територіях у Донецькій та Луганській областях", можуть не додавати до заяви документи, які підтверджують необхідність ТЗМГ. Таким чином, можуть не додавати до заяви документи, які підтверджують необхідність ТЗМГ, не тільки виборці, виборча адреса яких знаходиться на території Автономної Республіки Крим та міста Севастополя, а й виборці, виборча адреса яких знаходиться на тимчасово окупованих територіях районів, міст, селищ і сіл, їх частин у Донецькій та Луганській областях. Водночас решта виборців до заяви додають документи (копії документів), які підтверджують необхідність ТЗМГ, а також пред’являють (у разі додавання копій документів) оригінали цих документів органу ведення Державного реєстру виборців (далі – Реєстр) для перевірки вірності копій.

  ЗАЯВА тимчасової зміни місця голосування виборця без зміни його виборчої адреси

   

  Відділ ведення Державного реєстру виборців апарату Турійської райдержадміністрації

  Адреса: смт.Турійськ, майдан. Центральний, 5, каб № 2 тел. 03363-21398, 21866.

  Електронна пошта: vvdrv@turadm.gov.ua 

  Веб-сайт: www.turadm.gov.ua/derzhavnyi-reiestr-vybortsiv

   

                    Відділ ведення Державного реєстру виборців апарату райдержадміністрації

  Відділ звертається до громадян району з пропозицією уточнити свої дані у реєстрі виборців. Вам необхідно пред'явити паспорт (тимчасове посвідчення громадянина України) і заповнити заяву:
   

   

  Переглядів 6078 Останнє редагування Середа, 02 вересня 2020 17:22
  Розробка: Відділ інформаційних технологій
  апарату Волинської облдержадміністрації
  Інформаційне наповнення:
  Турійська районна державна адміністрація
  Усі права на матеріали, розміщені на цьому сайті, належать Турійській райдержадміністрації.
  Адреса: 44800, Україна, Волинська область, смт Турійськ, майдан Центральний, 5 тел. (03363) 2-13-78, e-mail: info@turadm.gov.ua
  © 2014 turadm.gov.ua