07 березня 2021 ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ
Відомості про район
Влада і громадськість
Регуляторна політика
Підприємництво
Прес-центр
Доступ до публічної інформації
Каталог послуг
Реформи в Україні
 • Запобігання проявам корупції
 • Звернення громадян
  Центр надання адмін послуг
  Туризм
 • Децентралізація влади
 • Очищення влади
 • Перелік земельних ділянок
 • Підрозділи органів влади
 • Євроатлантична інтеграція
 • Доступність до об'єктів
 • Містобудування та архітектура
  Охорона здоров'я
 • Я МАЮ ПРАВО
 • Збройні Сили України
 • Протидія домашньому насильству
 • Реєстр колективних договорів
 • Рішення комісії ТЕБ і НС
 • ВСЕ ПРО COVID-19
 • АРХІВ НОВИН

  « Березень 2021 »
  Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
  1 2 3 4 5 6 7
  8 9 10 11 12 13 14
  15 16 17 18 19 20 21
  22 23 24 25 26 27 28
  29 30 31        
  Середа, 30 травня 2012 08:25

  Звіти райдержадміністрації про роботу

  Організаційна робота

  Відповідно до плану роботи районної державної адміністрації у листопаді 2020 року забезпечено організацію підготовки та проведення 3 нарад у голови районної державної адміністрації за участю керівників структурних підрозділів районної державної адміністрації та її апарату, територіальних підрозділів міністерств та інших центральних органів виконавчої влади, у ході яких розглянуто 4 питання.

  Проаналізовано стан виконання плану роботи районної державної адміністрації за листопад 2020 року, результати аналізу для ознайомлення надано першому заступнику голови, керівнику апарату районної державної адміністрації.

  Щотижнево готується інформація про основні організаційно-масові заходи суспільно-політичного, економічного та культурного характеру, які проводяться в районі.

  Здійснено поновлення інформації на офіційному вебсайті району.

  На основі інформаційних матеріалів структурних підрозділів районної державної адміністрації, територіальних підрозділів міністерств та інших підрозділів центральних органів виконавчої влади підготовлено звіт про роботу районної державної адміністрації за листопад 2020 року.

  Робота з кадрами

   У листопаді 2020 року підготовлено 8 наказів: 5 – про відпустки, відрядження,

  3 – з особового складу  та 3 розпорядження: 1 –  про відпустки, відрядження, 2 – з особового складу.

  Робота із зверненнями громадян

  У листопаді 2020 року до районної державної адміністрації надійшло 19 письмових звернень громадян. На особистий прийом до голови та першого заступника голови райдержадміністрації громадяни не зверталися. 4 звернення надійшло з Урядової гарячої лінії через обласну державну адміністрацію.

  Задоволено 13 звернень, на 3 – надано роз'яснення, 2 – надіслано за належністю відповідно до статті 7 Закону України «Про звернення», решта знаходяться на розгляді.

  30 листопада 2020 року проведено «День контролю» у Боблівській сільській раді.

  30 листопада 2020 року відбулося чергове засідання комісії з питань розгляду звернень громадян районної державної адміністрації, на якому розглядалися найбільш актуальні питання роботи зі зверненнями.     

  Правове забезпечення діяльності

  Постійно надається юридична допомога комісіям при районній державній адміністрації, працівникам управлінь, відділів та структурних підрозділів.

  Проводиться поточна робота по перевірці відповідності розпорядчих документів чинному законодавству.

  Акти законодавства підтримуються у контрольному стані.  Протягом місяця вивчалися нові закони  та нормативно-правові акти, зміни та доповнення до законодавчих актів.

  Постійно проводиться прийом громадян згідно із графіком роботи громадської приймальні.

  Районною державною адміністрацією претензії та позови до підприємств, установ, організацій та громадян не направлялись, до районної державної адміністрації з боку підприємств, установ, організацій та громадян претензії не надходили. Головний спеціаліст з юридичного забезпечення апарату райдержадміністрації представляла інтереси райдержадміністрації в суді у справах за позовом Мороза В.А., Мікули М.А.

  Проведено правову експертизу 5 договорів та 2 додаткові угоди, стороною в яких є райдержадміністрація.

  Робота з документами та організація діловодства

  Протягом листопада 2020 року у відділі документального, інформаційного та організаційного забезпечення апарату райдержадміністрації опрацьовано 139 вхідних і 151 вихідний документів.

  Зареєстровано та видано 15 розпоряджень голови та першого заступника  голови райдержадміністрації з основної діяльності.

  Організація контролю з виконання документів

  У листопаді 2020 року в райдержадміністрації поставлено на контроль  40 документів, що надійшли з облдержадміністрації, її структурних  підрозділів, з інших установ та організацій області, з них 1 розпорядження голови облдержадміністрації. Поставлено на контроль 1 Указ та здійснювався контроль за виконанням 1 Указу Президента України. Протягом місяця виконано 33 документи, решта 7 перебувають на контролі з різними термінами інформування. Протягом листопада виконувались завдання, визначені документами, які надійшли у попередні періоди, з них виконано і знято з контролю 19 документів:

  - за жовтень 2020 р. – 11 (1 дор.);

  - за вересень 2020 р. – 2;

  - за липень 2020 р. – 1 (дор.);

  - за червень 2020 р. – 1 (розп.);

  - за 2019 р. – 2 (1 розп.);

  - за 2018 р. – 1;

  - за 2015 р. – 1 (розп.).

  На виконання контрольних документів виконавцями підготовлено 168 інформацій.

  Протягом листопада здійснювався контроль за виконанням 7 розпоряджень, 8 доручень (3 протокольні) голови та першого заступника голови райдержадміністрації.

  Виконано та знято з контролю 1 розпорядження голови райдержадміністрації.

  У листопаді в райдержадміністрацію надійшло 1 звернення від народного депутата України.

  Протягом листопада в райдержадміністрацію надійшов 1 запит на інформацію.

  Порушень виконавської дисципліни щодо виконання документів  не зареєстровано.

  Інформаційне забезпечення діяльності

  Інформування громадськості про діяльність керівництва району,   проблемні питання соціально-економічного розвитку, які розглядались на  робочих нарадах, винесені рішення, заплановані заходи, здійснювалось шляхом розміщення інформації на офіційному вебсайті райдержадміністрації, сторінці у фейсбуці та в районній громадсько-політичній газеті «Народне слово».

  З метою інформування обласної державної адміністрації про ситуацію в інформаційному середовищі краю, про актуальні питання соціально-економічного та суспільно-політичного життя району щотижня готувалися моніторинги публікацій районної газети «Народне слово».

  Суспільно-політична ситуація

  У звітному періоді політичні сили району займали помірковану позицію щодо подій у країні та не висловлювали публічних заяв, звернень з приводу суспільно-політичної ситуації в районі, області та державі.

  Конфліктоутворюючих чинників, які могли б викликати негативний резонанс або загострити ситуацію у районі не було.

  У листопаді 2020 року суспільно-політична ситуація залишалась стабільною,  контрольованою і не відзначалася подіями, які могли б негативно вплинути на життя району.

  Реєстр виборців

  Протягом листопада 2020 року виконувалися завдання, пов’язані з уточненням бази даних Державного реєстру виборців. Станом на 01.12.2020 року загальна кількість виборців на території району становить 20172. На основі відомостей, поданих Турійським районним відділом ДРАЦС, Турійським районним сектором УДМС в області та органами реєстрації місцевих рад опрацьовано (включено, виключено, змінено ідентифікаційні дані, знищено) записи щодо 165 виборців. Під час проведення щомісячного поновлення бази даних до Реєстру включено 29 виборців, внесено 109 змін та знищено 27 записів.

  Для щомісячного поновлення бази даних отримано інформацію про виборців, щодо яких встановлено факт постійної нездатності пересуватися самостійно  та недієздатності, відповідні дані внесено до автоматизованої системи  АІТС ДРВ.

  Протягом місяця видано 35 наказів: про внесення запису - 10, про внесення змін до персональних даних - 19, про знищення запису - 6.

  Постійно надаються консультації працівникам закладів, установ та організацій, відповідальним за подання відомостей періодичного поновлення Реєстру.

  Сільське  господарство

  Станом на 01 грудня 2020 року агропідприємствами району посіяно 17519 га культур озимих на зерно і зелений корм, що складає 103,3 % до відповідного періоду минулого року.

  Протягом січня-жовтня 2020 року підприємства реалізували на забій  16,8 тис.т сільськогосподарських тварин у живій масі, що складає 105,8 відсотка до  відповідного періоду минулого року, виробили 14,8 тис.т молока, що становить 131,5 відсотка до відповідного періоду минулого року.

  Агроформування району у 2020 році виростили  71,3 тис.т зернових та зернобобових культур (у первинно оприбуткованій вазі), середня урожайність становила 52,2 ц/га.

  На 01 листопада 2020 року у сільськогосподарських підприємствах району утримувалось: 5103 голів ВРХ, що становить 106,3 % до відповідного періоду минулого року, у т.ч. 2429 голів корів – 113,9 % та  16285 голови свиней – 112,0%.

  Зовнішньо-економічна та інвестиційна діяльність

  Капітальні інвестиції в економіку району за січень - вересень 2019 року склали 88446,0 тис. грн або 3398,0 грн на одну особу.

  Прямі іноземні інвестиції (акціонерний капітал) в економіку району станом на 01.01.2019 року складають 5,0 тис. дол. США..

  Підприємництво

  Станом на 1 грудня 2020 року малий бізнес району представляють 47 підприємницьких формувань, 608 фізичних осіб-підприємців та 35 фермерських господарств.

  Торгівля

  Обсяг реалізованих послуг (у ринкових цінах) у ІІІ кварталі 2019 року склав  7855,5 тис. грн, у тому числі населенню 584,9 тис. гривень.

  Обсяг реалізованої промислової продукції за січень-жовтень 2019 року склав 386258,7 тис.грн, або 14841,00 грн на 1 особу.

  Автотранспортом спеціалізованих підприємств району, які займаються комерційними вантажними перевезеннями на постійній основі (без урахування перевезень фізичними особами-підприємцями) у 2019 році здійснено 13,1 млн. ткм  і перевезено 8,2 тис.т вантажів, що відповідно  на 64,2% та  36,6% більше, ніж у  2018 році.

  Будівництво та архітектура

  За січень-листопад 2020 року підготовлено та видано 443 висновки до проектів відводу земельних ділянок   для приватизації, оренди, викупу. Видано 48 будівельних паспортів на забудову земельних ділянок  індивідуальними житловими будинками  та 10 містобудівних умов на забудову земельних ділянок.

  Обсяг виробленої будівельної продукції (виконаних будівельних робіт) підприємствами району  за 2019 рік становить 6,9 млн. грн. На спорудженні будівель виконано 57,7% усіх робіт, решта - на будівництві інженерних споруд.        

  Прийнято в експлуатацію житла за січень – вересень 2020 року загальною площею 1805,0 м. кв., що становить 77,5 % до відповідного періоду минулого року.

   Впровадження енергозберігаючих технологій 

  За січень-листопад 2020 року проведено 24 енергозберігаючі заходи на загальну суму 476,6 тис. грн, за кошти місцевих бюджетів:

  - встановлено ліхтарі та енергозберігаючі  лампи,  потужністю 15 Ват кожна, вуличного освітлення (63 шт.) в селах Дажва, Синявка, Ловище, Осьмиговичі Новодвірської сільської ради;

  - встановлено 42 енергозберігаючих лампи вуличного освітлення по 15 Ват  кожна та 3 світильники в с. Маковичі Маковичівської сільської ради;

  - встановлено ліхтарі та енергозберігаючі лампи вуличного освітлення (9 шт.) в с.Селець Селецької сільської ради;

  - замінено електричні лампи вуличного освітлення (9шт.)  в селах Новосілки та Комарів Новосілківської сільської ради;

  -  замінено електричні лампи вуличного освітлення (14шт.)  в селах Овлочин, Крать Овлочинської сільської ради;

  - замінено електричні лампи вуличного освітлення (40шт.) та встановлено ліхтарі (4шт.) в селах Свинарин, Купичів Купичівської сільської ради;

  - проведено вуличне освітлення в с.Поляна Новодвірської сільської ради;

  - замінено електричні лампи вуличного освітлення (8 шт.) в селах Новосілки, Комарів Новосілківської сільської ради;

  - проведено вуличне освітлення у с. Сушибаба Озерянської сільської ради;

  - замінено електричні лампи вуличного освітлення (20 шт.) у селах: Туличів, Радовичі, Літин, Вербично Туличівської сільської ради;

  - проведено заміну електропроводки та встановлено  світильники  в будинку  культури с.Дуліби Дулібівської сільської ради;

  - замінено вікна на склопакети (4 шт.) та вхідні двері (1 шт.) у ДНЗ та адмінприміщенні с. Дуліби Дулібівської сільської ради.

  - проведено заміну 1 дверей на склопакет загальною площею 3,2 м. кв. та 15 вікон на склопакети загальною площею 48,0 м. кв. у будинку культури с.Новосілки Новосілківської сільської ради;

  - проведено заміну 5 вікон на склопакети загальною площею 16,0 м. кв. у  клубі с.Комарів Новосілківської сільської ради;

  - завершено внутрішні роботи (відкоси, вікна, двері) у будинку культури    с.Новосілки Новосілківської сільської ради;

  - замінено 1 вікно і 1 двері на склопакети стандартних розмірів у котельні будинку культури, в с.Бобли Боблівської сільської ради;

  - замінено 2 дверей на металопластикові у ЗОШ I-III ст. с. Дуліби Дулібівської сільської ради;

  - замінено 6 вікон на пластикові у ЗОШ I-III ст. с.Маковичі Маковичівської сільської ради;

  - замінено 1 двері на металопластикові у ЗОШ I-III ст. с. Новий Двір Новодвірської сільської ради.

  - замінено 6 вікон на склопакети у клубі с. Клюськ Клюської сільської ради;

  - замінено внутрішні двері у приміщенні ФАПу с. Селець Селецької сільської ради;

  - замінено вхідні двері на металопластикові у клубі с. Літин Туличівської сільської ради;

  Протягом січня-листопада 2020 року Турійським відділенням  «Ощадбанку»  12 особам району видана позика в сумі 475,2 тис.гривень на проведення енергозберігаючих заходів  та 1 особі  - на суму 38,1 тис.гривень для  придбання енергоощадного котла.

  Фінанси

  За 11 місяців 2020 року бюджет Турійського району (без ОТГ) за власними доходами виконаний на 105,3 відсотка і складає 36925,5 тис. гривень. Понад план надійшло 1854,7 тис. гривень.

  Районний бюджет за власними доходами виконаний на 99,1 відсотка. Фактичне виконання становить 17882,8 тис. гривень при плані 18049,6 тис. гривень, що на 166,8 тис. гривень менше запланованого.

  Сільські бюджети по власних доходах виконані на 111,9 відсотка. При бюджетному призначенні 17021,3 тис. гривень фактичний обсяг надходжень становить 19042,7 тис. гривень, що на 2021,4 тис. гривень більше планового завдання.

  Бюджетне призначення по власних доходах на січень-листопад поточного року виконали всі сільські бюджети, крім Ружинського (96,0 відсотків) і Озерянського (93,1 відсотка). Найвище виконання бюджетного призначення звітного періоду в Клюській (131,4 відсотка), Селецькій (120,5 відсотка) та Боблівській (119,0 відсотків) сільських радах.

  Виконання власних доходів забезпечено по 10 видах платежів:

  1. Податок на прибуток підприємств та фінансових установ комунальної власності виконано на 101,2 відсотка, при плані 52,1 тис. гривень фактичний обсяг надходжень складає 52,7 тис. гривень.
  2. Рентна плата за спеціальне використання лісових ресурсів – виконання 170,1 відсотка, при бюджетному призначенні 955,0 тис. гривень фактичне надходження становить 1624,1 тис. гривень.
  3. Рентна плата за користування надрами – виконання 109,8 відсотка, фактично до сільських бюджетів району надійшло 74,5 тис. гривень при бюджетному призначенні 67,9 тис. гривень.
  4. Акцизний податок – виконання 118,6 відсотка, при бюджетному призначенні 1438,9 тис. гривень фактичний обсяг надходжень становить 1707,3 тис. гривень. Цей вид податку не виконали Озерянський - 87,3 відсотка (недобір 1,9 тис. гривень), Маковичівський - 95,7 відсотка (недобір 0,6 тис. гривень) та Новосілківський - 98,7 відсотка (недобір 3,2 тис. гривень) сільські бюджети, а в бюджеті Дулібівської сільської ради надходжень акцизного податку не заплановано.
  5. Податок на майно - виконання становить 106,5 відсотка, при бюджетному призначенні 8272,2 тис. гривень фактично до сільських бюджетів району надійшло 8812,7 тис. гривень. План 11 місяців надходжень по податку на майно не виконали Озерянська - 85,8 відсотка (недобір 40,7 тис. гривень), Новосілківська - 92,4 відсотка (недобір 45,6 тис. гривень), Дулібівська - 99,1 відсотка (недобір 2,4 тис. гривень) та Туличівська - 99,9 відсотка (недобір 0,4 тис. гривень) сільські ради.
  6. Єдиний податок - виконання 106,4 відсотка, при бюджетному призначенні 5835,0 тис. гривень фактичний обсяг надходжень становить 6208,2 тис. гривень, понадплановий - 373,1 тис. гривень. План надходжень по єдиному податку не виконали три сільські бюджети: Овлочинський - 91,4 відсотка (недобір 41,7 тис. гривень), Ружинський - 86,8 відсотка (недобір 69,3 тис. гривень), Селецький - 79,0 відсотків (недобір 59,8 тис. гривень).
  7. По частині чистого прибутку (доходу) комунальних унітарних підприємств та їх об’єднань, що вилучається до відповідного місцевого бюджету, плановий показник звітного періоду виконано на 152,9 відсотка, фактично надійшло 5,9 тис. гривень таких коштів.
  8. По адміністративних штрафах та штрафних санкціях (інші надходження) виконання становить 144,7 відсотка, при бюджетному призначені 374,7 тис. гривень фактично надійшло 542,7 тис. гривень, з них 78,4 тис. гривень – за порушення законодавства у сфері виробництва та обігу алкогольних напоїв і тютюнових виробів, 464,3 тис. гривень – інші адміністративні штрафи та санкції.
  9. По платі за надання адміністративних послуг - виконання 118,8 відсотка (при бюджетному призначенні в сумі 331,6 тис. гривень фактичне надходження становить 393,9 тис. гривень).
  10. По інших неподаткових надходженнях - 109,9 відсотка, при плані в сумі 268,2 тис. гривень фактично надійшло 294,7 тис. гривень.

  Крім того надійшло 0,7 тис. гривень незапланованого державного мита.

  Не виконано бюджетне призначення:

  • по податках та зборах на доходи фізичних осіб - 98,5 відсотка, при бюджетному призначенні 17456,5 тис. гривень фактичний обсяг надходжень становить 17193,8 тис. гривень (- 262,7 тис. гривень);
  • по надходженнях від орендної плати за користування цілісним майновим комплексом та іншим майном, що перебуває в комунальній власності, виконання становить 95,5 відсотка і складає 9,4 тис. гривень.

  У січні-листопаді 2020 року отримано з державного бюджету:

  - базову дотацію в розмірі 13277,0 тис. гривень;

  - дотацію на здійснення переданих з державного бюджету видатків з утримання закладів освіти та охорони здоров’я за рахунок відповідної додаткової дотації з державного бюджету - 2720,3 тис. гривень;

  - освітню субвенцію в сумі 33313,8 тис. гривень;

  - медичну субвенцію - 2380,1 тис. гривень;

  - субвенцію на надання державної підтримки особам з особливими освітніми потребами - 293,6 тис. гривень;

  - субвенцію на забезпечення якісної, сучасної та доступної загальної середньої освіти «Нова українська школа» - 686,3 тис. гривень;

  - субвенцію за рахунок залишку коштів освітньої субвенції, що утворився на початок бюджетного періоду - 845,5 тис. гривень;

  - субвенцію на здійснення переданих видатків у сфері охорони здоров’я - 2284,7 тис. гривень;

  - субвенцію на здійснення підтримки окремих закладів та заходів у системі охорони здоров’я - 369,9 тис. гривень;

  - субвенцію на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій - 1000,0 тис. гривень;

  - субвенцію на проведення виборів депутатів місцевих рад та сільських, селищних, міських голів - 3,9 тис. гривень.

  З обласного та інших бюджетів надійшло іншої субвенції в сумі 2718,5 тис. гривень.

  Місцеві бюджети у січні-листопаді 2020 року за видатками загального фонду виконані на 94,9 відсотка, їх обсяг становить 102489,4 тис. гривень при плані 107974,2 тис. гривень.

  Станом на 01.12.2020 заробітна плата з нарахуваннями та розрахунки за використані енергоносії проведені в повному обсязі. Але за Озерянською сільською радою рахується заборгованість за продукти харчування в сумі 1,5 тис. гривень по функції 1010 «Надання дошкільної освіти».

  Освіта

  Відділом освіти, молоді та спорту райдержадміністрації в листопаді проведено заходи:

  - до Дня української писемності;

  -  районний етап Всеукраїнської краєзнавчої експедиції учнівської молоді «Моя Батьківщина – Україна»;

  - тиждень безпеки дорожнього руху - 09-13  листопада;

  - тижні знань з основ безпеки життєдіяльності з учнями ЗЗСО;

  - «Збережи пам'ять. Збережи правду» - заходи, приурочені роковинам Голодомору 1932-1933 років;

  - тиждень толерантності – 23-27 листопада.

  В галузі спорту:

  онлайн відео-конкурс за Всеукраїнською програмою «Не лінуйся! Рухайся!»;

  - чемпіонат Турійського району з рибної ловлі серед сільських і селищних рад – 20 листопада.

  Культура

  У листопаді  2020 року районними закладами культури проведено:

  - мовознавчу інтелект-вікторину «Веселкова наша мова» (до Дня української писемності і мови) (РДБ);

  - онлайн - вітання  з нагоди Всеукраїнського Дня працівників культури та майстрів народного мистецтва (РБК);

  - відео - перегляд «Наш дух не зламати, свободу не вбити» (ЦРБ);

  - книжкову виставку-факт «Минуле живе, доки його пам’ятають» (до Дня пам’яті жертв голодоморів);

  - онлайн - перегляд фактів про голодомор (ЦРБ).

  Сім’я, жінки, діти

   

  Станом на 01.12.2020 року на обліку перебуває 65 сімей, які опинилася в складних життєвих обставинах, в яких виховується 201 дитина. З даною категорією постійно проводиться робота щодо недопущення ухилення від виконання батьківських обов’язків, вчинення насильства в сім'ї, або жорстокого поводження з дітьми, необхідності працевлаштування, попередження зловживання батьками алкогольними напоями. Працівниками відділу не здійснюється соціальний супровід сімей.

  Станом на 01.12.2020 під соціальним супроводом перебуває 1 прийомна сім'ї, в якій виховується 2 дітей позбавлених батьківського піклування. Протягом звітного періоду проведено інформаційну кампанію, спрямовану на пошук кандидатів у прийомні батьки та батьки-вихователі, патронатні вихователі.

  Захист прав дітей

  Станом на 01.12.2020 року на обліку дітей, які опинилися у складних життєвих обставинах, перебуває 35 дітей, батьки яких ухиляються від виконання своїх батьківських обов'язків.

  На первинному обліку служби у справах дітей перебуває 52 дитини: 23  дитини-сироти та 29 дітей, позбавлених батьківського піклування. Під опікою, піклуванням громадян перебуває 41 дитина.

  Протягом  листопада 2020 року працівниками служби у справах дітей спільно   з  відділом соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) та правоохоронними органами проведено 1 профілактичний рейд на території району  з метою забезпечення прав дітей в умовах карантину, недопущення неналежного виконання батьками своїх обов’язків, зокрема вживання алкоголю, домашнього насильства, жорстокого поводження з дітьми та з метою соціального захисту дітей, що перебувають в складних життєвих обставинах. Під час проведення рейдів відвідано за місцем  проживання дітей, які опинилися в складних життєвих обставинах, і тих, які проживають в сім`ях опікунів, піклувальників, обстежено умови їх утримання та виховання, про що складено відповідні акти. З дітьми та їх батьками проведено індивідуально-роз`яснювальні бесіди про їх права, обов’язки та відповідальність.

  Протягом місяця проведено 2 засідання  комісії з питань захисту прав дитини районної державної адміністрації,  на якому розглядалися  питання  щодо захисту прав дітей.

  У листопаді не зареєстровано повідомлень про вчинення домашнього насильства відносно дітей.                       

  Ринок праці, зайнятість населення

  Станом на 01.01.2020 року  на обліку в Турійській районній філії Волинського обласного центру зайнятості (далі-філія) перебувало 369 зареєстрованих безробітних. Протягом січня - листопада поточного року статус безробітного отримали 749 осіб. Станом на 01.12.2020 року на обліку перебувало 379 безробітних, в т.ч. 13 учасників АТО.

  У звітному періоді роботодавцями заявлено 553 вакансії. За направленням філії на вакантні робочі місця з початку року працевлаштовано 513 осіб, з них 309 осіб зі статусом безробітного. Одній особі надано одноразову виплату допомоги по безробіттю для започаткування підприємницької діяльності. Протягом звітного періоду працевлаштовано 161 особу, які мають додаткові гарантії при працевлаштуванні, 4 учасників АТО.

  Професійне навчання проходили 120 безробітних, в т.ч. 68 – осіб із соціально-вразливих категорій, 2 учасники АТО.

  До участі в громадських роботах та роботах тимчасового характеру з початку року залучені 139 громадян, які мали статус безробітного, в т.ч. 87 осіб  соціально-вразливих категорій, 3 учасники АТО.

  Продовжується співпраця Турійської районної філії ВОЦЗ з районним військовим комісаріатом щодо особливостей укладання контрактів з громадянами та військовослужбовцями, які приймаються на службу за контрактом. Протягом звітного періоду на  військову службу за контрактом у ЗСУ погодились та станом на 01.12.2020 року проходить 23 особи, 11 з яких – учасники АТО.

  Протягом звітного періоду профорієнтаційними заходами охоплено  1433 жителів району, отримали 3269 послуг. Роботодавцям району надано 2997 консультацій. З метою навчання роботодавців району, обміну досвідом протягом січня-листопада поточного року проведено 8 семінарів, та 1 бліц-навчання участь в яких взяли 63 роботодавці.

  Станом на 01.12.2020 року на обліку Турійської районної філії ВОЦЗ перебуває 1 внутрішньо переміщена особа з Луганської області.

   

  Соціальний захист та пенсійне забезпечення населення

  Переглядів 9199 Останнє редагування Понеділок, 14 грудня 2020 12:57
  Розробка: Відділ інформаційних технологій
  апарату Волинської облдержадміністрації
  Інформаційне наповнення:
  Турійська районна державна адміністрація
  Усі права на матеріали, розміщені на цьому сайті, належать Турійській райдержадміністрації.
  Адреса: 44800, Україна, Волинська область, смт Турійськ, майдан Центральний, 5 тел. (03363) 2-13-78, e-mail: info@turadm.gov.ua
  © 2014 turadm.gov.ua