18 березня 2018 ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ
Відомості про район
Влада і громадськість
Регуляторна політика
Підприємництво
Прес-центр
Доступ до публічної інформації
Каталог послуг
Реформи в Україні
  • Запобігання проявам корупції
  • Звернення громадян
    Центр надання адмін послуг
    Туризм
  • Децентралізація влади
  • Очищення влади
  • Перелік земельних ділянок
  • Підрозділи органів влади
  • Євроатлантична інтеграція
  • Доступність до об'єктів
  • Містобудування та архітектура
    Охорона здоров'я

    АРХІВ НОВИН

    « Березень 2018 »
    Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
          1 2 3 4
    5 6 7 8 9 10 11
    12 13 14 15 16 17 18
    19 20 21 22 23 24 25
    26 27 28 29 30 31  
    Середа, 30 травня 2012 08:25

    Звіти райдержадміністрації про роботу

    Організаційна робота

     

      Відповідно до плану роботи районної державної адміністрації у лютому 2018 року забезпечено організацію підготовки та проведення 4 нарад у голови районної державної адміністрації за участю керівників структурних підрозділів районної державної адміністрації та її апарату, територіальних підрозділів міністерств та інших центральних органів виконавчої влади, у ході яких розглянуто 5 питань.

    Забезпечено організацію підготовки засідання колегії районної державної адміністрації, на якому розглянуті питання: про виконання Програми економічного і соціального розвитку району за 2017 рік та виконання рішень колегії райдержадміністрації, прийнятих з питань виконання Програми економічного і соціального розвитку району у 2017 році; про забезпеченість бюджетних установ району видатками на оплату праці та енергоносії у 2018 році, виконання рішень колегії райдержадміністрації від 23 лютого 2017 року №2/2 та від 23 листопада 2017 року № 11/1; про роботу закладів охорони здоров'я району у 2017 році, завдання на 2018 рік та виконання рішення колегії райдержадміністрації від 27 квітня 2017 року №4/3; про роботу Дулібівської сільської ради   по виконанню делегованих повноважень органів виконавчої влади та дотриманню чинного законодавства.

           Проаналізовано стан виконання плану роботи районної державної адміністрації за січень 2018 року, результати аналізу для ознайомлення надано голові, першому заступнику голови, керівнику апарату районної державної адміністрації.

    Щотижнево готується інформація про основні організаційно-масові заходи суспільно-політичного, економічного та культурного характеру, які проводяться в районі.

    Здійснено поновлення інформації на офіційному веб-сайті району.

    На основі інформаційних матеріалів структурних підрозділів районної державної адміністрації, територіальних підрозділів міністерств та інших підрозділів центральних органів виконавчої влади підготовлено звіт про роботу районної державної адміністрації за січень 2018 року.

    Поновлено, станом на 28 лютого 2018 року, електронну версію телефонного довідника керівників районної державної адміністрації, її структурних підрозділів, районної, сільських та селищних рад, територіальних органів міністерств та інших центральних органів виконавчої влади, окремих районних організацій і установ, розміщеного на веб-сайті районної державної адміністрації.

    Підготовлено довідки, проекти рішення та розпорядження за результатами перевірки роботи Дулібівської сільської ради по виконанню делегованих повноважень органів виконавчої влади та дотримання чинного законодавства.

     

     

    Робота з кадрами

     

    Протягом лютого 2018 року головним спеціалістом з управління персоналом апарату райдержадміністрації підготовлено 1 розпорядження з  особового  складу,  11  наказів  з кадрових питань, з них: 3 - з особового складу, 9 – про відпустки, відрядження та 1 наказ з основної діяльності.

     

     

    Робота із зверненнями громадян

     

    У лютому 2018 року до районної державної адміністрації надійшло 14 звернень громадян. Всі звернення надійшли поштою.

    8 звернень надійшло з Урядової гарячої лінії через обласну державну адміністрацію.

    Задоволено 1 звернення, по 9 - надано роз'яснення, 1 звернення направлено для розгляду за належністю, решта знаходиться на розгляді.

    27 лютого 2018 року проведено «День контролю» у Луківській селищній раді.

    26 лютого 2018 року відбулося чергове засідання комісії з питань розгляду звернень громадян районної державної адміністрації, на якому розглядалися найбільш актуальні питання роботи зі зверненнями.

     

     

    Правове забезпечення діяльності

     

             Постійно надається юридична допомога комісіям при районній державній адміністрації, працівникам управлінь, відділів та структурних підрозділів.

    Проводиться поточна робота по перевірці відповідності розпорядчих документів чинному законодавству. Протягом місяця здійснено правову та антикорупційну експертизи 34 розпоряджень голови та 12 наказів керівника апарату районної державної адміністрації.

    Акти законодавства підтримуються у контрольному стані.

    Протягом місяця вивчалися нові закони та нормативно-правові акти, зміни та доповнення до законодавчих актів.

    Постійно проводиться прийом громадян згідно графіку роботи громадської приймальні.

    Проведено перевірку відповідності чинному законодавству розпорядчих документів виконавчих комітетів сільських, селищних рад за друге півріччя 2017 року, за результатами якої підготована та надіслана сільським радам службова записка (26.02.2018 року №478/20/2-8).

    Районною державною адміністрацією претензії та позови до підприємств, установ, організацій та громадян не направлялись, до районної державної адміністрації з боку підприємств, установ, організацій та громадян претензії та позови не надходили. 

     

     

    Робота з документами та організація діловодства

     

    Протягом лютого 2018 року у відділі діловодства та контролю апарату райдержадміністрації опрацьовано 187 вхідних і 202 вихідних документи.

             Зареєстровано та видано 33 розпорядження голови, першого заступника голови  райдержадміністрації з основної діяльності.

      

     

    Організація контролю з виконання документів

    органів виконавчої влади вищого рівня, розпоряджень

    та доручень голови районної державної адміністрації

     

    У лютому 2018 року в райдержадміністрації поставлено на контроль                   96 документів, що надійшли з облдержадміністрації та її структурних  підрозділів, з інших установ та організацій області, з них  7 розпоряджень та                    1 доручення (1 виконано) голови облдержадміністрації. Поставлено на контроль 2 укази Президента України. Здійснювався контроль за виконанням              3 указів Президента України. Протягом  місяця виконано 55 документів, інші  41 перебувають на контролі з різними термінами інформування. Протягом лютого виконувались завдання, визначені документами, які надійшли у попередні періоди, з них виконано і знято з контролю  28 документів:

    - за січень 2018 р. – 15;

    - за 2017 рік – 9;

    - за 2016 рік – 3 (1 розп.);

    - за 2014 рік – 1 розпорядження.

    Протягом лютого поставлено на контроль 1 розпорядження та 2 рішення колегії,  3 протокольні доручення голови райдержадміністрації. Здійснювався контроль за виконанням 5 розпоряджень та 3 протокольних доручень голови  райдержадміністрації.  Виконано і знято з контролю 1 розпорядження та                    4  доручення, 3 з яких протокольні. 

    У січні в райдержадміністрацію надійшло 2 звернення від народних депутатів України. Запити  на інформацію не надходили.

              Порушень виконавської дисципліни щодо виконання документів                        не зареєстровано.

     

     

    Інформаційне забезпечення діяльності

     

    Інформування громадськості про діяльність керівництва району,   проблемні питання соціально-економічного розвитку, які розглядались на  робочих нарадах, винесені рішення, заплановані заходи, здійснювалось шляхом розміщення інформації на офіційному веб-сайті райдержадміністрації, сторінці у Фейсбуці та в  районній газеті "Народне слово".

    Забезпечувався інформаційний супровід основних організаційно-масових заходів. Готувались повідомлення на офіційний веб-сайт районної державної  адміністрації щодо висвітлення роботи керівництва райдержадміністрації.

    Протягом  лютого 2018 року у районній громадсько-політичній газеті «Народне слово» опубліковано ряд матеріалів про діяльність органів виконавчої влади.

    З метою інформування обласної державної адміністрації про ситуацію в інформаційному середовищі краю, про актуальні питання соціально-економічного і суспільно-політичного життя району, головним спеціалістом відділу інформаційно-внутрішньої політики та організаційної роботи апарату районної державної адміністрації постійно готувалися моніторинги публікацій районної газети.

     

     

    Суспільно-політична ситуація

     

    У звітному періоді політичні сили району займали помірковану позицію щодо подій у країні та не висловлювали публічних заяв, звернень з приводу суспільно-політичної ситуації в районі, області та державі.

    Конфліктоутворюючих чинників, які могли б викликати негативний резонанс або загострити ситуацію у районі не було.

    Протягом лютого  суспільно - політична ситуація залишалась стабільною,  контрольованою і не відзначалася подіями, які могли б негативно вплинути на життя району.

          Суспільно – політична ситуація у березні розвиватиметься відповідно до загальнодержавних  подій.

     

     

    Сільське  господарство

     

    Аграрні підприємства виростили 71,5 тис.т зернових та зернобобових (у масі після доробки), що на 3,6% менше, ніж у 2016р., 25,2 тис.т буряку цукрового фабричного (на 3,5% менше), 15,1 тис.т ріпаку (у 2,2 раза більше), 6,2 тис.т сої (на 17,7% більше), 6,1 тис.т соняшнику (у 2,5 раза більше).

    Урожайність основних сільськогосподарських культур, крім ріпаку та сої, знизилась. З кожного гектара отримано: зернових та зернобобових 50,9 ц (на 0,1 ц менше, ніж у 2016р.), буряку цукрового 471 ц (на 14 ц менше), соняшнику 24,2 ц (на 0,6 ц менше). Урожайність ріпаку і сої становила відповідно 35,8 ц і 17,1 ц (на 14,1 ц і 1,1 ц більше).

    За обсягом виробництва ріпаку сільськогосподарські підприємства району посіли друге місце серед аграрних формувань області, зернових та зернобобових, соняшнику – четверте, буряку цукрового та сої – шосте місце.

    В сільськогосподарських підприємствах району станом на 01 березня 2018  року утримується 4231 голова ВРХ, в тому числі 1559 корів, 16615 голів свиней та 160 гол. овець.

    З початку року реалізовано 2949 тонн  м’яса, що на 222 тонни більше проти відповідного періоду минулого року. Вирощено худоби та птиці в живій вазі 2748 тонн.                                                                                                                            

    З початку року  надоєно 1507 тонн  молока, що на 334 тонни  більше проти минулорічного періоду. Надій на корову з початку року становить 1032 кг (що на 3643 кг більше до рівня минулого року).

     

     

    Зовнішньо-економічна та інвестиційна діяльність

     

           У січні - грудні 2017 року по підприємствах, що займаються зовнішньоекономічною діяльністю сформовано позитивне сальдо, яке становить 1052,4 тис. доларів.

           Капітальні інвестиції в економіку району за січень - грудень 2017 року складають  127943,0 тис. грн або 4881,6 грн на одну особу.

    Прямі іноземні інвестиції (акціонерний капітал) в економіку району станом на 01.01.2018 року складають 5,2 тис. дол. США.

     

     

    Підприємництво

     

           Станом на 01 березня 2018 року малий бізнес району представляють 61 підприємницьке формування, 665 фізичних осіб-підприємців та 49 фермерських господарств.

    Із представників малого та середнього бізнесу успішно здійснюють діяльність такі підприємницькі формування як: ТОВ «АМіЛА», ТОВ «Євростандарт ЛТД», ТОВ «Укрдеревбуд», ТОВ «Спартак», ТОВ «Мацеїв»,  ТОВ «Агротехніка» смт Турійськ,  філія ФГ «Аміла» - пекарня «Хлібний край»,  ФГ «Перлина Турії», ФГ «Аміла»,  ТОВ «Волинь Агро», ТОВ «Ратнівський аграрій», СВК «Слава» та інші.

     

     

    Торгівля

     

      Обсяг реалізованих послуг (у ринкових цінах)  у липні - вересні 2017 року  склав 4541,7 тис. грн,  у тому числі населенню  623,4 тис. гривень.

      Вантажні перевезення автомобільним транспортом у районі за січень - вересень 2017 року склали по вантажообороту 0,9 млн. ткм. або 149,1% до аналогічного періоду минулого року. Перевезено 1,5 тис. тонн вантажів, що становить 161,3 % до відповідного періоду минулого року.

     

     

    Фінанси

     

    За січень-лютий 2018 року бюджет Турійського району (без ОТГ) за власними доходами виконаний на 118,4 відсотка і складає 4107,7 тис. гривень. Понад план надійшло 639,1 тис. гривень.

    Районний бюджет за власними доходами виконаний на 102,7 відсотка. Фактичне виконання становить1655,3 тис. гривень при плані 1612,3 тис. гривень, що на 43,0 тис. гривень більше запланованого.

    Сільські бюджети по власних доходах виконані на 132,1 відсотка. При плані 1856,2 тис. гривень фактично надійшло 2452,4 тис. гривень, що на 596,2  тис. гривень більше планового показника.

    Бюджетне призначення по власних доходах на січень-лютий поточного року виконали усі місцеві бюджети. Найвище виконання бюджетного призначення звітного періоду в Клюській (2,2 раза), Боблівській (154,5 відсотка) та Мокрецькій (152,5 відсотка) сільських радах.

       Виконання власних доходів забезпечено по 11 видах платежів:

    1. податок та збір на доходи фізичних осіб – виконання становить 102,3 відсотка, при бюджетному призначенні 1539,0 тис. гривень фактично по районному бюджету надійшло 1574,3 тис. гривень;
    2. податок на прибуток підприємств та фінансових установ комунальної власності виконано на 134,4 відсотка, при плані 31,5 тис. гривень фактичне надходження становить 42,3 тис. гривень;
    3. рентна плата за спеціальне використання лісових ресурсів – виконання становить 117,4 відсотка, при бюджетному призначенні 149,6 тис. гривень фактично надійшло 175,7 тис. гривень;
    4. рентна плата за користування надрами – перевиконання в 6,7 раза, фактичне надходження становить 3,4 тис. гривень при плані 0,5 тис. гривень;
    5. акцизний податок з реалізації суб'єктами господарювання роздрібної торгівлі підакцизних товарів виконано на 101,2 відсотка, при плані 43,7 тис. гривень фактично надійшло 44,3 тис. гривень;
    6. податок на майно - виконання становить 134,4 відсотка, при плані 779,5 тис. гривень фактично надійшло 1047,8 тис. гривень;
    7. по єдиному податку виконання становить 131,7 відсотка (при плані 872,6 тис. гривень фактично надійшло 1149,0 тис. гривень, понад план – 276,4 тис. гривень). План надходжень по цьому виду податку виконали всі сільські ради, крім Овлочинської (91,6 відсотка) і Озерянської (93,6 відсотка);
    8. по частині чистого прибутку (доходу) комунальних унітарних підприємств та їх об’єднань, що вилучається до відповідного місцевого бюджету, плановий показник звітного періоду виконано на 142,0 відсотка (при бюджетному призначенні 1,7 тис. гривень фактично надійшло 2,4 тис. гривень);
    9. бюджетне призначення по інших надходженнях (адміністративні штрафи та інші санкції за порушення законодавства у сфері виробництва та обігу алкогольних напоїв та тютюнових виробів) виконано на 110,3 відсотка, при плані 6,0 тис. гривень фактично надійшло 6,6 тис. гривень;
    10. державне мито – фактичне надходження становить 0,2 тис. гривень;
    11. інші неподаткові надходження – фактично надійшло 21,5 тис. гривень (надходження не планувались).

    Не виконані бюджетні призначення по платі за надання адміністративних послуг – 90,8 відсотка, при плані 44,3 тис. гривень фактичне надходження становить 40,2 тис. гривень.

    По орендній платі за користування цілісним майновим комплексом та іншим майном, що перебуває у комунальній власності, поступлення коштів у січні-лютому не планувалось і фактично вони не надходили.

    За  січень-лютий 2018 року  отримано з державного бюджету:

    - базову дотацію в розмірі 1606,8 тис. гривень;

    - дотацію на здійснення видатків з утримання закладів освіти та охорони здоров’я - 988,3 тис. гривень;

    - субвенції на фінансування пільг і субсидій населенню в сумі 10423,7 тис. гривень;

    - субвенцію на виплату допомоги сім'ям з дітьми, малозабезпеченим сім'ям, інвалідам з дитинства, дітям-інвалідам, тимчасової державної допомоги дітям та допомоги по догляду за інвалідами I чи II групи внаслідок психічного розладу  в сумі 9933,6 тис. гривень;

    - субвенцію на виплату державної соціальної допомоги на дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, грошового забезпечення батькам-вихователям і прийомним батькам за надані соціальні послуги у дитячих будинках сімейного типу та прийомним сім’ям за принципом „гроші ходять за дитиною” - 50,9 тис. гривень;

    - освітню субвенцію - 4626,4 тис. гривень;

    - медичну субвенцію – 1946,2 тис. гривень;

    - субвенцію на здійснення переданих видатків у сфері охорони здоров’я - 1795,9 тис. гривень;

    - субвенцію на відшкодування вартості лікарських засобів для лікування окремих захворювань - 134,2 тис. гривень.

    З обласного та інших бюджетів надійшло іншої субвенції  в сумі 177,6 тис. гривень.

      Місцеві бюджети у січні-лютому 2018 року за видатками  загального фонду виконані на 84,1 відсотка, їх обсяг становить 37049,4 тис. гривень при плані 44183,4 тис. гривень. Фінансування видатків бюджету здійснювалось за таким основними напрямами:

     органи управління – 1541,7 тис. гривень;

     освіта – 7725,8 тис. гривень;

     охорона здоров'я – 3949,1 тис. гривень;

     культура – 696,1тис. гривень;

     соціальний захист та соціальне забезпечення –  20451,4 тис. гривень;

     фізкультура і спорт – 24,1 тис. гривень;

     житлово-комунальне господарство – 61,5 тис. гривень;       

     інша діяльність – 162,2 тис. гривень;

     міжбюджетні трансферти – 2437,5 тис. гривень.

      Станом на 01. 03. 2018 року видатки на заробітну плату з нарахуваннями та оплата за використані енергоносії проведені в повному обсязі.

     

     

    Впровадження енергозберігаючих технологій

     

    Протягом січня–лютого 2018 року на виконання Плану заходів, спрямованих на формування у суспільстві свідомого ставлення до необхідності підвищення енергоефективності, починаючи з лютого поточного року, в районі проведено 4 заходи на суму 67,0 тис. грн, з них: кошти місцевих бюджетів – 12,4 тис. грн, кошти спонсорів – 54,6 тис. грн, а саме:

    - встановлено 45 енергоощадних люмінісцентних ламп потужністю 12 Ват. (Horoz Electric, Лампа Светодиодная "PREMIER - 12" 12W ) в стаціонарному відділенні Терцентру смт Луків на суму 2,2 тис. гривень;

    - встановлено 5 енергоощадних люмінісцентних ламп потужністю 12 Ват. (Horoz Electric, Лампа Светодиодная "PREMIER - 12" 12W ) в адмінприміщенні Терцентру смт Турійськ, на суму 0,2 тис. гривень;

    - проведено реконструкцію котельні із заміною застарілого котла КСТ-30 на новий твердопаливний енергоощадний SJKIDA-(SB8)-39,5 кВт. в ЗОШ І ст. с. Тупали Луківської об’єднаної територіальної громади на загальну суму 57,8 тис. гривень;

    - проведено заміну пічного опалення на повітряний твердопаливний котел марки Булерьян - 02-18 кВт - 1 шт., в сільському клубу с. Перевали Турійської об’єднаної територіальної громади на загальну суму  6,8 тис. гривень.

         За січень-лютий 2018 року Турійським відділення «Ощадбанку» та Турійським відділенням ПриватБанку, позики для придбання твердопаливних котлів та проведення енергозберігаючих заходів не видавались.

     

     

    Будівництво та архітектура

     

             Станом на 01 березня 2018 року управлінням регіонального розвитку райдержадміністрації  підготовлено та видано 90 висновків до проектів відводу земельних ділянок   для приватизації, оренди, викупу.

       Видано 13 будівельних паспортів на забудову земельних ділянок  індивідуальними житловими будинками та 3 містобудівних умови та обмеження використання земельних ділянок.    

             За січень 2018 року будівельними організаціями району виконано будівельних робіт на суму  120,0 тис. гривень.

             Прийнято в експлуатацію за січень-грудень 2017 року 37 індивідуальних житлових будинків загальною площею 4506 м. кв., що становить 106,3% до  відповідного періоду минулого року.

     

     

    Освіта

     

              У лютому 2018 року відділом освіти, молоді та спорту райдержадміністрації проведені заходи:

    • 23 лютого – позачергове засідання колегії відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації;
    • 23 лютого – нарада керівників закладів загальної середньої освіти;
    • 28 лютого - семінар керівників закладів загальної середньої освіти «Нова українська школа: модернізація початкової освіти»;
    • заняття школи молодого вихователя «Методика проведення занять із зображувальної діяльності» - 02 лютого на базі ДНЗ с.Селець;
    • навчальний семінар для педагогічних працівників з питань процедури реєстрації на участь в ЗНО-2018 року – 05 лютого;
    • семінар-практикум вихователів ЗДО Купичівського освітнього округу «Впровадження в практику здоров'язбережувальних та здоров'яформуючих технологій» - 15 лютого на базі ДНЗ с.Купичів;
    • перша навчальна сесія для вчителів початкових класів, що навчатимуть першокласників у 2018-2019 н. р. – 20-21 лютого;
    • районний семінар учителів хімії «Форми і методи розвитку ключових компетентностей учнів на уроках хімії» - 21 лютого на базі опорного закладу НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів-гімназія» смт Турійськ;
    • семінар-практикум завідувачів ДНЗ «Організація самостійної художньої діяльності дітей» - 22 лютого на базі Соловичівського ДНЗ;
    • районний семінар-практикум психологів і соціальних педагогів «Організація роботи з педагогами з попередження професійного вигорання, досягнення емоційної рівноваги» - 27 лютого на базі опорного закладу НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів-гімназія» смт Турійськ;
    • районний конкурс юних читців поезій Т.Г. Шевченка – 20 лютого на базі будинку дитячої творчості;
    • огляд художньої самодіяльності по округах – 12-13 лютого.

     

     

    Культура

     

    У лютому 2018 року районними закладами культури проведено:

    -   виставку-вікторину  «Небезпеки, що нас оточують»  (РДБ);

    -  літературну  мандрівку   «Письменники-ювіляри 2018 року»  (ЦРБ):

    -  мовний калейдоскоп  «Прекрасне слово і душа,  у мові рідній возз’єднались»  (РДБ);

    -  виставку-вшанування  «Загиблим світла пам'ять-живим пошана» (до Дня пам’яті Героїв Небесної Сотні)  (ЦРБ);

    -  вечір-реквієм «Гіркий хліб Афганської війни» (ЦРБ, РДБ);

    -  акцію «Подаруй бібліотеці книгу» (до Міжнародного Дня дарування книг);

    -  районний огляд-конкурс читців розмовного жанру, присвячений 147-й річниці від дня народження Лесі Українки «Мій любий краю» (РБК);

    -  святкову дискотеку до Дня  усіх закоханих (до Дня Святого Валентина) (РБК);

    -  тематичний захід до Дня Героїв Небесної Сотні «День пам’яті Небесної Сотні. Герої не вмирають» (РБК);

    -  розважальну програму «Щедра масляна» (РБК).

    25 лютого в с. Колодяжне Ковельського району був проведений обласний огляд-конкурс читців розмовного жанру присвячений 147-й річниці від дня народження Лесі Українки «Мій любий краю». Наш район представляла Людмила Держанович, читець-аматор Новодвірського будинку культури, яка  виборола ІІІ місце серед аматорів інших районів області. 

     

    Фізична культура і спорт

     

    У лютому 2018 року відділом освіти, молоді та спорту райдержадміністрації проведені заходи:

    • районні змагання з баскетболу (дівчата 8-9 класи) – 09 лютого на базі ДЮСШ;
    • районні змагання «Веселі старти» - 16 лютого на базі ДЮСШ.

     

     

    Сім’я, жінки, молодь, діти

     

    Станом на 28.02.2018 року на обліку перебуває 54 сім’ї, які опинилися в складних життєвих обставинах, в яких виховується 158 дітей. З даною категорією постійно проводиться робота щодо недопущення ухилення від виконання батьківських обов’язків, вчинення насильства в сім'ї, або жорстокого поводження з дітьми, необхідності працевлаштування, попередження зловживання батьками алкогольних напоїв. Працівниками соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді не здійснюється соціальний супровід сімей.

    Станом на 28.02.2018 року під соціальним супроводом перебуває 4 прийомні сім'ї, в яких виховується 5 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування. Протягом звітного періоду проведено інформаційну кампанію, спрямовану на пошук кандидатів у прийомні батьки та батьки-вихователі.

     

     

    Захист прав дітей

     

    Станом на 01.03.2018 року на обліку дітей, які опинилися у складних життєвих обставинах, перебуває 44 дитини, батьки яких ухиляються від виконання своїх батьківських обов'язків.

    На первинному обліку служби у справах дітей перебуває 44 дитини: 12 - дітей-сиріт, 32 дитини, позбавлені батьківського піклування. Під опікою, піклуванням громадян перебуває 32 дитини. На території району функціонує 4 прийомні сім'ї, в яких виховується 5 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.

    Протягом  лютого 2018 року працівниками служби у справах дітей спільно   з  відділом соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) та правоохоронними органами проведено 2 профілактичні рейди на території району  з метою запобігання випадків загрози життю та здоров’ю дітей у зимовий період, недопущення правопорушень та злочинів серед неповнолітніх, розпивання спиртних напоїв та тютюнопаління.  Під час проведення рейдів відвідано за місцем  проживання дітей, які опинилися в складних життєвих обставинах, і тих, які проживають в сім`ях опікунів, піклувальників, обстежено умови їх утримання та виховання, про що складено відповідні акти. З дітьми та їх батьками проведено індивідуально-роз`яснювальні бесіди про їх права, обов’язки та відповідальність.

            Було проведено 1 засідання  Комісії з питань захисту прав дитини районної державної адміністрації  на якому розглядалися  питання  щодо захисту прав дітей.

          Звернень та повідомлень щодо вчинення насильства до неповнолітніх, чи реальної його загрози на території району, не надходило.

     

     

    Ринок праці, зайнятість населення

     

    Станом на 01.01.2018 року  на обліку в центрі зайнятості перебувало 418 зареєстрованих безробітних.

    Протягом січня-лютого поточного року статус безробітного отримали 146 осіб.

    Станом на 01.03.2018 року на обліку перебувають 448 безробітних громадян, в т.ч. 15 демобілізованих військовослужбовців та учасників АТО.

    За направленням районного центру зайнятості  на вакантні робочі місця з початку року працевлаштовані 100 осіб, з них 24 особи, які мали статус безробітного.

    Протягом звітного періоду працевлаштовано 7 осіб, які мають додаткові гарантії при працевлаштуванні.

    Професійне навчання проходили 11 безробітних, в т.ч. 6 громадян соціально-вразливих категорій, 1 учасник АТО.

    До участі в роботах тимчасового характеру з початку року залучені 44 громадян, які мали статус безробітного, в т.ч. 16 осіб  соціально-вразливих категорій.

    Протягом січня-лютого 2018 року проведено 4 інформаційно-консультаційні  семінари за участю працівників Турійського районного військового комісаріату та представників Луцького прикордонного загону, під час яких учасники семінарів отримали детальну інформацію щодо особливостей укладання контрактів з громадянами та військовослужбовцями, які приймаються на службу за контрактом.  

             У приміщенні районного центру зайнятості створене робоче місце для представника Турійського районного військкомату та інформаційний куточок. Відповідно у військкоматі розміщено стенд районного центру зайнятості на якому розміщенні інформаційні матеріали про послуги служби зайнятості та вакансії. Також, під час прийому фахівцями відділу надання соціальних послуг проводиться інформаційно-роз’яснювальна робота щодо популяризації військової служби за контрактом.  За період співпраці Турійського РЦЗ із військовим комісаріатом на військову службу за контрактом погодились 56 громадян,  55  з яких станом на 01.03.2018 року проходять військову службу у військових частинах.

    Турійський районний центр зайнятості активно співпрацює з відділом Турійського бюро правової допомоги Ковельського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги в плані залучення працівників даного відділу до інформування безробітних громадян та по шукачів роботи про зміни у чинному законодавстві та можливість отримання переліку послуг даного бюро, як безпосередньо у них, так і в приміщенні Турійського РЦЗ. Для цього у центрі зайнятості є обладнане спеціальне робоче місце для працівника відділу Турійського бюро правової допомоги. За період співпраці з 21.09.2016 року по даний час  проведено 37 спільних заходів.

    Протягом звітного періоду профорієнтаційними заходами охоплено 964 жителі району, які отримали 2003 послуги: 1528 – профінформаційних, 475 - профконсультаційних. 64 послуги надано учасникам АТО, 159 – учням випускних класів загальноосвітніх шкіл району, 53 - учням ПТНЗ.

      Укладено 4 договори на стажування у роботодавця, проходять  стажування 4 безробітних.

    З 21 червня 2017 року в ПТУ №22 смт Луків діє Центр кар’єри, завданням якого є орієнтація на актуальні вакансії роботодавців як Турійського так і сусідніх районів, з метою працевлаштування після закінчення навчання. Обладнано інформаційний стенд, в якому розміщена інформація про ПОУ району та області щодо можливості майбутнього працевлаштування за отриманими професіями випускників даного ПТУ.

    26 лютого 2018 року для випускників Луківського ПТУ №22 в рамках профорієнтаційного квесту «Зроби себе сам», працівниками Турійського районного центру зайнятості проведено  Ярмарок кар’єри  за участю представників роботодавців: ФГ «Перлина Турії», ФГ «Поліський Колос», ФГ «Поліська Родина»,  начальника відділу Турійського бюро правової допомоги. 

    У звітному періоді роботодавцями заявлено 144 вакансії, в т.ч. для укомплектування за сприяння служби зайнятості. За направленням служби зайнятості   укомплектовано 100 вакансій.

    Протягом звітного періоду роботодавцям району надано 1095 консультацій.

    З метою навчання роботодавців району, обміну досвідом протягом січня-лютого поточного року проведено 8 семінарів, участь в яких взяли 35 роботодавців.

    Уповноваженими представниками Турійського РЦЗ проведено по дві зустрічі в Турійській та Луківській територіальних громадах, під час яких обговорені питання організації громадських робіт в ОТГ у 2018 році, легалізації зайнятості, укомплектування штату працівників, зокрема введення посади інспектора праці та підбору кандидатури на дану посаду

    Протягом січня-лютого 2018 року внутрішньо переміщені особи за послугами до Турійського РЦЗ не звертались.

     

     

    Рівень заробітної плати та стан погашення заборгованості

    по її виплаті. Соціальний захист населення

     

    Станом на 01.03.2018 року на обліку в управлінні соціального захисту населення перебуває 3516 одержувачів різних видів державних допомог. З початку 2018 року всіх видів державних допомог нараховано на загальну суму 9933,6  тис. гривень. Виплачено допомог на загальну суму 9933,6 тис. гривень. Заборгованості немає.

    За оперативними даними станом на 01.03.2018 року заборгованість по заробітній платі в районі відсутня.

    На обліку в управлінні  перебуває 33 одержувачі компенсацій фізичним особам, що надають соціальні послуги, яким з початку 2018 року нараховано виплат на загальну суму 14,6 тис. гривень. Виплачено – 14,6 тис. гривень. Заборгованості немає.

            Нараховано субсидій на житлово-комунальні послуги на суму 15008,7 тис. грн, профінансовано виплату субсидій – 8641,9 тис. гривень. Заборгованість станом на 01.03.2018 року становить 25743,4 тис. гривень.

    В базу даних введено інформацію на  5993 особи, які мають право на пільги відповідно до законів України “Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту”, “Про основні засади соціального захисту ветеранів війни та інших громадян похилого віку в Україні”, з них:

    • ветеранів війни – 1240 чол.;
    • ветеранів праці – 1225 чол.;
    • ветеранів МВС – 16 чол.;
    • ветеранів МО – 11 чол.;
    • реабілітованих – 3 чол.;
    • постраждалих внаслідок Чорнобильської катастрофи – 389 чол.;
    • інші категорії – 559 чол.;
    • діти війни – 680 чол.;
    • інваліди (крім інвалідів війни) – 630 чол.;
    • багатодітні сім’ї – 542 чол.;
    • діти з багатодітних сімей – 698 чоловік.

    В управління звернулось 359  учасників бойових дій для одержання різних видів пільг згідно чинного законодавства.

    Видано 13 направлень на протезно-ортопедичні вироби та технічні засоби реабілітації. 5 осіб з інвалідністю забезпечено технічними засобами реабілітації. Видано 5 посвідчень інвалідам з дитинства.

    Створено чергу для санаторно-курортного лікування ветеранів АТО із 25  чоловік.

    Видано 1 путівку для санаторно-курортного лікування інвалідам загального захворювання та 2 інвалідам війни.

            

     

    Пенсійне забезпечення населення

     

    Робота Ковельського об’єднаного управління Пенсійного фонду України (Турійський район) спрямована на виконання планових показників по надходженню власних коштів, вжиття заходів щодо повноти та своєчасності сплати платежів, призначення та фінансування пенсій в повному розмірі.

    Обсяг нарахованої заробітної плати за даними звітності страхувальників по району за січень 2018 року склав 16,5 млн грн, що на 2,9 млн грн або на 17,5 відсотка більше показників 2017 року. Середньооблікова чисельність працівників по району за даними звітності роботодавців за січень 2018 року становить 3628 осіб. У порівнянні з груднем  2017 року чисельність працівників зменшилась на 81 особу.

    За лютий 2018 року надходження коштів по відшкодуванню пільгових пенсій склали 11,2 тис.гривень.

    Заборгованість по відшкодуванню фактичних витрат на виплату та доставку пенсій, призначених на пільгових умовах станом на 01.03.2018 року становить 482,1 тис. грн, а саме: по СВК “Волинь” - 368,0 тис. грн, СВК “Урожай” - 60,8 тис. грн, СВК Кульчинський” - 39,9 тис. грн, СФГ “Обрій” - 8,3  тис. грн, АПК “Волинь” – 2,9 тис.грн, відділ освіти Турійської райдержадміністрації – 0,8 тис.грн, Луківська селищна рада  - 1,3 тис.гривень. Основна частина боргу рахується за господарствами, які тривалий час не здійснюють діяльності та перебувають в статусі недієвий. 

    Станом на 01 березня 2018 року 93,3 відсотка боргу охоплено заходами примусового стягнення.

    На виконанні в Турійському відділі державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Волинській області перебуває 47 виконавчих документів по чотирьох господарствах (СВК “Кульчинський”, СВК “Урожай”, СФГ “Обрій”, СВК “Волинь”) на суму 449,9 тис.гривень.   

    Борг по сплаті єдиного внеску за виконавчими документами Ковельського об’єднаного управління Пенсійного фонду України (Турійський район) станом на 01.03.2018 року становить 4,4 тис.грн, так як боржник у розшуку.

    Станом на 01 березня 2018 року на обліку у Турійському відділі з питань призначення, перерахунку та виплати пенсій перебуває 7195 пенсіонерів. Протягом лютого 2018 року спеціалістами цього ж відділу призначено 17 нових пенсій, по 31 пенсійній справі здійснено перерахунки, виплачено 39 допомог на поховання на суму 146,1 тис. гривень.   

     Потреба на виплату пенсій та допомог за лютий 2018 року склала 13,83 млн гривень.    Виплата пенсій та грошової допомоги проводиться відповідно до графіків виплати пенсій. На березень  2018 року потреба складає 13,78 млн гривень.    Середній розмір пенсійної виплати становить 1889 гривень.   

    Станом на 01 березня  2018 року 2817 пенсіонерів одержують пенсії в установах банків (39,2 відсотка від загальної кількості пенсіонерів), що дало можливість протягом січня - лютого 2018 року зекономити 167,4 тис. грн пенсійних коштів.

    В Турійському відділі обслуговування громадян Ковельського об’єднаного управління Пенсійного фонду України проводиться прийом та обслуговування громадян за принципом “єдиного вікна”. За лютий  2018 року на  прийом звернулося 617 громадян, через телефонну “гарячу” лінію (21455) надано 3 консультації, проведено 1 виїзний прийом громадян за місцем їх проживання.

     

     

    Реєстр виборців

     

    Протягом лютого 2018 року відділом виконувалися завдання, пов’язані з уточненням бази даних Державного реєстру виборців. Станом на 01.03.2018 року загальна кількість виборців на території району становить 20564. На основі відомостей поданих Турійським районним відділом ДРАЦС головного територіального управління юстиції в області та Турійським районним сектором УДМС в області опрацьовано (включено, виключено; змінено ідентифікаційні дані, знищено) записи щодо 197 виборців. Під час проведення щомісячного поновлення бази даних до Реєстру включено 16 виборців, внесено 113 змін та знищено 38 записів.

    Для щомісячного поновлення бази даних отримано інформацію про виборців, щодо яких встановлено факт постійної нездатності пересуватися самостійно  (селищні і сільські ради,  управління соціального захисту населення, центральна районна лікарня) та недієздатності (районний суд). Відповідні дані внесено до автоматизованої системи  АІТС ДРВ.

             На протязі місяця видано 21 наказ (167 виборців), а саме: про внесення запису - 2 накази, про внесення змін до персональних даних -11, про знищення запису -7.

             Щоденно опрацьовуються матеріали, розміщені безпосередньо на сайті розпорядника Реєстру та ЦВК,  які оперативно виконуються  та надаються відповіді.

    Постійно надаються консультації працівникам закладів, установ та організацій, відповідальним за подання відомостей періодичного поновлення Реєстру до відділу, з питань оформлення та надання документів згідно вимог законодавства.

    Переглядів 5146 Останнє редагування Четвер, 15 березня 2018 08:16
    Розробка: Відділ інформаційних технологій
    апарату Волинської облдержадміністрації
    Інформаційне наповнення:
    Турійська районна державна адміністрація
    Усі права на матеріали, розміщені на цьому сайті, належать Турійській райдержадміністрації.
    Адреса: 44800, Україна, Волинська область, смт Турійськ, майдан Центральний, 5 тел. (03363) 2-13-78, e-mail: info@turadm.gov.ua
    © 2014 turadm.gov.ua