17 січня 2018 ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ
Відомості про район
Влада і громадськість
Регуляторна політика
Підприємництво
Прес-центр
Доступ до публічної інформації
Каталог послуг
Реформи в Україні
 • Запобігання проявам корупції
 • Центр надання адмін послуг
  Туризм
 • Децентралізація влади
 • Очищення влади
 • Перелік земельних ділянок
 • Підрозділи органів влади
 • Євроатлантична інтеграція
 • Містобудування та архітектура

  АРХІВ НОВИН

  « Січень 2018 »
  Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
  1 2 3 4 5 6 7
  8 9 10 11 12 13 14
  15 16 17 18 19 20 21
  22 23 24 25 26 27 28
  29 30 31        
  Четвер, 03 квітня 2014 12:46

  ЗАГАЛЬНИЙ ОГЛЯД ЕКОНОМІКИ

   

  за січень-грудень 2017 року

  Район розташований в центральній частині Волинської області. Територія району 120 тис. га., населення становить 26,4 тис. чоловік, у тому числі сільське – 17,6 тис. осіб, міське – 8,8 тис. чоловік. В районі налічується 20 сільських і 2 селищних ради.

  У галузі сільського господарства господарсько-фінансову діяльність здійснюють 47 сільськогосподарських підприємств, якими обробляється 17,9 тис. га ріллі, що становить 36 відсотків від загальної площі ріллі району.
  У галузі освіти функціонує 37 закладів освіти та 28 дошкільних закладів, Будинок дитячої творчості, ДЮСШ.

  Галузь охорони здоров'я представлено 33 ЛПЗ, з яких 1 ЦРЛ, 4 СЛА, 28 ФАПів.
  До послуг жителів району – 1 стадіон, 20 футбольних полів, 23 баскетбольних майданчиків, 41 волейбольна площадка, 38 гандбольних (міні-футбольних) майданчиків, 34 гімнастичні містечка, 14 спортивних залів, 1 стрілецький тир, 5 приміщень для фізкультурно-оздоровчих занять.

  Станом на 01.01.2017 року  на обліку в центрі зайнятості перебував 421 зареєстрований безробітний.

  Протягом січня-грудня поточного року статус безробітного отримали 810 осіб.

  Станом на 01.01.2018 року на обліку перебували 418 безробітних громадян, в т.ч.  19 демобілізованих військовослужбовців та учасників АТО.

  За направленням районного центру зайнятості  на вакантні робочі місця з початку року працевлаштовані 709 громадян, з них   376 осіб, які мали статус безробітного. 7 осіб працевлаштовані шляхом виплати допомоги по безробіттю одноразово для започаткування підприємницької діяльності.

  Протягом звітного періоду працевлаштовано 203 особи, які мають додаткові гарантії при працевлаштуванні, з них 14 - учасників АТО.

  Професійне навчання проходили 176 безробітних, в т.ч. 100 - громадян соціально-вразливих категорій, 5 – учасників АТО.

  До участі в оплачуваних громадських роботах та роботах тимчасового характеру з початку року були залучені 325 громадян, які мали статус безробітного, в т.ч. 156 осіб  соціально-вразливих категорій,  з них 9 - учасників АТО.

  Протягом січня-грудня 2017 року проведено 27 інформаційно-консультаційні  семінари за участю працівників Турійського районного військового комісаріату під час яких учасники семінарів отримали детальну інформацію щодо особливостей укладання контрактів з громадянами та військовослужбовцями, які приймаються на військову службу за контрактом. 23 листопада відбувся ярмарок вакансій щодо військової служби за контрактом у Державній прикордонній службі України за участю капітана Луцького прикордонного загону Ірини Вишневської.  

  У приміщенні районного центру зайнятості створене робоче місце для представника Турійського районного військкомату, та інформаційний куточок. Відповідно у військкоматі розміщено стенд районного центру зайнятості на якому розміщенні інформаційні матеріали про послуги служби зайнятості та вакансії. Також, під час прийому фахівцями відділу надання соціальних послуг проводиться інформаційно-роз’яснювальна робота щодо популяризації військової служби за контрактом.  За період співпраці Турійського РЦЗ із військовим комісаріатом на військову службу за контрактом погодились 55 громадянян,  53  з яких станом на 01.01.2018 року проходять військову службу у військових частинах.

  Турійський районний центр зайнятості активно співпрацює з відділом «Турійського бюро правової допомоги» Ковельського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги в плані залучення працівників даного відділу до інформування безробітних громадян та по шукачів роботи про зміни у чинному законодавстві та можливість отримання переліку послуг даного бюро, як безпосередньо у них, так і в приміщенні Турійського РЦЗ. Для цього у центрі зайнятості є обладнане спеціальне робоче місце для працівника відділу Турійського бюро правової допомоги. За період співпраці з 21.09.2016 року по даний час  проведено 33 спільних заходи.

  Протягом звітного періоду профорієнтаційними заходами було охоплено  3053 жителів району, які отримали 7758 послуг: 5864 – профінформаційних; 1894 - профконсультаційних. 522 послуги було надано учасникам АТО, 698 – учням випускних класів загальноосвітніх шкіл району, 229 – учням ПТНЗ.

  Укладено 43 договори на стажування, пройшли стажування 64 безробітних громадян.

  З 21 червня 2017 року в ПТУ №22 смт. Луків діє Центр кар’єри, завданням якого є орієнтація на актуальні вакансії роботодавців як Турійського так і сусідніх районів, з метою працевлаштування після закінчення навчання. Обладнано інформаційний стенд, в якому розміщена інформація про ПОУ району та області щодо можливості майбутнього працевлаштування за отриманими професіями випускників даного ПТУ. Станом на 01.01.2017 року в рамках Центру кар’єри проведено 5 робочих зустрічей, І,  ІІ і ІІІ етапи профорієнтаційного квесту «Зроби себе сам або Твій шлях до успіху!»  для майбутніх випускників ПТУ, до проведення даного заходу залучено начальника відділу Турійського бюро правової допомоги. Проведено дослідження та профорієнтаційне опитування 73 учнів ПТУ на тему «Знайди свого роботодавця». Під час другого етапу профорієнтаційного квесту учнів ПТУ поінформовано про можливості працевлаштування на підприємствах району та за його межами, вимоги роботодавців до майбутніх фахівців, про послуги служби зайнятості з використанням відеороликів з техніки пошуку роботи, застосування форм презентації себе роботодавцю: резюме,  відео резюме, скап-співбесіда. Під час ІІІ етапу проведено зустрічі з потенційними роботодавцями, економічні екскурсії на ПОУ, ярмарки кар’єри.

  9 листопада проведено День відкритих дверей Турійського РЦЗ для учнів випускних класів Турійської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів.

  У звітному періоді роботодавцями було заявлено 816  вакансії, в т.ч. для укомплектування за сприяння служби зайнятості. За направленням служби зайнятості   укомплектовано 713 вакансій.

  Протягом звітного періоду роботодавцям району надано 6728 консультацій.

  З метою навчання роботодавців району, обміну досвідом протягом січня-грудня поточного року проведено 47 семінарів, 3 засідання координаційного комітету сприяння зайнятості населення, 3 бліц-навчання, участь в яких взяли 274 роботодавці.

  Протягом січня-грудня 2017 року внутрішньо переміщені особи за послугами до Турійського РЦЗ не звертались.

  Протягом звітного періоду роботодавцям району надано 6287 консультацій.

  З метою навчання роботодавців району, обміну досвідом протягом січня-листопада поточного року проведено 43 семінари, 3 засідання координаційного комітету сприяння зайнятості населення, 3 бліц-навчання, участь в яких взяли 257 роботодавці.

  Протягом січня-листопада 2017 року внутрішньо переміщені особи за послугами до Турійського РЦЗ не звертались.

  З 21 червня 2017 року в ПТУ №22 смт.Луків діє Центр кар’єри, завданням якого є орієнтація на актуальні вакансії роботодавців як Турійського так і сусідніх районів, з метою працевлаштування після закінчення навчання. Обладнано інформаційний стенд, в якому розміщена інформація про ПОУ району та області щодо можливості майбутнього працевлаштування за отриманими професіями випускників даного ПТУ. Станом на 01.11.2017 року в рамках Центру кар’єри проведено 5 робочих зустрічей, І і ІІ етапи профорієнтаційного квесту «Зроби себе сам або Твій шлях до успіху!»  для майбутніх випускників ПТУ, до проведення даного заходу залучено начальника відділу Турійського бюро правової допомоги. Проведено дослідження та профорієнтаційне опитування 73 учнів ПТУ на тему «Знайди свого роботодавця». Під час другого етапу профорієнтаційного квесту учнів ПТУ поінформовано про можливості працевлаштування на підприємствах району та за його межами, вимоги роботодавців до майбутніх фахівців, про послуги служби зайнятості з використанням відеороликів з техніки пошуку роботи, застосування форм презентації себе роботодавцю: резюме,  відео резюме, скап-співбесіда.

  У звітному періоді роботодавцями було заявлено 732 вакансії, в т.ч. для укомплектування за сприяння служби зайнятості. З числа поданих вакансій (з мінімальною зарплатою – 146, від мінімальної до середньо обласної – 518, понад середньо-обласну - 5). За направленням служби зайнятості   укомплектовано 640 вакансій.

  Протягом звітного періоду роботодавцям району надано 5830 консультацій.

  З метою навчання роботодавців району, обміну досвідом протягом січня-жовтня  поточного року проведено 39 семінарів,  2 засідання координаційного комітету сприяння зайнятості населення, 2 бліц-навчання, участь в яких взяли 219 роботодавець.

  Протягом січня-жовтня 2017 року внутрішньо переміщені особи за послугами до Турійського РЦЗ не звертались.

  Переглядів 2147 Останнє редагування Понеділок, 15 січня 2018 12:16
  Розробка: Відділ інформаційних технологій
  апарату Волинської облдержадміністрації
  Інформаційне наповнення:
  Турійська районна державна адміністрація
  Усі права на матеріали, розміщені на цьому сайті, належать Турійській райдержадміністрації.
  Адреса: 44800, Україна, Волинська область, смт Турійськ, майдан Центральний, 5 тел. (03363) 2-13-78, e-mail: info@turadm.gov.ua
  © 2014 turadm.gov.ua