21 вересня 2017 ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ
Відомості про район
Влада і громадськість
Регуляторна політика
Підприємництво
Прес-центр
Доступ до публічної інформації
Каталог послуг
Реформи в Україні
  • Запобігання проявам корупції
  • Центр надання адмін послуг
    Туризм
  • Генеральні плани населених
  • Децентралізація влади
  • Очищення влади
  • Перелік земельних ділянок
  • Підрозділи органів влади
  • Євроатлантична інтеграція
  • АРХІВ НОВИН

    « Вересень 2017 »
    Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
            1 2 3
    4 5 6 7 8 9 10
    11 12 13 14 15 16 17
    18 19 20 21 22 23 24
    25 26 27 28 29 30  
    Середа, 30 травня 2012 08:20

    Соціальний захист населення

    ПОКАЗНИКИ ВИПЛАТИ ЗАРОБІТНОЇ ПЛАТИ, ГРОШОВОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ, ПЕНСІЙ, СТИПЕНДІЙ ТА ІНШИХ СОЦІАЛЬНИХ ВИПЛАТ

     

    станом на 1 вересня 2017 року

     

    Заборгова-ність на початок місяця

    Поточні
    видатки
     на місяць передбачені
    в бюджеті

    Профінансовано за місяць

    Заборгованість на кінець місяця

    Всього

    Поточні видатки на місяць

    погашено заборгованості за попередні місяці

    1. Заробітна плата(Разом)

     

    5402,4

    5833,9

     

     

    в тому числі:

     

    освіта

     

    2490,5

    2621,2

       

    культура

     

    323,8

    292,1

       

    охорона здоров’я

     

    1365,0

    1391,0

       

    інші галузі

     

    1223,1

    1529,6

       

    2.Нарахування на заробітну плату(Разом)

     

    1111,6

    1274,1

     

     

    в тому числі:

     

    освіта

     

    524,1

    599,4

       

    культура

     

    69,9

    80,4

       

    охорона здоров"я

     

    258,0

    260,0

       

    інші галузі

     

    259,6

    334,3

       

    3.Державні допомоги сім’ям з дітьми

     

    5279,7

    5279,7

       

    ВСЬОГО

     

    11793,7

    12387,7

     

     

    Начальник                                                                                    О.В.Лопушевська

     

    Станом на 01 вересня 2017 року на обліку в управлінні соціального захисту населення перебуває 3186 одержувачів різних видів державних допомог. З початку 2017 року всіх видів державних допомог нараховано на загальну суму 41313  тис. грн. Виплачено допомог на загальну суму 41313 тис. грн. Заборгованості немає.

    За оперативними даними станом на 01.09.2017 заборгованість по заробітній платі в районі відсутня.

    На обліку в управлінні  перебуває 34 одержувачів компенсацій фізичним особам, що надають соціальні послуги, яким з початку 2017 року було нараховано виплат на загальну суму 60,7 тис. грн. Виплачено – 60,7 тис. грн.   Заборгованості немає.

            Нараховано субсидій на житлово-комунальні послуги на суму 27185,9 тис. грн., профінансовано виплату субсидій – 29529,0 тис. грн. Заборгованість станом на 01.09.2017 року становить 15523,2 тис. гривень. 

    В базу даних введено інформацію на  6170 осіб, які мають право на пільги відповідно до Законів України “Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту”, “Про основні засади соціального захисту ветеранів війни та інших громадян похилого віку в Україні”, з них:

    • ветеранів війни – 1294 чол.;
    • ветеранів праці – 1256 чол.;
    • ветеранів МВС – 15 чол.;
    • ветеранів МО – 11 чол.;
    • реабілітованих – 4 чол.;
    • постраждалих внаслідок Чорнобильської катастрофи – 405 чол.;
    • інші категорії – 563 чол.;
    • діти війни – 693 чол.;
    • інваліди (крім інвалідів війни) – 659 чол.;
    • багатодітні сім’ї – 543 чол.;
    • діти з багатодітних сімей – 727 чол.

    Згідно чинного законодавства для одержання різних видів пільг до управління соціального захисту населення звернулось 346 учасників бойових дій.

    На реабілітацію до Волинського центру соціальної реабілітації направлено одну дітину-інваліда

    Видано 90 направлень на протезно-ортопедичні вироби та технічні засоби реабілітації. 4 дитини з інвалідністю забезпечено технічними засобами реабілітації.

    Видано 23 посвідчень інвалідам з дитинства.

    Створено чергу для санаторно-курортного лікування ветеранів АТО із 25  чоловік.

    Видано 4 путівки для санаторно курортного лікування інвалідам війни, 9

    інвалідам загального захворювання, 1 учаснику бойових дій АТО.

    Переглядів 6600 Останнє редагування П'ятниця, 15 вересня 2017 08:37

    Схожі матеріали

    • Селищні, сільські ради Селищні, сільські ради

      Турійська селищна рада

      смт Турійськ

      Луківська селищна рада

      смт Луків

      Боблівська сільська рада

      с. Бобли

      с. Оса

      с. Ревушки

      Гайківська сільська рада

      с. Гайки

      с. Замости

      с. Руда

      c. Ягідне

      Дольська сільська рада

      с. Дольськ

      с. Растів

      Дулібівська сільська рада

      с. Дуліби

      с. Туричани

      Клюська сільська рада

      с. Волиця

      с. Гаруша

      с. Клюськ

      с. Тагачин

      Кульчинська сільська рада

      с. Кульчин

      с. Мировичі

      с. Ставок

      Купичівська сільська рада

      с. Купичів

      с. Нири

      с. Свинарин

      с. Чорніїв

      Маковичівська сільська рада

      с. Липа

      с. Маковичі

      с. Мочулки

      с. Осекрів

      с. Серкизів

      Миляновичівська сільська рада

      с. Годовичі

      с. Залісці

      с. Зілове

      с. Кличковичі

      с. Миляновичі

      с. Перевісся

      с. Тупали

      с. Туровичі

      Мокрецька сільська рада

      с. Блаженик

      с. Мокрець

      с. Турія

      с. Туропин

      Новодвірська сільська рада

      с. Дажва

      с. Ловище

      с. Новий Двір

      с. Осьмиговичі

      с. Поляна

      с. Синявка

      Новосілківська сільська рада

      с. Комарів

      с. Новосілки

      с. Окунин

      Овлочинська сільська рада

      с. Крать

      с. Овлочин

      с. Ставки

      Озерянська сільська рада

      с. Озеряни

      с. Пересіка

      с. Сушибаба

      Перевалівська сільська рада

      с. Осерби

      с. Охітники

      с. Перевали

      с. Торговище

      Ружинська сільська рада

      с. Городилець

      с. Клевецьк

      с. Ружин

      Селецька сільська рада

      с. Задиби

      с. Селець

      Соловичівська сільська рада

      с. Кустичі

      с. Обенижі

      с. Соловичі

      Соминська сільська рада

      с. Відути

      с. Сомин

      Туличівська сільська рада

      с. Вербичне

      с. Літин

      с. Молодівка

      с. Радовичi

      с. Серебряниця

      с. Туличів

    • Житлово-комунальне господарство Житлово-комунальне господарство
    • Розрахунки за енергоносії Розрахунки за енергоносії

      Рівень оплати за спожитий природний газ в цілому по району, з урахуванням боргів минулих років, за січень-серпень 2017 року склав 70,1 %, в тому числі установ і організацій, що фінансуються з місцевих бюджетів 100,7%, з державного бюджету – 59,6 %.

      Безпосередньо населення розрахувалось на 199,9 %, при цьому поточна проплата склала 43,4 %, (не враховуючи пільг та субсидій).


      Рівень оплати в загальному по району за спожиту електричну енергію за січень-серпень  2017 року складає 95,5 %, в тому числі організаціями і установами що фінансуються з місцевих бюджетів – 99,9 %, з обласного бюджету – 98,4 %, з державного бюджету – 95,0 %. Сільськогосподарськими споживачами забезпечено проплату на 105,0 відсотків, промисловими – 89,1 %, безпосередньо населення на 90,0 відсотків, при цьому поточна проплата населенням склала 97,7 %, (не враховуючи пільг та субсидій).

    • Енергозбереження Енергозбереження
         

      ЕНЕРГОЕФЕКТИВНІСТЬ

       

      Кредитування «зелених» проектів для малого та середнього бізнесу

       

      Енергозбереження за 8 місяців 2017 року

      На виконання Плану заходів, спрямованих на формування в суспільстві свідомого ставлення до необхідності підвищення енергоефективності районна державна адміністрація інформує про те, що за січень-серпень 2017 року проведено 11 заходів на суму 170,9 тис. грн., з них: кошти місцевого бюджету – 146,7 тис. грн.,  кошти населення, підприємств та організацій – 24,2 тис. грн., а саме:

      • встановлення 8 фонарів з енергозберігаючими лампами вуличного освітлення потужністю по 10 Ват. кожна, на суму 12,8 тис. гривень в с. Крать;
      • встановлення 10 фонарів з енергозберігаючими лампами вуличного освітлення потужністю по 10 Ват. кожна, на суму 18,5 тис. гривень в с. Ставки;
      • встановлення 19 фонарів з енергозберігаючими лампами вуличного освітлення потужністю по 11 Ват. кожна, на суму 26,2 тис. гривень в с. Овлочин;
      • встановлення фонарів і енергозберігаючих ламп вуличного освітлення 14 шт. по 30 Ват. кожна, на суму 11,5 тис. грн.  в с. Літин;
      • встановлення фонарів і енергозберігаючих ламп вуличного освітлення  7 шт. по 28 Ват. кожна, на суму 15,0 тис. грн.. в смт Луків;
      • замінено 12 ламп вуличного освітлення на енергозберігаючі потужністю по 10 Ват. кожна на суму 0,9 тис. гривень в с. Крать;
      • замінено 20 ламп вуличного освітлення на енергозберігаючі потужністю по 10 Ват. кожна, на суму 1,6 тис. гривень в с. Ставки;
      • замінено 6 ламп вуличного освітлення на енергозберігаючі потужністю по 30 Ват. кожна, на суму 0,5 тис. гривень в с. Літин;
      • замінено 13 ламп вуличного освітлення на енергозберігаючі потужністю по 11 Ват. кожна, на суму 1,0 тис. гривень в с. Овлочин;
      • замінено 1 двері на склопакети площею 12,9 м2 на суму 34,7 тис. гривень в сільському будинку культури с. Овлочин;
      • замінено 22 лампи вуличного освітлення на енергоощадні лампи потужністю по 15 Ват. кожна, на суму 2,2 тис. грн. в смт Луків;
      • замінено 8 вікон на склопакети площею 15,3 м2 на суму 34,7 тис. гривень в центральній районній бібліотеці  смт Турійськ;
      • проведено реконструкцію стелі з приміненням утеплюючих матеріалів площею 130,0 м. кв. в районному будинку культури смт Турійськ;
      • проведено реконструкцію стелі з приміненням утеплюючих матеріалів загальною площею 15,0 м.кв. та заміну 1 дверей на склопакети загальною площею 5,0 м.кв. в ЗОШ І-ІІ ст. с. Осьмиговичі.

      За січень-серпень (станом на 28 серпня) 2017 року Турійським відділення «Ощадбанку» та Турійським відділенням «Приватбанку» надана позика в сумі 618,5 тис. грн. 34 мешканцям району для придбання твердопаливних котлів та проведення енергозберігаючих заходів, в тому числі на придбання котлів          3 мешканцям на суму 39,2 тис. гривень. Видача позики продовжується.

    • Сільське господарство Сільське господарство

      В сільськогосподарських підприємствах району станом на 1 червня 2017  року утримується 4631 голова ВРХ, в тому числі 1498 корів, 17404 голови свиней та 121 гол. овець.

      З початку року реалізовано 7829 тонн  м’яса, що на 648 тонн більше проти відповідного періоду минулого року. Вирощено худоби та птиці в живій вазі 6744 тонни.                                                                                                                           

      З початку року  надоєно 3480 тонн  молока, що на 113 тонн  більше проти минулорічного періоду. Надій на корову з початку року становить 2043 кг (що на 232 кг більше до рівня минулого року).

      Під урожай 2017 року в с/г підприємствах району посіяно 13613 га озимих культур, що на 798 га менше, ніж у минулому році. Порівняно з попереднім роком збільшено посіви озимого ріпаку на 172 га, проте зменшено на 949 га посів озимого ячменю.

      Посіви озимих культур з зими вийшли в доброму та задовільному стані, пересіву та підсіву не потребували. Проведено їх перше підживлення мінеральними добривами, проводяться агротехнічні заходи по боротьбі з бур’янами, хворобами та шкідниками.

      В агропідприємствах району практично завершено посів ярих с/г культур. За оперативними даними посіяно 4859 га зернових та зернобобових культур, у тому числі:

      пшениці – 947 га (-1033 га до минулого року);

      ячменю – 387 га (-136 га);

      вівса – 196 га (-256 га);

      кукурудзи на зерно – 2800 га (+1236 га);

      гречки – 100 га (-35 га);

      зернобобових культур – 429 га (+16 га);

      з них гороху – 385 га;

      4297 га технічних культур, у тому числі:

      цукрових буряків – 540 га (+1 га);

      соняшнику – 1447 га (+596 га);

      сої – 2200 га (-1091 га);

      гірчиці – 110 га (+7 га)

      та 1100 га кормових культур, з них 870 га кукурудзи на силос.

    • Промисловість Промисловість

      Обсяг реалізованої промислової продукції на 01.7.2016 року - 7010,6 тис. грн., що в розрахунку на 1-го жителя району становить 266,0 гривні.

    • Сплата податків Сплата податків
      Показники файл

      Сплата податків Турійського району
      станом на 01.09.2017 року

      переглянути
    • Бюджет Бюджет
      Бюджет

       ВИКОНАННЯ БЮДЖЕТУ ТУРІЙСЬКОГО РАЙОНУ

      станом на 1 вересня 2017 року

       

      Інформація щодо використання бюджетних коштів районного, селищного та сільських бюджетів (Завантажити)

      ІНСТРУКЦІЯ з підготовки бюджетних запитів за програмно-цільовим методом складання та виконання місцевих бюджетів до проекту  районного бюджету (Завантажити)

    • Молодь та спорт Молодь та спорт

       

       

      В районі проживає населення 26,8 тис. осіб, з них 14,2 тис. жінок і 12,7 тис. чоловіків. Молоді люди віком до 35 років становлять 12,2 тис. осіб. Дітей та молоді віком до 18 років в районі проживає 4,9 тис. осіб. Дітей шкільного віку – 3,5 тис. осіб.
      У загальноосвітніх школах району налагоджено чіткий облік дітей із соціально незахищених і функціонально неспроможних сімей. Протягом року районною ПМПК проводиться робота по виявленню дітей з особливостями психофізичного розвитку, надаються консультації педагогам, батькам з проблем вікових особливостей психофізичного розвитку дітей, направлення в спеціалізовані навчальні заклади, організації індивідуального навчання. 
      У районі функціонує робоча група по роботі із сім'ями, які опинилися в складних життєвих обставинах, яким надається відповідна допомога. Систематично оновлюється банк даних таких сімей. Станом на 15 березня 2013 року у банку даних знаходиться 80 сім'я даної категорії, в яких виховується 203 дитини. З метою запобігання насильства та жорстокого поводження з дітьми в сім’ях, у загальноосвітніх закладах району проводяться лекції на теми: «Жорстоке поводження з дітьми в сім’ях», «Права дітей в сім’ї». 
      Учні, схильні до правопорушень, діти із сімей, які потрапили у складні життєві обставини, беруть участь у виховних заходах, залучаються до туристичних змагань, до роботи в дитячих організаціях, гуртках, секціях дитячо-юнацької спортивної школи. Постійно контролюється відвідування дітьми навчальних закладів та якість навчання. Також з молоддю району проводяться інформаційно-просвітницькі заходи з питань протидії торгівлі людьми, гендерної рівності.
      Систематично оновлюється банк даних сімей, де існують випадки вчинення насильства в сім’ї. Станом на 15 березня 2013 року на обліку перебуває 60 осіб. 
      На території району проживає 480 багатодітні сім'ї, у яких виховується 1700 дітей. У зв’язку з набуттям з 1 січня 2010 року права багатодітних сімей, у яких троє та більше дітей, на отримання пільг з оплати житлово-комунальних послуг, палива, а дітей з багатодітних сімей – з безплатного проїзду у міському та приміському транспорті, проводиться робота щодо видачі відповідних посвідчень. У 2013 року видано 16 посвідчень батькам багатодітних сімей та 49 посвідчень дітям із багатодітних сімей. 
      На даний час в районі функціонує чотири прийомні сім’ї, в яких виховується дев'ять дітей. 
      У 2013 році на базі 24 загальноосвітніх шкіл І-ІІІ та І-ІІ ступенів планується оздоровити 1600 дітей. Крім того діти будуть оздоровлюватись у ДПУ МДЦ "Артек" та в ДП УДЦ "Молода гвардія", профспілковими організаціями району, управлінням праці та соціального захисту населення райдержадміністрації, центральною районною лікарнею. Особлива увага буде приділятись оздоровленню дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, дітей-інвалідів, дітей з малозабезпечених, багатодітних сімей, дітей, які перебувають на диспансерному обліку в закладах охорони здоров’я, дітей, постраждалих внаслідок аварії на ЧАЕС, талановитих та обдарованих дітей, дітей працівників агропромислового комплексу. У 2013 році планується оздоровити 1760 дітей. 
      Діти соціально вразливих категорій запрошуються на святкування Міжнародного Дня захисту дітей, Дня святого Миколая, Новорічної ялинки.
      З метою створення умов безпечного материнства, формування репродуктивного здоров’я у дітей та молоді, удосконалення системи планування сім’ї в районі, збереження репродуктивного здоров’я населення центральною районною лікарнею складено «Проект районної цільової Програми поліпшення репродуктивного здоров’я населення на період до 2015 року», утворено районну координаційну раду з питань репродуктивного здоров’я, розроблені заходи щодо виконання даної програми. 
      Відділом у справах сім’ї, молоді та спорту райдержадміністрації проводиться прийом та оформлення документів на присвоєння почесного звання „Мати-героїня” за материнську самовідданість, народження та зразкове виховання дітей у сім’ї, забезпечення умов для гармонійного їх розвитку матерям, які виховали до 8-ми річного віку п’ять і більше дітей. Станом на 15 березня 2013 року 242-м жінкам району присвоєне дане почесне звання.

       

       «Відповідальність починається з мене»

      На виконання наказу Міністерства молоді та спорту України від 21.01.2014  № 104 «Про затвердження Положення про Всеукраїнську інформаційно-профілактичну акцію «Відповідальність починається з мене»» та з метою пропаганди та утвердження здорового способу життя у молодіжному середовищі, в Турійському районі тривають заходи щодо профілактики негативних проявів серед молоді, посилення відповідальності дорослих щодо недопущення вживання підлітками алкоголю, тютюнопаління, контроль за розміщенням зовнішньої реклами згаданої продукції на вулицях населених пунктів.

      Реалізацією заходів в рамках акції «Відповідальність починається з мене» в Турійському районі займається сектор у справах молоді та спорту райдержадміністрації.  Тел. 2-13-01

                               

         ЧЕМПІОНАТ

                                                               Волинської обласної ради ВФСТ «Колос» з футболу сезону 2014 року       

       

      Турыйськ.jpg
       

      Команди

      І

      В

      Н

      П

      М

      О

         

      Команди

      І

      В

      Н

      П

      М

      О

      1

      «АМАКО»

      2

      2

      0

      0

      7

      4

      6

       

      1

      «Бобли»

      3

      2

      1

      0

      11

      2

      7

      2

      «Прип’ять»

      2

      1

      1

      0

      5

      1

      4

       

      2

      «КУРАЖ-ВІЛІЯ»

      3

      1

      1

      1

      7

      7

      4

      3

      «ДОФ Арбо»

      3

      1

      1

      1

      4

      5

      4

       

      3

      «Топыльно»

      3

      1

      1

      1

      5

      6

      4

      4

      «Колос»

      3

      0

      0

      3

      4

      10

      0

       

      4

      «Луга»  

      3

      0

      1

      2

      2

      10

      1


      Група «А»

      Камінь-Каширський район – «ДОФ Арбо» (м. Камінь-Каширський)

      Ковельський район  – «АМАКО» (Ковельський район)

      Любешівський район – «Прип’ять» (смт. Любешів)

      Старовижівський район – «Колос» (Старовижівський район)

                                   І коло

      1 тур  (14-15 червня )

       «Колос» - «ДОФ Арбо» 1 : 2

      «Прип’ять» - «АМАКО» (перенесено)

      2 тур(21-22 червня)

      «Колос» -  «АМАКО»  3 : 4

      «ДОФ Арбо» - «Прип’ять» 1 : 1

      3 тур(28-29 червня)

      «АМАКО» - «ДОФ Арбо»  3 : 1

       «Прип’ять»  - «Колос»  4 : 0

      ІІ коло

      4-й тур (26-27 липня)

      «ДОФ Арбо» - «Колос»

      «АМАКО» - «Прип’ять»

      5-й тур (02-03 серпня)

      «АМАКО» - «Колос»

      «Прип’ять» - «ДОФ Арбо»

      6-й тур (09-10 серпня)

      «ДОФ Арбо» - «АМАКО»

      «Колос»  - «Прип’ять»

      Група «Б»

      Горохівський район – «КУРАЖ-ВІЛІЯ» (м. Горохів)

      Іваничівський район – «Луга» (смт. Іваничі)

      Рожищенський район –  «Топільно» (с.Топільно)

      Турійський район – «Бобли» (с. Бобли)

                                         І коло

      1-й тур (14-15 червня)

       «Топільно» - «Луга» 3 : 0

       «Бобли» - «КУРАЖ-ВІЛІЯ»  5 : 0

      2-й тур (21-22 червня)

       «КУРАЖ-ВІЛІЯ» -  «Топільно»  1 : 1

       «Луга» - «Бобли»   1 : 1

      3-й тур (28-29 червня)

       «КУРАЖ-ВІЛІЯ» - «Луга»  6 : 1

       «Бобли» - «Топільно» 5 : 1

              ІІ коло

      4-й тур (26-27 липня)

       «Луга» - «Топільно»

       «КУРАЖ-ВІЛІЯ» - «Бобли»

      5-й тур (02-03 серпня)

       «Топільно» - «КУРАЖ-ВІЛІЯ»

       «Бобли» - «Луга» 

      6-й тур (09-10 серпня)

       «Луга» - «КУРАЖ-ВІЛІЯ»

       «Топільно» - «Бобли

       

       

      Список посадових осіб, до яких можна звернутися з питань літнього оздоровлення та відпочинку дітей.

      Контактна  особа

      Посада

      Телефон

      Карпюк Роман Петрович

      Заступник голови обласної державної адміністрації, голова обласної міжвідомчої комісії з питань організації і проведення оздоровлення та відпочинку дітей

      Сл. 778 122

      Дмитришин Ігор Ярославович

      Заступник начальника управління у справах молоді та спорту облдержадміністрації, заступник голови обласної міжвідомчої комісії з питань організації і проведення оздоровлення та відпочинку дітей

      Сл. 740 016

      Загрева Валентина Ярославівна

      Начальник управління освіти і науки облдержадміністрації, заступник голови обласної міжвідомчої комісії з питань організації і проведення оздоровлення та відпочинку дітей

      сл. 727 197

      Яремчук

      Любов Богданівна

      Завідувач сектору оздоровлення та відпочинку дітей управління у справах молоді та спорту облдержадміністрації, секретар обласної міжвідомчої комісії з питань організації і проведення оздоровлення та відпочинку дітей

      сл. 234 380

       

      Мережа  позаміських закладів оздоровлення та відпочинку Волинської області, які будуть функціонувати в 2014 році та здійснювати оздоровлення дітей

      Назва

      закладу

      Місцезнаходжен-ня

      Власники

      (директори таборів)

      Контактні телефони

      Власність

      Графік проведення змін

      Вартість путівки

      (грн.)

      1.

      «Барвінок»

      с. Павлівка Іваничівського району

      Чернюк

      Ростислав Іванович

      Марчук

      Василь Прокопович

      724-768,

      095-870-30-40,

      23-194,

      098-808-29-80

      райком профспілки працівників  агропромислового комплексу

      03.06.-23.06.

      25.06.-15.07.

      17.07.-06.08.

      2436

      (21 день)

      2.

      «Веселка»

      с. Терешківці Горохівського району

      Дзецько

      Галина  Андріївна

      0(279)96-802,

      098-294-54-72,

      0(279)22-944

      райком профспілки працівників  агропромислового комплексу

      01.06.-21.06.

      23.06.-13.07.

      14.07.-03.08.

      04.08.-24.08.

      2583

      (21 день)

      3.

      «Супутник»

      с. Світязь

      Шацького району

      Грановський

      Василь Григорович

      050-986-12-72,

      723-159

      067-219-89-76

      0(255)95-131

      обком профспілки працівників освіти і науки

      07.06.-21.06.

      23.06.-07.07.

      09.07.-23.07.

      25.07.-08.08.

      1960

      (14 днів)

      4.

      «Чайка»

      с. Світязь

      Шацького району

      Шахраюк Віталій Федорович

      Звонов

      Вячеслав Володимирович

      067-332-10-87

      0(255)94-834

      067-756-70-95

      обком профспілки працівників охорони здоров’я

      15.06.-05.07

      08.07.-28.07.

      31.07.-20.08.

      2709

      (21 день)

      5.

      Імені Олега Кошового

      с. Дачне

      Ківерцівського району

      Сабурова

      Ольга Миколаївна

      Мацюк Леонід Борисович

      725-515,

      099-023-97-51

      095-822-76-03

      обком профспілки працівників державних  установ

      10.06.-30.06.

      03.07.-23.07.

      25.07.-14.08.

      2688

      (21 день)

      6.

      «Сонячний»

      с. Гаразджа

      Луцького району

      Толстіхін Леонід Миколайович

      Павлюк

      Катерина Ярославівна

      241-035,

      797-528,

      050-930-30-34

      050-930-30-38

      управління освіти і науки облдержадміністрації (центр туризму, спорту та екскурсій)

      03.06.-23.06.

      26.06.-16.07.

      19.07.-08.08.

      11.08.-24.08.

      2142

      (21 день),

      1428

      (14 днів)

      7.

      «Ровесник»

      с.Забороль

      Луцького району

      Гребенюк

      Олег Володимирович

      Данильчук

      Ігор Євгенович

      050-644-71-03

      066-429-12-77,

      47-222

      управління освіти Луцького міськвиконкому

      12.06.-02.07.

      05.07.-25.07.

      2121

      (21 день)

      8.

      «Оберіг»

      с.Уховецьк Ковельського району

      Кульцман

      Роман Ярославович

      Шворак Ірина Юріївна

      0(252)59-400

      068-563-75-07

      095-247-09-93

      відділ освіти Ковельської  райдержадміністрації

      01.06.-21.06.

      23.06.-13.07.

      15.07.-04.08.

      06.08.-26.08.

      2226

      (21 день)

      9.

      «Прикордонник»

      с.Литовеж Іваничівського району

      Остапюк

      Микола Павлович

      Кльофа Володимир Михайлович

      0(272)31-794

      063-228-67-42

      097-711-19-73

      управління освіти Нововолинського міськвиконкому

      03.06.-23.06.

      25.06.-17.07.

      19.07.-06.08.

      08.08.-28.08.

      1575

      (21 день)

      10.

      «Світязь»

      с. Пульмо

      Шацького району

      Вірковський

      Валентин Петрович

      Гнатюк Володимир Вікторович

      095-864-31-34,

      27-700

      096-879-70-45

      29-500

      управління освіти і науки облдержадміністрації  (Володимир-Волинська спеціалізована   школа-інтернат  І-ІІІ ступенів «Центр освіти та соціально-педагогічної підтримки»)

      01.06.-21.06.

      23.06.-13.07.

      15.07.-04.08.

      06.08.-26.08.

      2688

      (21 день)

       

      Список посадових осіб в Турійському районі до яких можна           

      звернутися з питань літнього оздоровлення та відпочинку дітей

                              

      Контактна  особа

      Посада

      Телефон

      Бадира Леоні

      Іванович

      Заступника начальника відділу освіти 

      райдержадміністрації

      тл.216 32

      Нікончук Юрій Олександрович

      Провідний спеціаліст сектору молоді та спорту райдержадміністрації

      тл. 215 02

                                                                                           Додаток 1

                                                                    до наказу начальника відділу освіти

      № 109  від 07.05.2014 року

      М е р е ж а

      таборів денного перебування у Турійському районі у 2014 році

      № п/п

      Назва школи

      Кількість  таборів денного перебування

      Кількість дітей

      ЗОШ І-ІІІ ступенів

      1.

      с.Дуліби

      1

      30

      2.

      с.Кульчин

      1

      30

      3.

      с.Купичів

      1

      60

      4.

      НВК «Луківська ЗОШ І-ІІІ ступенів – ліцей»

      1

      90

      5.

      с. Новий Двір

      1

      30

      6.

      с.Овлочин

      1

      40

      7.

      с. Перевали

      1

      30

      8.

      с. Соловичі

      1

      30

      9.

      НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів– гімназія» смт Турійськ

      1

      90

      10.

      смт.Турійськ

      1

      60

      11.

      с.Туропин

      1

      30

      12.

      с.Маковичі

      1

      30

      ЗОШ І-ІІ ступенів

      1.

      с. Тагачин

      1

      30

      2.

      смт. Турійськ

      1

      60

      3.

      c.Гайки

      1

      27

      4.

      с.Дольськ

      1

      35

      Всього по району

      16

      702

      Заступник начальника відділу освіти                                                 Л.БАДИРА                      

                Бадира  216 32

    • Охорона здоров'я Охорона здоров'я

      з/п

      Назва лікувально-профілактичного закладу (ЦРЛ, амбулаторія ФАП)

      Адреса місця провадження діяльності

      Прізвище, ім’я по

      батькові керівника лікувального закладу

      Контактний телефон, (мобільний, робочий)

      електронна пошта

      Розпорядок роботи

      1.

      Центральна районна лікарня

      44800 смт.Турійськ, вул. Лікарська,22

      Мельничук Петро Мефодійович

      2-14-31,

      turcrl@ukr.net

      9.00- 17.30
      обідня перерва 13.00-13.30

      2.

      КЗ «Турійський центр ПМСД»

      44800 смт.Турійськ, вул. Лікарська,22

      Кашуба Сергій Миколайович

      2-19-21,

      tur-pmsd@ukr.net

      8.30- 17.00

      обідня перерва 13.00-13.30

      3.

      Турійська амбулаторія загальної практики / сімейної медицини

      44800 смт.Турійськ, вул. Лікарська,22

      Кузик Василь Михайлович

      2-11-35

      8.30- 17.00

      обідня перерва 13.00-13.30

      4.

      Луківська амбулаторія загальної практики / сімейної медицини

      44810 смт.Луків, вул. Незалежності

      Яцинюк Вікторія Орестівна

      9-32-05

      8.30- 17.00

      обідня перерва 13.00-13.30

      5.

      Купичівська амбулаторія загальної практики / сімейної медицини

      44852 с.Купичів

      Кушнірук Олександр Петрович

      9-81-22

      8.30- 17.00

      обідня перерва 13.00-13.30

      6.

      Перевалівська амбулаторія загальної практики / сімейної медицини

      44812 с.Перевали

      Сулімук Лідія Яківна

      9-77-36

      8.30- 17.00

      обідня перерва 13.00-13.30

      7.

      Овлочинська амбулаторія загальної практики / сімейної медицини

      44830 с.Овлочин

      Кімлик Віталій Михайлович

      0970454324

      8.30- 17.00

      обідня перерва 13.00-13.30

      8.

      Мокрецький фельдшерсько-акушерський пункт

      44840 с.Мокрець

      Гарбар Неля Михайлівна

      9-55-17

      9.00- 17.15

      обідня перерва 13.00-13.30

      9.

      Осівський фельдшерсько-акушерський пункт

      44843 с.Оса

      Сидорук Оксана Миколаївна

      9-61-23

      9.00- 17.15

      обідня перерва 13.00-13.30

      10.

      Туропинський фельдшерсько-акушерський пункт

      44841 с.Туропин

      Мартинюк Альбіна Анатоліївна

      0983442410

      9.00- 17.15

      обідня перерва 13.00-13.30

      11.

      Гайківський фельдшерсько-акушерський пункт

      44836 с.Гайки

      Ткачук Марія Миколаївна

      9-53-59

      9.00- 17.15

      обідня перерва 13.00-13.30

      12.

      Кратівський фельдшерсько-акушерський пункт

      44836 с.Крать

      Ручинська Любов Григорівна

      0982173997

      9.00- 17.15

      обідня перерва 13.00-13.30

      13.

      Дулібівський фельдшерсько-акушерський пункт

      44832 с.Дуліби

      Антонюк Станіслав Святославович

      9-73-17

      9.00- 17.15

      обідня перерва 13.00-13.30

      14.

      Кульчинський фельдшерсько-акушерський пункт

      44813 с.Кульчин

      Луцюк Ольга Вікторівна

      9-57-31

      9.00- 17.15

      обідня перерва 13.00-13.30

      15.

      Дольський фельдшерсько-акушерський пункт

      44814 с.Дольськ

      Богуш Олена Вікторівна

      0977242508

      9.00- 17.15

      обідня перерва 13.00-13.30

      16.

      Клюський фельдшерсько-акушерський пункт

      44803 с. Клюськ

      Вальчук Лариса Миколаївна

      9-75-34

      9.00- 17.15

      обідня перерва 13.00-13.30

      17.

      Гарушівський фельдшерсько-акушерський пункт

      44803 с. Гаруша

      Цюрик Андрій Васильович

      0971426850

      9.00- 17.15

      обідня перерва 13.00-13.30

      18.

      Боблівський фельдшерсько-акушерський пункт

      44842 с.Бобли

      Васильєва Наталія Волдодимирівна

      9-66-47

      9.00- 17.15

      обідня перерва 13.00-13.30

      19.

      Селецький фельдшерсько-акушерський пункт

      44804 с.Селець

      Хомич Петро Васильович

      9-63-84

      9.00- 17.15

      обідня перерва 13.00-13.30

      20.

      Городилецький фельдшерсько-акушерський пункт

      44822 с.Городилець

      Цюрик Андрій Васильович

      9-79-53

      9.00- 17.15

      обідня перерва 13.00-13.30

      21.

      Мочалківський фельдшерсько-акушерський пункт

      44863 с.Мочалки

      Калиновська Галина Олексіївна

      0680296773

      9.00- 17.15

      обідня перерва 13.00-13.30

      22.

      Свинаринський фельдшерсько-акушерський пункт

      44853 с.Свинарин

      Бінюк Андрій Дмитрович

      0972698145

      9.00- 17.15

      обідня перерва 13.00-13.30

      23.

      Туличівський фельдшерсько-акушерський пункт

      44850 с.Туличів

      Кислюк Юрій Дмитрович

      098-929-70-79

      9.00- 17.15

      обідня перерва 13.00-13.30

      24.

      Радовичівський фельдшерсько-акушерський пункт

      44850 с.Радовичі

      Шумська Олена Миколаївна

      0689238645

      9.00- 17.15

      обідня перерва 13.00-13.30

      25.

      Тупалівський фельдшерсько-акушерський пункт

      44821 с.Тупали

      Білінська Неоніла Семенівна

      0980943837

      9.00- 17.15

      обідня перерва 13.00-13.30

      26.

      Новосілківський фельдшерсько-акушерський пункт

      44811 с.Новосілки

      Юхимук Катерина Миколаївна

      0976414420

      9.00- 17.15

      обідня перерва 13.00-13.30

      27.

      Соминський фельдшерсько-акушерський пункт

      44810 с.Сомин

      Івченко Микола Миколайович

      9-46-25

      9.00- 17.15

      обідня перерва 13.00-13.30

      28.

      Соловичівський фельдшерсько-акушерський пункт

      44833 с.Соловичі

      Свідерська Ольга Тимофіївна

      9-65-98

      9.00- 17.15

      обідня перерва 13.00-13.30

      29.

      Обенижівський фельдшерсько-акушерський пункт

      44833 с.Обеніжи

      Поліщук Наталія Богданівна

      0967474775

      9.00- 17.15

      обідня перерва 13.00-13.30

      30.

      Ружинський фельдшерсько-акушерський пункт

      44822 с. Ружин

      Богдан Світлана Миколаївна

      9-79-28

      9.00- 17.15

      обідня перерва 13.00-13.30

      31.

      Маковичівський фельдшерсько-акушерський пункт

      44863 с.Маковичі

      Громовчук Аліна Іванівна

      0964658752

      9.00- 17.15

      обідня перерва 13.00-13.30

      32.

      Ново-Двірський фельдшерсько-акушерський пункт

      44861 с.Новий Двір

      Деменчук Марія Яківна

      9-83-17

      9.00- 17.15

      обідня перерва 13.00-13.30

      33.

      Осьмиговичівський фельдшерсько-акушерський пункт

      44862 с.Осьмиговичі

      Новосад Інна Олександрівна

      9-84-51

      9.00- 17.15

      обідня перерва 13.00-13.30

      34.

      Озерянський фельдшерсько-акушерський пункт

      44860 с.Озеряни

      Нагалюк Ольга Вікторівна

      0681213510

      9.00- 17.15

      обідня перерва 13.00-13.30

      35.

      Миляновичівський фельдшерсько-акушерський пункт

      44820 с.Миляновичі

      Завадська Людмила Іванівна

      9-41-04

      9.00- 17.15

      обідня перерва 13.00-13.30

    Розробка: Відділ інформаційних технологій
    апарату Волинської облдержадміністрації
    Інформаційне наповнення:
    Турійська районна державна адміністрація
    Усі права на матеріали, розміщені на цьому сайті, належать Турійській райдержадміністрації.
    Адреса: 44800, Україна, Волинська область, смт Турійськ, майдан Центральний, 5 тел. (03363) 2-13-78, e-mail: info@turadm.gov.ua
    © 2014 turadm.gov.ua