18 березня 2019 ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ
Відомості про район
Влада і громадськість
Регуляторна політика
Підприємництво
Прес-центр
Доступ до публічної інформації
Каталог послуг
Реформи в Україні
 • Запобігання проявам корупції
 • Звернення громадян
  Центр надання адмін послуг
  Туризм
 • Децентралізація влади
 • Очищення влади
 • Перелік земельних ділянок
 • Підрозділи органів влади
 • Євроатлантична інтеграція
 • Доступність до об'єктів
 • Містобудування та архітектура
  Охорона здоров'я
 • Я МАЮ ПРАВО
 • Збройні Сили України

  АРХІВ НОВИН

  « Березень 2019 »
  Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
          1 2 3
  4 5 6 7 8 9 10
  11 12 13 14 15 16 17
  18 19 20 21 22 23 24
  25 26 27 28 29 30 31
  Середа, 30 травня 2012 08:25

  Звіти райдержадміністрації про роботу

   

                                                     Організаційна робота

   

    Відповідно до плану роботи районної державної адміністрації у лютому 2019 року забезпечено організацію підготовки та проведення 4 нарад у голови районної державної адміністрації за участю керівників структурних підрозділів районної державної адміністрації та її апарату, територіальних підрозділів міністерств та інших центральних органів виконавчої влади, у ході яких розглянуто 6 питань.

           Забезпечено організацію підготовки засідання колегії районної державної адміністрації, на якому розглянуті питання: про здійснення заходів з підготовки до проведення чергових виборів Президента України; про роботу закладів охорони здоров'я району у 2018 році, завдання на 2019 рік та виконання рішення колегії райдержадміністрації від 27 лютого 2018 року №2/3; про забезпеченість бюджетних установ району видатками на оплату праці та енергоносії у 2019 році, виконання рішення колегії райдержадміністрації від 22 листопада 2018 року № 11/2; про стан реалізації Стратегії розвитку Турійського району на період до 2020 року у 2018 році та виконання рішення колегії райдержадміністрації від 27 лютого 2018 року №2/1; про роботу Купичівської сільської ради по виконанню делегованих повноважень органів виконавчої влади та дотриманню чинного законодавства.

               Проаналізовано стан виконання плану роботи районної державної адміністрації за січень 2019 року, результати аналізу для ознайомлення надано голові, першому заступнику голови, керівнику апарату районної державної адміністрації.

  Щотижнево готується інформація про основні організаційно-масові заходи суспільно-політичного, економічного та культурного характеру, які проводяться в районі.

  Здійснено поновлення інформації на офіційному веб-сайті району.

  На основі інформаційних матеріалів структурних підрозділів районної державної адміністрації, територіальних підрозділів міністерств та інших підрозділів центральних органів виконавчої влади підготовлено звіт про роботу районної державної адміністрації за січень 2019 року.

  Поновлено, станом на 28 лютого 2019 року, електронну версію телефонного довідника керівників районної державної адміністрації, її структурних підрозділів, районної, сільських та селищних рад, територіальних органів міністерств та інших центральних органів виконавчої влади, окремих районних організацій і установ, розміщеного на веб-сайті районної державної адміністрації.

    Підготовлено довідки, проекти рішення та розпорядження за результатами перевірки роботи Купичівської сільської ради по виконанню делегованих повноважень органів виконавчої влади та дотримання чинного законодавства.

   

   

   

   

  Робота з кадрами

   

  Протягом лютого 2019 року головним спеціалістом з управління персоналом апарату райдержадміністрації підготовлено 9 наказів з кадрових питань, з них: 3 з особового складу, 6 – про відпустки, відрядження, 2 розпорядження по особовому складу та 1 розпорядження про відпустки, відрядження.

   

  Робота із зверненнями громадян

   

  У лютому 2019 року до районної державної адміністрації надійшло 18 звернень громадян, з яких: 10 – письмових, 8 – на особистих прийомах.              6 звернень надійшло з Урядової гарячої лінії через обласну державну адміністрацію.

  Задоволено 10 звернень, на 3 - надано роз'яснення, 1 – надіслано за належністю відповідно до статті 7 Закону України «Про звернення», решта знаходяться на розгляді.

  28 лютого 2019 року проведено «День контролю» у Луківській селищній раді.

  28 лютого 2019 року відбулося чергове засідання комісії з питань розгляду звернень громадян районної державної адміністрації, на якому розглядалися найбільш актуальні питання роботи зі зверненнями.

  Правове забезпечення діяльності

           Постійно надається юридична допомога комісіям при районній державній адміністрації, працівникам управлінь, відділів та структурних підрозділів.

  Проводиться поточна робота по перевірці відповідності розпорядчих документів чинному законодавству. Протягом місяця здійснено правову експертизу 28 розпоряджень голови райдержадміністрації, з них: 25 – з основної діяльності, 2 – по особовому складу, 1 – з кадрових питань та 9 наказів керівника апарату районної державної адміністрації, з них: 3 – по особовому складу, 6 –з кадрових питань.

  Постійно проводиться експертиза договорів, що укладаються районною державною адміністрацією.

  Акти законодавства підтримуються у контрольному стані.

  Протягом місяця вивчалися нові закони  та нормативно-правові акти, зміни та доповнення до законодавчих актів.

  Постійно проводиться прийом громадян згідно графіку роботи громадської приймальні.

  Надаються консультації з питань дотримання вимог Закону України «Про запобігання корупції». Протягом місяця працівники апарату райдержадміністрації до відповідальності за вчинення корупційних або пов’язаних з корупцією правопорушень не притягувалися, повідомлення про порушення вимог Закону України «Про запобігання корупції» не надсилалися.

  Районною державною адміністрацією претензії та позови до підприємств, установ, організацій та громадян не направлялись, до районної державної адміністрації з боку підприємств, установ, організацій та громадян претензії не надходили. Спеціалісти відділу представляли інтереси райдержадміністрації у суді в ході розгляду двох справ за позовами громадян про визнання права власності в порядку спадкування та про визнання державного акта на право власності на землю недійсним та визнання права на земельну частку (пай). 

  Робота з документами та організація діловодства

   

  Протягом лютого 2019 року у відділі діловодства та контролю апарату райдержадміністрації опрацьовано 198 вхідних і 235 вихідних документів.

           Зареєстровано та видано 25 розпоряджень голови та першого заступника голови  райдержадміністрації з основної діяльності.

   

  Організація контролю з виконання документів

  органів виконавчої влади вищого рівня, розпоряджень

  та доручень голови районної державної адміністрації

   

  У лютому 2019 року в райдержадміністрації поставлено на контроль                   69 документів, що надійшли з облдержадміністрації та її структурних  підрозділів, з інших установ та організацій області, з них  3 розпорядження та     4 доручення голови облдержадміністрації.  Здійснювався контроль за виконанням 3 указів Президента України. Протягом  місяця виконано                     40 документів, решта 29 перебувають на контролі з різними термінами інформування. Протягом лютого виконувались завдання, визначені документами, які надійшли у попередні періоди, з них виконано і знято з контролю 24 документи:

  - за  2018 р. – 13

  - за 2016 р. – 3;

  - за 2011 р. – 1.

  Протягом лютого поставлено на контроль 7 розпоряджень,                               1 протокольне доручення голови райдержадміністрації, 2 рішення колегії.                Здійснювався контроль за виконанням  8 розпоряджень, 5 доручень (1 окреме) голови райдержадміністрації. Знято з контролю 2 розпорядження та                                 1 протокольне доручення (втратили чинність) та виконано 1 протокольне доручення за січень 2019 року.

   У лютому в райдержадміністрацію звернення від народних депутатів України та депутатів місцевих рад не надходили.

  Протягом лютого надійшло 3 запити на інформацію.

            Порушень виконавської дисципліни щодо виконання документів                        не зареєстровано.

   

  Інформаційне забезпечення діяльності

   

  Інформування громадськості про діяльність керівництва району,   проблемні питання соціально-економічного розвитку, які розглядались на  робочих нарадах, винесені рішення, заплановані заходи, здійснювалось шляхом розміщення інформації на офіційному веб-сайті райдержадміністрації, сторінці у Фейсбуці та в  районній газеті "Народне слово".

  Забезпечувався інформаційний супровід основних організаційно-масових заходів. Готувались повідомлення на офіційний веб-сайт районної державної  адміністрації щодо висвітлення роботи керівництва райдержадміністрації.

  Протягом лютого 2019 року у районній громадсько-політичній газеті "Народне слово" опубліковано ряд матеріалів про діяльність органів виконавчої влади.

  З метою інформування обласної державної адміністрації про ситуацію в інформаційному середовищі краю, про актуальні питання соціально-економічного і суспільно-політичного життя району, головним спеціалістом відділу інформаційно-внутрішньої політики та організаційної роботи апарату районної державної адміністрації постійно готувалися моніторинги публікацій районної газети.

   

  Суспільно-політична ситуація

  У звітному періоді політичні сили району займали помірковану позицію щодо подій у країні та не висловлювали публічних заяв, звернень з приводу суспільно-політичної ситуації в районі, області та державі.

  Конфліктоутворюючих чинників, які могли б викликати негативний резонанс або загострити ситуацію у районі не було.

  Протягом лютого суспільно - політична ситуація залишалась стабільною,  контрольованою і не відзначалася подіями, які могли б негативно вплинути на життя району.

        Суспільно – політична ситуація у березні розвиватиметься відповідно до загальнодержавних  подій.

  Реєстр виборців

          

  Протягом лютого 2019 року відділом виконувалися завдання, пов’язані з уточненням бази даних Державного реєстру виборців. Станом на 01.03.2019 року загальна кількість виборців на території району становить 20444. На основі відомостей поданих Турійським районним відділом ДРАЦС головного територіального управління юстиції в області, Турійським районним сектором УДМС в області та органів реєстрації місцевих рад опрацьовано (включено, виключено; змінено ідентифікаційні дані, знищено) записи щодо 201 виборця. Під час проведення щомісячного поновлення бази даних до Реєстру включено 19 виборців, внесено 108 змін та знищено 40 записів.

  Для щомісячного поновлення бази даних отримано інформацію про виборців, щодо яких встановлено факт постійної нездатності пересуватися самостійно  (селищні і сільські ради,  управління соціального захисту населення, центральна районна лікарня) та недієздатності (районний суд). Відповідні дані внесено до автоматизованої системи  АІТС ДРВ.

           На протязі місяця видано 29 наказів (199 виборців), а саме: про внесення запису — 6 наказів, про внесення змін до персональних даних — 16, про знищення запису — 7.

           Щоденно опрацьовуються матеріали, розміщені безпосередньо на сайті розпорядника Реєстру та ЦВК,  які оперативно виконуються та надаються відповіді.

  Постійно надаються консультації працівникам закладів, установ та організацій, відповідальним за подання відомостей періодичного поновлення Реєстру до відділу, з питань оформлення та надання документів згідно вимог законодавства.

   

  Сільське  господарство

   

  Господарську діяльність у галузі сільського господарства в районі у 2019 році здійснюють 49 агроформувань, у тому числі:

                   фермерських господарств – 33;

                   товариств з обмеженою відповідальністю – 11;

                   сільськогосподарських виробничих кооперативів -3;

                   приватних акціонерних товариств -1;

                   державних підприємств -1.

  В минулому році аграрні підприємства району зібрали 82,7 тис.т зерна зернових та зернобобових культур (у масі після доробки), що на 15,6 відсотка більше, ніж у 2017 році. Зібрано 17,5 тис.т ріпаку і кользи (на 15,9 відсотка більше), 10,5 тис.т соняшнику (у 1,7 раза більше), 6,2 тис.т сої (на 0,3 відсотка менше), 10,7 тис.т буряку цукрового (на 57,6 відсотка менше).

  За обсягами виробництва соняшнику аграрні підприємства району посіли перше, ріпаку – третє, зернових та зернобобових культур – п’яте, буряку цукрового та сої - шосте місце серед районів області.

  Під урожай 2019 року культури озимі на зерно та зелений корм, включаючи ріпак, у сільськогосподарських підприємствах посіяні на площі 16958 га, що перевищує посіяне під урожай 2018 р. на 14,6 відсотка, у тому числі зернові культури на зерно – на 10589 га, або на 19 відсотків більше, ріпак на зерно на 6069 га, або на 5,1 відсотка більше ніж у 2018 році.

  В сільськогосподарських підприємствах району станом на 1 березня 2019  року утримується 5200 голів ВРХ, в тому числі 2423 корови, 13026 голів свиней та 242 гол. овець.

  З початку року реалізовано 2970 тонн  м’яса, що на 21 тонну більше проти відповідного періоду минулого року. Вирощено худоби та птиці в живій вазі 2644 тонни.                                                                                                                            

  З початку року  надоєно 1913 тонн  молока, що на 406 тонн  більше проти минулорічного періоду. Надій на корову з початку року становить 1208 кг (що на 258 кг більше до рівня минулого року).

   

  Зовнішньо-економічна та інвестиційна діяльність

   

         Капітальні інвестиції в економіку району за січень - грудень 2018 року склали  150350,0 тис. грн або  5766,1 грн на одну особу.

  Прямі іноземні інвестиції (акціонерний капітал) в економіку району станом на 01.01.2019 року складають 5,0 тис. дол. США.

   

  Підприємництво

   

         Станом на 1 березня 2019 року малий бізнес району представляють 49 підприємницьких формувань, 621 фізична особа підприємець  та 33 фермерські господарства.

  Із представників малого та середнього бізнесу успішно здійснюють діяльність такі підприємницькі формування як: ТОВ «АМіЛА»,  ТОВ «Спартак», ТОВ «Мацеїв»,  ТОВ «Агротехніка» смт Турійськ,  філія ФГ «Аміла» - пекарня «Хлібний край» с.Соловичі,  ФГ «Перлина Турії», ФГ «Аміла», ФГ «Соломія»,  ТОВ «Волинь Агро», ТОВ «Ратнівський аграрій», СВК «Слава» та інші.

  Торгівля

   

       Обсяг реалізованих послуг (у ринкових цінах)  у ІV кварталі  2018 року  склав  8359,8 тис. грн,  у тому числі населенню  714,1 тис. гривень.

       Обсяг реалізованої промислової продукції за січень-грудень 2018 року  склав 497819,5  тис.грн, або 19095,00 грн на 1 особу.

       Вантажні перевезення автомобільним транспортом у районі за січень  2019 року склали по вантажообороту 0,8 млн. тк/м. або 235,4 відсотка до аналогічного періоду минулого року. Перевезено 0,5 тис. тонн вантажів, що становить 140,5 відсотка до відповідного періоду минулого року.

  Фінанси

   

  За січень-лютий 2019 року бюджет Турійського району (без ОТГ) за власними доходами виконаний на 130,3 відсотка і складає 5475,3 тис. гривень. Понад план надійшло 1274,0 тис. гривень.

  Районний бюджет за власними доходами виконаний на 110,5 відсотка. Фактичне виконання становить 2295,4 тис. гривень при плані 2077,2 тис. гривень, що на 218,2 тис. гривень більше запланованого.

  Сільські бюджети по власних доходах виконані на 149,7 відсотка. При плані 2124,0 тис. гривень фактично надійшло 3179,8 тис. гривень, що на 1055,8  тис. гривень більше планового показника.

  Бюджетне призначення по власних доходах на січень-лютий поточного року виконали усі місцеві бюджети. Найвище виконання бюджетного призначення звітного періоду в Маковичівській (у 2,8 раза), Овлочинській       (у 2,4 раза) та Клюській (198,6 відсотка) сільських радах.

     Виконання власних доходів забезпечено по 10 видах платежів:

  1. податок та збір на доходи фізичних осіб – виконання становить 103,1 відсотка, при бюджетному призначенні 1994 тис. гривень фактично по районному бюджету надійшло 2056,4 тис. гривень;
  2. податок на прибуток підприємств та фінансових установ комунальної власності виконано на 113 відсотків, при плановому показнику 42,9 тис. гривень фактичне надходження становить 48,5 тис. гривень;
  3. рентна плата за спеціальне використання лісових ресурсів – перевиконання у 2,5 раза, при бюджетному призначенні 154,2 тис. гривень фактичний обсяг надходжень становить 392,2 тис. гривень;
  4. акцизний податок з реалізації суб`єктами господарювання роздрібної торгівлі підакцизних товарів виконано на 108,2 відсотка, при плані 75,5 тис. гривень фактично надійшло 81,7 тис. гривень. Даний вид податку не виконали чотири сільські ради: Купичівська (91,2 відсотка), Маковичівська (83,6 відсотка), Овлочинська (80,4 відсотка) та Мокрецька (9,2 відсотка);
  5. податок на майно - виконання становить 126,6 відсотка, при бюджетному призначенні 885,7 тис. гривень фактично до сільських бюджетів надійшло 1121,8 тис. гривень. Даний вид платежу не виконала лише Соловичівська сільська рада (94,6 відсотка, недобір - 5,7 тис. гривень);
  6. по єдиному податку виконання становить 167,2 відсотка (при плановому завданні 941,2 тис. гривень фактичний обсяг надходжень становить 1573,3 тис. гривень, понадплановий – 632,1 тис. гривень). План надходжень по цьому виду податку не виконав тільки Новосілківський сільський бюджет (93,6 відсотка, недобір – 3,0 тис. гривень);
  7. по частині чистого прибутку (доходу) комунальних унітарних підприємств та їх об’єднань, що вилучається до відповідного місцевого бюджету, плановий показник звітного періоду виконано на 112,2 відсотка (фактично надійшло 2,7 тис. гривень при бюджетному призначенні 2,4 тис. гривень);
  8. по адміністративних штрафах та штрафних санкціях виконання становить 110,2 відсотка (при бюджетному призначені 34,3 тис. гривень фактично надійшло 37,8 тис. гривень, з них 34,0 тис. гривень – до бюджету Купичівської сільської ради за порушення законодавства у сфері виробництва та обігу алкогольних напоїв і тютюнових виробів);
  9. по платі за надання адміністративних послуг - виконання 145,6 відсотка (при бюджетному призначенні 42,3 тис. гривень фактичне надходження становить 61,7 тис. гривень);
  10. бюджетне призначення по інших надходженнях перевиконано в 2,8 раза (при бюджетному призначенні 28,6 тис. гривень фактично надійшло 79,5 тис. гривень).

                   Крім того, надійшли незаплановані види доходу:

  • рентна плата за користування надрами – 0,5 тис. гривень;
  • надходження від орендної плати за користування цілісним майновим комплексом та іншим майном, що перебуває в комунальній власності – 19,2 тис. гривень.

  За січень-лютий 2019 року отримано з державного бюджету:

  - базову дотацію в розмірі 2082,2 тис. гривень;

  - дотацію на здійснення видатків з утримання закладів освіти та охорони здоров’я - 899,2 тис. гривень;

  - субвенції на фінансування пільг і субсидій населенню - 10838,7 тис. гривень;

  - субвенцію на виплату допомоги сім'ям з дітьми, малозабезпеченим сім'ям, інвалідам з дитинства, дітям-інвалідам, тимчасової державної допомоги дітям та допомоги по догляду за інвалідами I чи II групи внаслідок психічного розладу  - 9755,6 тис. гривень;

  - субвенцію на виплату державної соціальної допомоги на дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, грошового забезпечення батькам-вихователям і прийомним батькам за надані соціальні послуги у дитячих будинках сімейного типу та прийомним сім’ям за принципом „гроші ходять за дитиною” - 34,7 тис. гривень;

  - освітню субвенцію в сумі 4820,0 тис. гривень;

  - медичну субвенцію – 1474,9 тис. гривень;

  - субвенцію на надання державної підтримки особам з особливими освітніми потребами – 39,2 тис. гривень;

  - субвенцію на здійснення переданих видатків у сфері охорони здоров’я - 1367,5 тис. гривень;

  - субвенцію на відшкодування вартості лікарських засобів для лікування окремих захворювань - 134,4 тис. гривень.

  З обласного та інших бюджетів надійшло іншої субвенції в сумі 229,4 тис. гривень.

    Місцеві бюджети у січні-лютому 2019 року за видатками загального фонду виконані на 91,1 відсотка, їх обсяг становить 37317,7 тис. гривень при плані 41212,8 тис. гривень. Фінансування видатків бюджету здійснювалось за такими основними напрямами:

   органи управління – 2057,3 тис. гривень;

   освіта – 8541,3 тис. гривень;

   охорона здоров'я – 2763,7 тис. гривень;

   культура – 735,5 тис. гривень;

   соціальний захист та соціальне забезпечення – 20674,1 тис. гривень;

          фізкультура і спорт – 12,9 тис. гривень;

          житлово-комунальне господарство – 37,2 тис. гривень;       

    місцева пожежна охорона – 146,9 тис. гривень;

          міжбюджетні трансферти – 2348,8 тис. гривень.

    Станом на 01. 03. 2019 року заробітна плата з нарахуваннями та проплата за використані енергоносії проведені в повному обсязі.

   

  Впровадження енергозберігаючих технологій

   

  За січень - лютий  2019 року на виконання Плану заходів, спрямованих на формування у суспільстві свідомого ставлення до необхідності підвищення енергоефективності в районі, проведено 7 заходів на загальну суму 6653,3 тис. гривень, з них: кошти державного бюджету – 5268,2 тис. гривень, кошти місцевих бюджетів – 1385,1 тис. гривень, а саме:

  - проведено реконструкцію котельні із заміною застарілих котлів на нові: твердопаливний енергоощадний котел КОЛВІ 200 кВт – 1 шт. та КОЛВІ 700 кВт – 1 шт. в котельні ЗОШ І-ІІІ ступенів с. Кульчин на загальну суму 491,9 тис. грн;

  - проведено ремонт твердопаливного котла марки ВІАГРУС-22 в БДТ смт Турійськ на загальну суму 25,0 тис. грн;

  - проведено заміну підлоги з приміненням утеплюючих матеріалів загальною площею 148,0 м2,  утепленням стін і стелі в Будинку культури смт Луків на загальну суму 334,8 тис. грн;

  - проведено заміну 8 дверей на склопакети загальною площею 26,0 м2 та 5 вікон на склопакети загальною площею 16,0 м2 в Будинку культури смт Луків на загальну суму 100,5 тис. грн;

  - проведено заміну 3 вікон на склопакети загальною площею 4,5 м2 в сільському клубі с. Кульчин на суму 6,0 тис. грн;

  - проведено утеплення стін та фасаду мінватою загальною площею 982,0 м2 в ЗОШ І-ІІІ ступенів смт Турійськ на суму 836,2 тис. грн;

  - проведено перекриття даху з шиферу на металочерепицю з приміненням утеплюючих матеріалів загальною площею 1500,0 м2 в ЗОШ І-ІІ ступенів смт Турійськ на загальну суму 1448,7 тис. грн;

  - проведено перекриття даху з шиферу на металочерепицю з приміненням утеплюючих матеріалів загальною площею 2200,0 м2 в ЗОШ І-ІІІ ступенів смт Турійськ на загальну суму 3383,3 тис. грн;

  - проведено заміну рубероїдної криші на шиферну з приміненням утеплюючих матеріалів та реконструкцію під шатрову кришу загальною площею 360,0 м2 в котельні с. Кульчин на суму 26,9 тис. гривень.

  Будівництво та архітектура

          

           За січень - лютий 2019 року управлінням регіонального розвитку райдержадміністрації  підготовлено та видано 78 висновків до проектів відводу земельних ділянок  для приватизації, оренди, викупу.

     Видано 14 будівельних паспортів на забудову земельних ділянок  індивідуальними житловими будинками, одні містобудівні умови та 4 довідки для узаконення  самовільно збудованих індивідуальних житлових будинків.     

          Обсяг виробленої будівельної продукції (виконаних будівельних робіт) підприємствами району  за січень 2019 року становить 321,0 тис. гривень.    Прийнято в експлуатацію житла за січень - грудень 2018 року загальною площею 5381,0 м. кв., що становить 121,3 відсотка до  відповідного періоду минулого року.

  Освіта

   

            У лютому 2019 року відділом освіти, молоді та спорту райдержадміністрації проведені заходи:

  - 05 лютого -  надання методичної допомоги працівникам психологічної служби, які атестуються на базі комунального опорного закладу «Луківська ЗОШ І-ІІІ ступенів – ліцей";

   - 13 лютого - семінар-практикум заступників директорів з навчально-виховної роботи; реліз творчих ідей «Змінюємо школу разом: новий освітній простір та сучасні технології навчання»;

  - 15 лютого - семінар-практикум музкерівників закладів дошкільної освіти «Особливості організації роботи з музвиховання дітей у різновіковій групі протягом дня» на базі ДНЗ с.Обенижі;

  - 18 лютого - надання методичної допомоги педагогічним працівникам на базі Клюського ДНЗ;

  - 19 лютого - семінар практичних психологів і соціальних педагогів «Організація роботи зі старшокласниками з проблеми «Цінність сім’ї і кохання» на базі комунального опорного закладу «Купичіський ліцей»;

  - 21 лютого - круглий стіл учителів 1-их класів «НУШ: просто гра чи серйозне навчання?»;

  - 28 лютого - семінар-практикум завідувачів закладів дошкільної освіти «Розвиток творчих здібностей дітей» на базі ДНЗ с.Дуліби;

  - 28 лютого - методичний кластер творчих вчителів біології «Нові віяння – нові ідеї – нова школа»;

  - 05 лютого - День безпечного Інтернету;

  - 08 лютого - районний конкурс читців, присвячений дню народження Лесі Українки;

  - 20 лютого - заходи з нагоди 4-ої річниці трагічних подій на Майдані;

  - 21 лютого - заходи на відзначення Міжнародного Дня рідної мови;

  - 21 лютого - районний конкурс екологічних агітбригад;

  - 26.02- 01.03 - огляд художньої самодіяльності серед закладів загальної середньої освіти району та ОТГ.

      Участь в обласних заходах:

  03 лютого - конкурс-захист науково-дослідницьких робіт МАН.

   

  Культура

   

  У лютому 2019 року районними закладами культури проведено:

  • районний конкурс на кращу книжкову виставку-інсталяцію «Родзинка бібліотечної виставки – виставка-інсталяція» (ЦРБ);
  • тематичний вечір «Ціна чужої війни» (ЦРБ РБК);
  • поетичну годину «Твоя зоря цвіте над рідним краєм» (РДБ);
  • святкову дискотеку (до Дня Св. Валентина) «Так ніхто не кохав» (РБК);
  • огляд-конкурс читців розмовного жанру присвячений 148-й річниці від дня народження Лесі Українки «Мій любий краю» (РБК);
  • вечір пам’яті присвячений до Дня Героїв Небесної Сотні «Ви сотнею пішли у небо».

  Народний аматорський колектив  троїстих музик взяв  участь в обласному огляді-конкурсі народно-інструментальної музики  «Калинова сопілка» в м.Ковель.

   

  Фізична культура і спорт

   

     У лютому 2019 року в галузі спорту проведені заходи:  

  - 15 лютого - районні змагання з баскетболу (юнаки загальноосвітніх шкіл  І-ІІ ступенів);

  - 27 лютого - районні змагання з баскетболу (дівчата  загальноосвітніх шкіл  І-ІІ ступенів – 7-9 класи, дівчата  загальноосвітніх шкіл  І-ІІІ ступенів – 8-11 класи);

  - 24 лютого – чемпіонат з міні-футболу Турійського району серед сільських та селищних рад;

  - 01, 02 та 26 лютого - участь в обласних змаганнях з баскетболу (юнаки).

   

  Сім’я, жінки, молодь, діти

  Станом на 05.03.2019 року на обліку перебуває 58 сімей, які опинилися в складних життєвих обставинах, в яких виховується 175 дітей. З даною категорією постійно проводиться робота щодо недопущення ухилення від виконання батьківських обов’язків, вчинення насильства в сім'ї, або жорстокого поводження з дітьми, необхідності працевлаштування, попередження зловживання батьками алкогольних напоїв. Працівниками відділу не здійснюється соціальний супровід сімей.

  Станом на 05.03.2019 року під соціальним супроводом перебуває 3 прийомні сім'ї, в яких виховується 3 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, та 1 особа з числа дітей, позбавлених батьківського піклування. Протягом звітного періоду проведено інформаційну кампанію, спрямовану на пошук кандидатів у прийомні батьки та батьки-вихователі.

   

  Захист прав дітей

   

            Станом на 01.03.2019 року на обліку дітей, які опинилися у складних життєвих обставинах, перебуває 39 дітей, батьки яких ухиляються від виконання своїх батьківських обов'язків.

  На первинному обліку служби у справах дітей перебуває 46 дітей: 17  дітей-сиріт та 29 дітей, позбавлених батьківського піклування. Під опікою, піклуванням громадян перебуває 39 дітей. На території району функціонує 3 прийомні сім'ї, в яких виховується 4 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.

  Протягом  лютого 2019 року працівниками служби у справах дітей спільно   з  відділом соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) та правоохоронними органами проведено 2 профілактичні рейди на території району  з метою запобігання випадків загрози життю та здоров’ю дітей у зимовий період, недопущення правопорушень та злочинів серед неповнолітніх, розпивання спиртних напоїв та тютюнопаління.  Під час проведення рейдів  відвідано за місцем  проживання дітей, які опинилися в складних життєвих обставинах, і тих, які проживають в сім`ях опікунів, піклувальників, обстежено умови їх утримання та виховання, про що складено відповідні акти. З дітьми та їх батьками проведено індивідуально-роз`яснювальні бесіди про їх права, обов’язки та відповідальність.

          Проведено 1 засідання  Комісії з питань захисту прав дитини районної державної адміністрації  на якому розглядалися  питання  щодо захисту прав дітей.

        Звернень та повідомлень щодо вчинення насильства до неповнолітніх, чи реальної його загрози на території району, не надходило.

   

  Ринок праці, зайнятість населення

   

  Станом на 01.01.2019 року на обліку в Турійській районній філії Волинського обласного центру зайнятості (далі філія) перебувало 318 зареєстрованих безробітних.

  Протягом лютого  поточного року статус безробітного отримала 121 особа.

  Станом на 01.03.2019 року на обліку перебуває 363 безробітних, в т.ч. 14 демобілізованих військовослужбовців та учасників АТО.

  За направленням районного центру зайнятості  на вакантні робочі місця з початку року працевлаштовано 75 осіб, з них 24 особи, які мали статус безробітного.

  Протягом звітного періоду працевлаштовано 75 осіб, які мають додаткові гарантії при працевлаштуванні, з них 24 -  учасники АТО.

  Професійне навчання проходили 6 безробітних, в т.ч. 1 особа із соціально-вразливих категорій.

  До участі в  громадських роботах та роботах тимчасового характеру з початку року залучені 45 громадян, які мали статус безробітного, в т.ч. 26 осіб  соціально-вразливих категорій.

  Протягом січня-лютого 2019 року проведено 4 інформаційно-консультаційних  семінари за участю працівників Турійського районного військового комісаріату та 1 за участю представників Нацгвардії України під час яких учасники семінарів отримали детальну інформацію щодо особливостей укладання контрактів з громадянами та військовослужбовцями, які приймаються на службу за контрактом.

            У приміщенні філії створене робоче місце для представника Турійського районного військкомату та інформаційний куточок. Відповідно у військкоматі розміщено стенд районного центру зайнятості на якому розміщенні інформаційні матеріали про послуги служби зайнятості та вакансії. Також, під час прийому фахівцями відділу надання соціальних послуг проводиться інформаційно-роз’яснювальна робота щодо популяризації військової служби за контрактом.  Протягом січня-лютого  2019 року на військову службу за контрактом погодились 2 особи.

  Протягом звітного періоду профорієнтаційними заходами охоплено 1011 жителів району, які отримали 1643 послуги: 1259 – профінформаційних, 269 – профконсультаційних, 150 – учням випускних класів загальноосвітніх шкіл району.

  Проводиться активна  профорієнтаційна робота з учнями загальноосвітніх закладів району. Протягом січня-лютого 2019 року профорієнтаційні заходи проведені у шести  загальноосвітніх закладах району: с. Дольськ, с.Перевали, с.Бобли, с.Осьмиговичі, смт Луків, с.Соловичі. Продовжується співпраця з ПТУ №22 смт Луків, в якому  діє Центр кар’єри, завданням якого є орієнтація на актуальні вакансії роботодавців як Турійського так і сусідніх районів, з метою працевлаштування після закінчення навчання. В даному закладі проведено два заходи.

          У звітному періоді роботодавцями заявлено 134 вакансії, в т.ч. для укомплектування за сприяння служби зайнятості. За направленням служби зайнятості   укомплектовано 81 вакансію.

        Протягом звітного періоду роботодавцям району надано 843 консультації.

        З метою навчання роботодавців району, обміну досвідом протягом лютого поточного року проведено 6 семінарів, участь в яких взяли 24 роботодавці.

       Уповноваженими представниками Турійської районної філії ВОЦЗ по п’ятницях згідно графіка та за необхідності проводяться зустрічі в Турійській та Луківській територіальних громадах. 22 лютого 2019 року в Турійській ОТГ проведено зустріч з представником компанії «Укрмілкінвест» Наталією Немиришиною, яка презентувала проект створення невеликих сімейних ферм за сприяння компанії, докладно розповіла про фінансову, технічну, інтелектуальну, сервісну підтримку з боку компанії, а також гарантоване забезпечення збуту готової молочної продукції. 

   

  Соціальний захист та пенсійне забезпечення населення (ЗАВАНТАЖИТИ)

     Переглядів 6236 Останнє редагування П'ятниця, 15 березня 2019 13:01
  Розробка: Відділ інформаційних технологій
  апарату Волинської облдержадміністрації
  Інформаційне наповнення:
  Турійська районна державна адміністрація
  Усі права на матеріали, розміщені на цьому сайті, належать Турійській райдержадміністрації.
  Адреса: 44800, Україна, Волинська область, смт Турійськ, майдан Центральний, 5 тел. (03363) 2-13-78, e-mail: info@turadm.gov.ua
  © 2014 turadm.gov.ua